Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Я твій ровесник, взагалі-то!

А вапщє: ми довго до цього їхали - і нарешті приїхали: наш взвод також стали потроху підргібати на нуль. Моя черга наступного тижня.
Хуй його знає як до цього готуватися...
Якщо ніколи не був Рембо, то за лічені дні не станеш.
Буду радий порадам стосовно одягу, екіпу. Гаситися там не менше тижня доведеться.
Я реаліст - шанси свої оцінюю як мізерні. В чудеса не вірю взагалі. Про бойову підготовку ви й так знаєте - вона ніяка. Фізична форма залишає бажати багато кращого - спина їбе останній місяць просто пздць. Я в броніку і три години не витримую, навіть без навантажень. Ну і клята схильність до застуд оптимізму не додає((
Чувак мы без брони ходим и 20-45км сутки и с бк но не штурмовики, там как повезет ибо и там был не раз особенно когда в пиздорез попадешь , главное ни алкоголя ни солей ни травы ничего вообще, и как повезет, не заморозь конечности, не знаю но тока химия спасет, ещё мля допишу тебе в личку ибо оккупанты читают фор стопудово и удачи тебе и ноль это не так страшно, бывает и в тылу страшно
 
Я твій ровесник, взагалі-то!

А вапщє: ми довго до цього їхали - і нарешті приїхали: наш взвод також стали потроху підргібати на нуль. Моя черга наступного тижня.
Хуй його знає як до цього готуватися...
Якщо ніколи не був Рембо, то за лічені дні не станеш.
Буду радий порадам стосовно одягу, екіпу. Гаситися там не менше тижня доведеться.
Я реаліст - шанси свої оцінюю як мізерні. В чудеса не вірю взагалі. Про бойову підготовку ви й так знаєте - вона ніяка. Фізична форма залишає бажати багато кращого - спина їбе останній місяць просто пздць. Я в броніку і три години не витримую, навіть без навантажень. Ну і клята схильність до застуд оптимізму не додає((
будь жив. тебе ещё на Rolling Stones ехать ... :клас:
но просто вопрос - а зачем "баню" на "нуль"?
чи списали в стрелки?
 
будь жив. тебе ещё на Rolling Stones ехать ... :клас:
но просто вопрос - а зачем "баню" на "нуль"?
чи списали в стрелки?
Выбывших надо менять тобишь 200 и 300 а там хоть повар, опять же трупы мыть в мешки упаковывать короче дел хоть в шапке спи
 
Война хуле
 
Останнє редагування:
Война
 
Останнє редагування:
А кто-то ночное виденье для авто собирал? Заказал этот комплект:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Посчитал отдельно по комплектующим, примерно цена +- сходится (если брать камеру самому, моник такой же + провода). Решил готовый заказать, чтоб не возиться с отдельными запчастями.

Может кто посоветует что еще? Нужно для машины (аккум 12В обычный), на выезды в ночную.

з.ы.Тут аналоговая камера, что позволяет одним проводом запитать и брать по нему сигнал на моник. Плюс цена по сравнению с цифровой - ТОП.
 
Потрібні хімічні грілки для ніг. Для тіла і рук знайшли, а цих немає в наявності.
Якщо хтось може допомогти з придбанням, прохання звертатися в ПП
 
А шоломом з активними навушниками я так і обзавівся...
Зараз самостійно придбання не подужаю, та й часу вже зовсім небагато. Хуй з ними, буду сподіватися що не оглохну там остаточно))
 
Потрібні хімічні грілки для ніг
Можно на Розетке или на Проме взять на первое время хоть, пока ищете партию по нормальной цене.. на Розетке есть и у самой Розетки, и у партнёров, и для пальцев ног, и стельки.. цены там не самые выгодные, но есть выбор
 
Можно на Розетке или на Проме взять на первое время хоть, пока ищете партию по нормальной цене.. на Розетке есть и у самой Розетки, и у партнёров, и для пальцев ног, и стельки.. цены там не самые выгодные, но есть выбор
Вы бы ссылку дали. А то это "ищите".... Ему некогда
 
Но, блин, нравятся мне наши барыги..
То, что в Польше стоит сейчас со скидкой 447 грн, у нас под тысячу.
С этого сайта и доставка бесплатная, но идёт долго (иногда очень долго, несколько недель)
Ссылку могу дать, заказывала с этого сайта, но реально оооочень долго идет
 

Вкладення

  • Screenshot_20231129-090553_Chrome.jpg
    Screenshot_20231129-090553_Chrome.jpg
    433.4 КБ · Перегляди: 80
Знайшли устілки для ніг, все ок
 
1. Імхо: а AH
D для чб режима зачем?
2. Даже если ахд, то наразвес можно собраті дешевле.
3. Не впевнений, що ік підсвітка даст 80м. Такими камерами нумаксимум 25-30
4. Коллеги поставили що то подібне. Днем ок. Ночью какой то тонель.
5. Без спецификации- шо попало. Як оцінити?
6. Я купив 9 дюймів аналоговий монік{1500). Аналоговая камера хиквижн. Гривен 500 бу. Провод 5 м 180 грн. Залишилося раз'єм в прикуриватель і стабилизатор напругу, щоб юзати при 24 в. Є 100 гривень.
По підсумку до 2500. Но опять же. ИК підсвітка до 25м. Можна купити ИК - фонарь. Ще близько 1500.
Вказані в явних характеристиках в товари не вірю
Понял, спасибо за фидбэк. Нужно было купить быстро и уже готовое, чтоб не искать отдельно кабель, отдельно штекер для прикуривателя и т.п. Пока не тестили, скажу что по итогу "в движении". Но да, 80м там точно не будет. В любом случае нужно для машины, чтоб без фар на позиции выдвигаться ночью.
 
Не знаю, як у вас, а у нас до позицій під'їждають тільки на ПНБ, без усяких ІЧ-підсвіток, бо це все одно, що підсвітити себе звичайним білим ліхтарем. Не треба недооцінювати ворога - у ніх теж є ПНБ. У танчиків - так точно 😈.
 
Назад
Зверху Знизу