Воспоминания о войне 1941-1945 г.

Статус: Offline
Реєстрація: 06.03.2023
Повідом.: 4878
Автор: Никулин Николай Рукопись этой книги более 30 лет пролежала в столе автора, который не предполагал ее публиковать. Попав прямо со школьной скамьи на самые кровавые участки Ленинградского и Волховского фронтов и дойдя вплоть до Берлина, он чудом остался жив. «Воспоминания о войне» попытка освободиться от гнетущих воспоминаний. Читатель не найдет здесь ни бодрых, ура-патриотических описаний боев, ни легкого чтива. Рассказ выдержан в духе жесткой окопной правды. Книга рассчитана на широкий круг читателей, интересующихся историей СССР....https://www.e-reading.club/book.php?book=100856
 
Читал. Но разве это щас актуально? Куча ныне вооющих людей может тебе рассказать о не менее страшных вещах, которые к тому же происходят прямо сейчас.
 
Читал. Но разве это щас актуально? Куча ныне вооющих людей может тебе рассказать о не менее страшных вещах, которые к тому же происходят прямо сейчас.
А я про то, что сейчас РФ воюет примерно так же, как СССР тогда, забрасывая врага своими трупами.
 
та снаярядами, в прошлому році за добу випускали по 60к, підари йобані, тоді такого не було
Я ж не кажу що все точно так. В деякому сенсі зараз ЗОВСІМ інакше, інтернет, мобільні телефону у всіх на фронті..
 
:збентежений::збентежений:Наче ти читав ті спогади с тієй війни і наче я з тобою сперечаюсь..
а чого ти вирішив, шо не читав? там ворог був - іноземець, а зараз, йбаний сусід, про которого, усе життя втирали, що це старший брат, молодим таке чтиво буде ні до чого
 
а чого ти вирішив, шо не читав? там ворог був - іноземець, а зараз, йбаний сусід, про которого, усе життя втирали, що це старший брат, молодим таке чтиво буде ні до чого
Хто захоче, той прочитає. В деякому сенсі ворог один і той же, радянська влада. Вона тоді розстріляла своїх немало, а ще більше кинула на смерть бездарно..
 
Хто захоче, той прочитає. В деякому сенсі ворог один і той же, радянська влада. Вона тоді розстріляла своїх немало, а ще більше кинула на смерть безглуздо, як зараз путін розв'язав безглузду війну...
 
а чого ти вирішив, шо не читав? там ворог був - іноземець, а зараз, йбаний сусід, про которого, усе життя втирали, що це старший брат, молодим таке чтиво буде ні до чого
Молодь як раз і не знає, що то є
"старший брат". А війна зацепила вже багато сімей. Особливо у нас. На сході.
 
Назад
Зверху Знизу