Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Про вибір спальника:

В двох словах: не дивиться на Textr - це та температура, при якої людина не помре від холоду, але не буде спати і, скоріше за все, захворіє.
Дивиться на Tcomf.
І це діє для сертифікованих спальників (EN чи ISO).
Для не сертифікованих - лотерея.
 
Нічо-нічо!
З нами закінчать - за них візьмуться))
різні є "зв'язківці". Якщо назва лише, то ладно, хоча теж таке, від підрозділа залежить. Все ж навіть хуйовий зв'язківець переважно вміє дещо потрібне.
А відправить кудись щось посилювати того, хто фактично зв'язок бату цілого забезпечує бо інші "зв'язківці" якісь тупі, хто паралельно технічно обслуговує все те барахло, чинить, з цим же сусідам з дронами та ребом допомагає та комбрігу обігрівач пофіксив та вінду... ну таке)
 

Вкладення

  • 1703707127065.png
    1703707127065.png
    148.2 КБ · Перегляди: 83
їх не можна по пошті слати, це проблема
 
Я колись комб.. каналізацію прочистив, воду полагодив..
Думаєш, допомогло?
ну то побутова хня. А зв'язок цілого бату та купу супутньої роботи з обслуговування електроніки, в тому числі в сусідніх батах міняти на +1 дрища в окопі... ну таке, то абсолютно дебільне командування повинно бути.
Але такого в більш-менш адекватних підрозділах не буває, а в модних і подавно. Бо інакше їх би розвалили вже давно.

так то ще до дронів не добрався нормально. А там огого роботи, власні розробки
 
Останнє редагування:
Зрозумив. Але в Штатах війни нема. 🤷‍♂️
Правильно, поэтому кто то с лицензией на импорт закупает в Штатах, Европе и т. д., везёт в Украину и продаёт в 2 раза дороже.

Продаёт защитникам Украины.

"На нас врагов надвинулась лавина,
Ряды штыков, огня свинцовый шквал,
Мы защищали нашего равина -
Он бойко нам патроны продавал!"
 
Останнє редагування:
Колись бачив образливе, але справедливе висказування волонтера: "Це не військовим потрібен пікап. Це нам потрібно, щоб у військових був пікап"
 
Наприклад, у туристичному магазі Клуб мандрівників нам завжди роблять скидкі на знарягу і дуже добре ставляться до нас. Приємно там скуплятися.
 
можно із США на пряму замовляти, но воно сука їхати буде 3 місці і там ліміт 150 євро потім іде розтаможка, час не на нашому боці.
 
офіційно не можна магазини. А неофіційно то лотерея.

Їде швидче, днів 10 авіа
 
офіційно не можна магазини. А неофіційно то лотерея.

Їде швидче, днів 10 авіа
Не знаю, як, але в минулому році колега замовляв мені оригінальні магази та сошкі на снайперку, з Австрії.
 
Не знаю, як, але в минулому році колега замовляв мені оригінальні магази та сошкі на снайперку, з Австрії.
Зараз шманають майже кожну посилку, навіть самі дешеві приходять перезаклеєні, а раніш не так було, тільки вибірково дивились, так могло пройти, повезло.
 
Назад
Зверху Знизу