власник київстару і сенс банку співпрацює із росгвардією та охороною путіна

Статус: Offline
Реєстрація: 10.07.2017
Повідом.: 604
але в Україні його активи нормально працюють, в Україні його активи не стягнуто на користь держави

 
Из Сенса я вышла. Но из Киевстара проблематично.
Номер ко всему привязан.
 
київстар вже "порєшал" та заніс грошей куди треба, тому київстар стягнути на користь України влада "неспроможна" під час війни.
номер не потрібно змінювати, є можливість свій номер перенести до Vodafone або Lifecell та обслуговуватися у них.
наприклад, номер +380671111111 стане водафон або стане лайфсел і все буде працювати за тарифами на ваш вибір.

 
зайве підтвердження моїх слів - новини 02.05.2023 - Верховна Рада не змогла ухвалити закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури виведення з ринку банку в умовах воєнного стану", який дозволяє націоналізувати сенс банк.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
так водафон тож гандоны еще те....бывший мтс....
У меня он начинался с UMC, тариф "Юбилейный". В июле 2003. А Киевстар - с августа, "Base". А до 29 сентября 2003 все входящие ещё и платными были!
 
Из Сенса я вышла. Но из Киевстара проблематично.
Номер ко всему привязан.
Перейти на другого оператора с сохранением номера очень просто. Если на лайф перейдешь - то все тарифы которые у него есть будут обходиться дешевле. Я уже перешел, все ок, лайфплатинум 250 грн у меня, номер тот же остался с 068
 
Да. Пиз..ец.
А по-правильному - полная национализация и выдача 100% акций КС, Моршинской, Альфа-банка семьям погибших, раненых бойцов и добровольцев. Буквально. Из рук в руки.
Но 73%-ные власти в доле с скоторусскими феодалами. Стопроцентно.
 
Перейти на другого оператора с сохранением номера очень просто. Если на лайф перейдешь - то все тарифы которые у него есть будут обходиться дешевле. Я уже перешел, все ок, лайфплатинум 250 грн у меня, номер тот же остался с 068
Ничего себе дешевле.
У меня пока 135 гривен, 100 бесплатных минут на других и за границу и 5 Гб, которых при наличии вайфая мне вполне хватает.
Лучше я подожду национализации.
 
Назад
Зверху Знизу