Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

Та это ж биологический факт. Таких как ты всегда 5-7% в любой популяции. Я даже Дискавери смотрел. Все это норма!
...тебе і не банять ,бо ти фрік,такі потрібні для розваг почтенної публіки
 
...тебе і не банять ,бо ти фрік,такі потрібні для розваг почтенної публіки
Шо тебе сказать? Скажу что ты баяяйо - бабы не дают, член маленький, зп тоже как член - сразу видишь к жизни серьйозно относишься. А жить надо легко. На любое говорить да и хуй с ним!

Ну шо там Анжи? Коли йдемо ***** на яхту снимать?
 
Шо тебе сказать? Скажу что ты баяяйо - бабы не дают, член маленький, зп тоже как член - сразу видишь к жизни серьйозно относишься. А жить надо легко. На любое говорить да и хуй с ним!

Ну шо там Анжи? Коли йдемо ***** на яхту снимать?
...дурень ти передбачуваний,крім пісюна нічим і пишатися,і то у фантазіях
 
...дурень ти передбачуваний,крім пісюна нічим і пишатися,і то у фантазіях
Ты же понимаешь что большой хуй это 90 % удачи в жизни! Если хуй маленький то тут никаких достижений не надо - у тебя маленький хуй. А если хуй большой то реально ХУИЩЕ! И жизнь удалась и ты цвет общества
 
Ты же понимаешь что большой хуй это 90 % удачи в жизни! Если хуй маленький то тут никаких достижений не надо - у тебя маленький хуй. А если хуй большой то реально ХУИЩЕ! И жизнь удалась и ты цвет общества
...головне, щоб не відпав від якойсь соромної хворі😂
 
...дрочи тоді,бо німкені тобі не дають
Ну не все ж 7% как ты. А немки это как ты лесоруба выебал - есть очень много патриотически настроенных беженок. Я выбираю отечественного производителя
 
Ну не все ж 7% как ты. А немки это как ты лесоруба выебал - есть очень много патриотически настроенных беженок. Я выбираю отечественного производителя
...щось ти брешеш, блазень,недавненько жалівся,що ніхто не хоче спілкуватися з тобою,випитував телехвончики спільнот українок
 
Ты же понимаешь что большой хуй это 90 % удачи в жизни! Если хуй маленький то тут никаких достижений не надо - у тебя маленький хуй. А если хуй большой то реально ХУИЩЕ! И жизнь удалась и ты цвет общества
Тому форум такий популярний для членстеров.
 
ОЦе хлопці дньом як поспиш то потом встаєш с хрєновим настроєнієм. А як не поспиш - сонний і вялий ходиш. Де золота середіна????
 
Назад
Зверху Знизу