Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

Це дуже швидко. Мої знайомі (стоматолог та онколог) дізнавались, по розрахунках виходило приблизно 7 років.
...в цьому є сенс,коли тобі 40,а якщо 50,твої місцеві ровесники вже давно відбулися,а ти ще 7 років їздиш у транваї з пенсами і сірійцями і виглядаєш ідіотом
 
...в цьому є сенс,коли тобі 40,а якщо 50,твої місцеві ровесники вже давно відбулися,а ти ще 7 років їздиш у транваї з пенсами і сірійцями і виглядаєш ідіотос
Снова бред пишешь. Любой в Германии может позволить себе авто.
 
Ну если без эмоций. Я гражданин Германии и живу здесь восьмой год . Ну не встречал я украинцев моющих задниц. Почему кто-то не может выучить немецкий, ну пойму ? Я выучил , жена выучила , дочка уневер заканчивает . На мое предприятие сейчас пришло много украинцев, ни как не задницы мыть. Хочешь быть врачем , инженером вперед . Подтверждай диплом учи язык . Если с руками все в порядке вообще ни каких проблем. Моё мнение не найти работы в Германии , это быть идиотом . Многие ( не все ) украинцы здесь просто ахуевшие. Хотим жить как дома , но не хуя не делать.
именно так.
а фраза, взбудоражившая вас, как раз высмеивала противоположное мнение.
а вы не вчитавшись в контекст.. написали хрень девушке. обидели ее.
 
...німці вважають усих українців поголовно нищебродами,і охрєнєвають,коли хтось їде від них додому.У мене конкретно спитали-Вам тут некомфортно?:іржач:
они думают, что мы типа сирийцев и эритрейцев (раз беженцы).
живем в землянках и занимаемся земледелием.
 
именно так.
а фраза, взбудоражившая вас, как раз высмеивала противоположное мнение.
а вы не вчитавшись в контекст.. написали хрень девушке. обидели ее.
Меня просто бесит когда кто-то пишет хрень о Германии не живши там . Не путать туризм и пмж.
 
Перші півроку це було актуально. А ти в якому місті? Тому що з Німеції мені також здавалось що в Ха стрьомно, взимку реально було трохи лячно їхати сюди.

п.с. більшість сидить там тому що отримують соціал та можна нічого не робити.
А зараз в Ха вже працюють повноцінно садочки і школи? Сирен нема і прильотів?
Не треба міряти все лише матеріальним.
 
А зараз в Ха вже працюють повноцінно садочки і школи? Сирен нема і прильотів?
Не треба міряти все лише матеріальним.
...пані,усі не можуть виїхати з країни,треба тут комусь жити і працювати, інакше хлопці на фронті воюють невідомо за що
 
...пані,усі не можуть виїхати з країни,треба тут комусь жити і працювати, інакше хлопці на фронті воюють невідомо за що
Я не про це. Я про тезу, що "всі нормальні повернулися, а відсижуються тільки бідні, тому що соціал".
 
Отакої хлопці... поки ми тут спорим, а люде їдуть і їдуть...🤷‍♀️

За останніми даними від Євростату, зафіксовано зростання числа українців, які вирушають за кордон, зокрема до Канади, Іспанії та Німеччини.

Також помітно підвищення міграційних потоків біженців з Польщі до Німеччини.

На сьогоднішній день кількість біженців в Німеччині, складає 1,3 мільйона осіб, тоді як у Польщі – 950 000 осіб
 
Назад
Зверху Знизу