Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Три принципи служби тилу [від нашого колишнього зама по, матьорого кадрового полуполковника];
-1. Не виїбали - значить, похвалили!
-2. Не отримував? - Зпиши! Отримував? - Зпиши 2 рази!!
3. Вйобувати ви будете крєпко, но спатимете в кроватях!
 
Три принципи служби тилу [від нашого колишнього зама по, матьорого кадрового полуполковника];
-1. Не виїбали - значить, похвалили!
-2. Не отримував? - Зпиши! Отримував? - Зпиши 2 рази!!
3. Вйобувати ви будете крєпко, но спатимете в кроватях!
Это вам салагам такое можно сказать и вы поверите, и будете шуршать, солдат спит служба идёт, и есть и так точно, и помнить что инициатива ебет инициатора
 
Потому так иногда и приходится воевать, по пьяным приказам хитросделанного начальства или лиц, считающих себя таковыми...
Главное своих беречь и они за тебя всюду, а так служи как я служил , а я на службу хуй лажил но не на люд, бо карма и деньги эт хуйня, бухаем когда приходим и тут часто выпиваем нобез палева, все гонят главное быть человеком как то так
 
Главное своих беречь и они за тебя всюду, а так служи как я служил , а я на службу хуй лажил но не на люд, бо карма и деньги эт хуйня, бухаем когда приходим и тут часто выпиваем нобез палева, все гонят главное быть человеком как то так
Мне кажется, что принципы, которые применялись в СА как институте угнетения человеческой личности, на войне за существование страны малоприменимы, не?
 
Мне кажется, что принципы, которые применялись в СА как институте угнетения человеческой личности, на войне за существование страны малоприменимы, не?
Там ещё ярче в совке такого и не представишь
 
Зараз їхати на мотику 200+ км з єбєнєй в Дніпро, забирати фолькса з ремонту. А тут +3 всього. І дощ попереду обіцяють))
 
Будете на месте, отпишитесь.
Назад на машине, а мотык
в неё поместится?
 
1000011032.jpg

Ось так вийшло по ремонту та ТО. Через дріб вказані вартість деталі та вартість роботи
Фільтра, колодки і мастила купував раніше, 3600 грн.
 
наскільки в старпості той список актуальний?
що зараз треба собі підготувати в першу чергу для мобілізації?
 
Якщо чесно, то не відмовлюся і буду дуже вдячний!
Бо менше ніж за місяць близько 20к вийшов ремонт, 12к - нова літня гума, ще й ДП все за свої, бо нарішати ЗСУшне зараз ніяк (сподіваюся, тимчасово).

Додав номери карток у стартпост.
 
Останнє редагування:
наскільки в старпості той список актуальний?
що зараз треба собі підготувати в першу чергу для мобілізації?
Загалом, актуальний. Як і список на зворотній стороні повєстки.
Хіба що пакети для сміття можеш викреслити, і термуху, бо теплішає вже.

Швидше за все, видадуть костюм літній польовий 1 шт, 2 футболки, 1 убакс, 2 трусів, 2 пари шкарпеток, літні талани.
Трусів і шкарпеток точно треба буде ще своїх, можна і футболок. Я б і штани костюму ще одні радив би купити. Бо на БЗВП це все буде швидко забруднюватиме і завонюватися.
Нормальні тактичні кроссовки також можна, бо берці це, звісно, добре, але ж, курва, в них таки спекотно і часто некомфортно ((
 
Якщо чесно, то не відмовлюся і буду дуже вдячний!
Бо менше ніж за місяць близько 20к вийшов ремонт, 12к - нова літня гума, ще й ДП все за свої, бо нарішати ЗСУшне зараз ніяк (сподіваюся, тимчасово).

Додав номери карток у стартпост.
От і добре. На приват трохи закинув.
 
Назад
Зверху Знизу