Харківміськгаз все? 104.юа не працює

Сегодня отпраавляют на 104 с Нафтогаза.
Что будет завтра, непонятно.
 
А как передавать показания людям вне интернета?
Передавали по телефону раньше.
Мою соседку нужно мне проконсультировать.
 
Но в Нафтогазе не принимает старый номер лицевого счета, там он на одну цифру меньше чем в 104юа
У меня свежая регистрация именно в Нафтогазе, как и лицевой счет там же.
На 104 была отдельная регистрация.
Когда нас перевели в Нафтогаз, дали всем новые лицевые счета.
 
Проверила только что на сайте Нафтогаза.
Там есть активная кнопка "Ввести показання".
Открывается окно и вводи, хоть залейся этим газом.. :)
Станом на сегодня. :)
 
Проверила только что на сайте Нафтогаза.
Там есть активная кнопка "Ввести показання".
Открывается окно и вводи, хоть залейся этим газом.. :)
Станом на сегодня
Из моего опыта .
Вводил показания за январь и февраль. Отражалось. Платил там же за газ. Посчитало как нужно.

А вот доставка... На пробу заплатил 300 гр ... Пока что показывает долг 1800 почти за три месяца.

В январе в первой половине ещё платил на 104 и не знаю даже , может и декабрь с проблемой .
 
Из моего опыта .
Вводил показания за январь и февраль. Отражалось. Платил там же за газ. Посчитало как нужно.

А вот доставка... На пробу заплатил 300 гр ... Пока что показывает долг 1800 почти за три месяца.

В январе в первой половине ещё платил на 104 и не знаю даже , может и декабрь с проблемой .
За февраль я еще вводила показания счетчика 1 марта через 104.
Платила через Приват24. Там отражена и доставка в общем перечне услуг.
 
Мне Нафтогаз прислал сумасшедший счёт с дикими показаниями по расходу. Счётчика у меня нет. Перезвонила по номеру в квитанции (это другой город), они уточнили сумму в 3 раза меньшую, но все равно, многовато. Куда в Харькове обращаться с выяснениями - не сказали.
Без указания кубатуры твоего дворца все эти визги про сумасшедший счет не производят никакого впечатления.
 
Шановні форумчани!
Виникло таке питання до споживачів Харківської області, які вже вносили показання лічильника у лютому 2023 в особистому кабінеті Нафтогазу.

Як Ви вносили перший раз показання лічильника в особистому кабінеті Нафтогазу, якщо немає попередніх показань. Наприклад попередні показання лічильника на сайті 104.ua были 36, потрібно також внести цифру 36 в особистому кабінеті Нафтогазу. Тобто споживання за березень 0 куб.м

Не було так що внесені показання були не корректно зараховані?
 
Шановні форумчани!
Виникло таке питання до споживачів Харківської області, які вже вносили показання лічильника у лютому 2023 в особистому кабінеті Нафтогазу.

Як Ви вносили перший раз показання лічильника в особистому кабінеті Нафтогазу, якщо немає попередніх показань. Наприклад попередні показання лічильника на сайті 104.ua были 36, потрібно також внести цифру 36 в особистому кабінеті Нафтогазу. Тобто споживання за березень 0 куб.м

Не було так що внесені показання були не корректно зараховані?
Цикаве питаннячко.
Если я напишу 170 кубов, не решат ли в Нафтогазе, что я столько нажгла на печке в месяц?
 
Цикаве питаннячко.
Если я напишу 170 кубов, не решат ли в Нафтогазе, что я столько нажгла на печке в месяц?



Дозвонився до 104.ua, відповіли що доступ мешканців Харкова до исторіі споживання газу та оплати за попередні періоди відсутні, ні чим не можуть допомогти. Усі контактні телефони Харківміськгазу, які вказані у телеграм повідомленні недоступні або ніхто не відповідає.
На дзвінок до Нафтогазу теж ніякої адекватної відповіді не надали, ні по розподілу, ні по внесенню показників лічильника.

Так що крутися як зможешь.
 
Дозвонився до контактцентру Харківміськгаз тел.0678475619, задав питання по внесенню показників лічильника з 1 по 5 квітня 2023 та про оплату розподілу газу, доступу до попередніх періодів.

Зі слів оператора:
1. Показання лічильника газу вносити в особистому кабінеті або чатботі Нафтогазу такі як на лічильнику, тобто якщо було наприклад- 30куб.м у лютому, вносити такі самі і в березні -30 куб.м, тобто споживання газу 0 куб.м.
Усі данні с сайту Нафтогазу будуть передаватися їм.

2.Оплата за розподіл газу поки все по старому, реквізити не змінилися, як буде вподальшому немає інформації. У кого переплата по розподілу газу поки буде зписуватися як і раніше. Про зміни реквізитів повідомлять додатково.

3. Доступ до попередньої бази поки немає інформації, сказала передасть керівництву це запитання.

4. Сказала також що можна передати показання лічильника оператору колцентру Харківміськгазу.

Поки так.
 
так в нафтогазе нельзя создать кабинет с личнім счетом из ХРГ у них счета на 1 отличаются
Так звісно різні, але вже ці нові особові рахунки з травня місяця усі отримали, та зареєструвалися в Нафтогазі.
Тож вводимо показання лічильника в особистому кабінеті Нафтогазу.
 
Назад
Зверху Знизу