Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Ясно. Устриц не ел 🙂.
Не, в блиндажах пацаны делают кохве на горелке или на окопной свечке, но мне и так тяжело тягать всю снарягу, поэтому я лучше потерплю без горячего, спина спасибо скажет.
ХЗ шо ти тягаєш. За горєлку я якось і не подумав. А шо, конвекцію з бліндажу в теплік не видно? Один хуй же буде тепле повітря виходити наружу і йти вверх.
 
Интересно вставляют ли в такой рюкзак лёгкую брoнеплиту для защиты от осколков?

В кармашек для ноутбука.
Ммм... Не видел ни разу. А вот как вытаскивают плиты из броника и даже каску не одевают - видел 😁.
 
Ммм... Не видел ни разу. А вот как вытаскивают плиты из броника и даже каску не одевают - видел 😁.
Есть лёгкие бронеплиты которые для броника не подходят, защищают только от пистолетного выстрела, поэтому лёгкие (в Америке уровень IIIА).

От осколков они хорошо должны защищать, и они лёгкие, 400 грамм где то 12 х 10 дюймов.
 
ХЗ шо ти тягаєш. За горєлку я якось і не подумав. А шо, конвекцію з бліндажу в теплік не видно? Один хуй же буде тепле повітря виходити наружу і йти вверх.
Видно, конечно. А шо делать?
Есть уникумы, шо на фарах заезжают на позиции, мобильную связь не выключают, подсвечивают ТЕЛЕФОНОМ при смене караула...
 
Ммм... Не видел ни разу. А вот как вытаскивают плиты из броника и даже каску не одевают - видел 😁.
Місяці за два ти будеш бачити такіх випадків ще більше - зараз усих калік притащать на фронт. Умовно придатних і неслуживших ніколи мужиків за 40 років.
В кого грижі хребта - будуть витягати, бо не зможуть ходити в броніку довго.
 
Видно, конечно. А шо делать?
Есть уникумы, шо на фарах заезжают на позиции, мобильную связь не выключают, подсвечивают ТЕЛЕФОНОМ при смене караула...
А червоний літарик, типу, не видно?
 
Есть лёгкие бронеплиты которые для броника не подходят, защищают только от пистолетного выстрела, поэтому лёгкие (в Америке уровень IIIА).

От осколков они хорошо должны защищать, и они лёгкие.
При своём весе 63 кг я ещё тащу на себе 40 кг снаряги. Как думаешь, хочется мне добавлять хотя бы ещё 1 кг?
Лично я больше ценю мобильность, чем бронезащиту.
 
Місяці за два ти будеш бачити такіх випадків ще більше - зараз усих калік притащать на фронт. Умовно придатних і неслуживших ніколи мужиків за 40 років.
В кого грижі хребта - будуть витягати, бо не зможуть ходити в броніку довго.
А шо делать? Война сама себя не победит.
 
Буду. А ви б не потягнули?
Питання - нахуя міноборони найбільше за усе хоче саме їх притягнути на фронт. Там проглядує цілеспрямована акція саме на ці групи. Ще хотіли, але, мабуть, не будуть - інвалідів 2 групи оголосити придатними. Зішлись тільки на третій, другу прибрали. Зате, прибрали бронювання з 998, 999 і усих неактуальних ВУС.
Ну, ти ж розумієш в кого неактуальний ВУС? Це вже 50+, з ВУС - військовий оленевод і подніматєль пінгвінов.
Чогось міноборони хоче саме цим укомплектувати.
 
Ти там сильно не обольщайся, зв'язківець!
Зараз в піхоту підгрібають всіх. То ж не дивуйся, коли зкомандують "на усілєніє", 20-30 хв на збори - і на нуль.
То ж будь напоготові))
підрозділи та зв'язківці бувають різні ;)
 
Бардак. Согласен.
Но - война. Враг у ворот. Кто, если не мы?
Поднять лапки вверх и сдаться? Нихуя. Я буду на культях шкандыбать и убивать этих тварей.
 
Бардак. Согласен.
Но - война. Враг у ворот. Кто, если не мы?
Поднять лапки вверх и сдаться? Нихуя. Я буду на культях шкандыбать и убивать этих тварей.
Це не бардак. Це спрямовані дії міноборони. І вбивати цих тварей на культях - дуже не ефективно, як і цілеспрямовано знімати бронь з людей, які в армії нахуй непотрібні.
В той час - для актуальних ВУС бронь залишається.
тобто - міноборони хоче обрушити фронт, напхав туди непридатних і возрастних. Свідомо залишаючи бронь актуальним ВУС.

Питання - якщо є недобір, то може потрібні актуальні ВУС?
 
Це не бардак. Це спрямовані дії міноборони. І вбивати цих тварей на культях - дуже не ефективно, як і цілеспрямовано знімати бронь з людей, які в армії нахуй непотрібні.
В той час - для актуальних ВУС бронь залишається.
тобто - міноборони хоче обрушити фронт, напхав туди непридатних і возрастних. Свідомо залишаючи бронь актуальним ВУС.

Питання - якщо є недобір, то може потрібні актуальні ВУС?
Была у человека неактуальная ВУС "подниматель пингвинов". Я думаю, переучить его на ВУС 100 займет не больше времени, чем мужика с улицы, который и автомат в руках-то не держал. А то и меньше, поскольку хоть какая-то общая военная подготовка в перерыве между подъемами пингвинов у этого человека должна была быть. А иначе получается, что мужчину без военного опыта можно мобилизовать, а мужчину с минимальным/неактуальным опытом нельзя, ведь у него ВУС устарела. Звучит несколько несправедливо, разве нет?
 
Назад
Зверху Знизу