Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

І до чого це про закриті школи? Уяви скільки жінок не може нормально працювати тому що малу дитину ні з ким залишити. Або залишають самих вдома на цілий день. Смішно? Як на мене - не дуже
мне кажется по закону далеко не везде можно дитину одну залишати дома или даже в машине
 
Дада... минулого року пробували на МРТ записатись...обзвонили УСІ медцентри, які робити те шо призначили - черга була 1,5 міс мінімум. ЦУ.
Минулого року проходив МТР (правда у Дніпрі). Зателефонував - наступного дня прийшов.
 
У нас в блочке есть уборщица. Она прекрасно все делает за не очень большие деньги.
А первоначальную мысль об очереди мы отбросили.
У меня на площадке двое квартирантов, очень пожилая женщина и я.
И так на многих этажах.
Є люди з психічним розладом певного типу, які чомусь вважають, що проста забов'язані командувати іншими, бо, якщо вони командувати припинять - все, не буде порядку, потім розвалиться під'їзд і завалиться будинок.
Оскільки, каральну психіатрію заборонили - лікувати їх нікому.
Заведеться така одна у під'їзді- і головне не прогавити момент і вчасно послати нахуй, бо вона сяде на шию і буде примушувати - чергувати, сажати їй квіточки (нє, ну зрозуміло ж - то не для неї, то ж для вас самих), потім суботники і т.д.
Я думаю - там такий випадок.
В нас теж така є в під'їзді - десь раз на півроку в неї загострення і треба закріплювати лікування цілевказівною ідеоматикою. Теж, проста платимо прибиральниці. :)
 
мне кажется по закону далеко не везде можно дитину одну залишати дома или даже в машине
Так и есть. А что ты предлагаешь делать мамам в Харькове, у которых бабушки-дедушки далеко?
 
А як ти так відпетляв від пильного бюргерського ком'юніті?
В перший раз «спина болить, кранкен, моя твоя ніхт понимать». Власник житла сам прибрав приговарюючи «йобані сусіди» німецькою. Я його зрозумів не знаючи мови.

Але потім пару разів біженцям платив по 35є щоб прибрали «мій» двір та вулицю.
 
Немцев в селе почти нету. Кацапы в основном. И другие эмигранты.
Жилье - как заселились полтора года назад в нежилое, выдраивали его - так и живут. Сейчас его признали аварийным.
Общественного транспорта нет в принципе.
Це ти описала Закарпаття. Тільки кацапів треба замінити на мадярів. "і другіє емігранти" - це цигане.
 
В перший раз «спина болить, кранкен, моя твоя ніхт понимать». Власник житла сам прибрав приговарюючи «йобані сусіди» німецькою. Я його зрозумів не знаючи мови.

Але потім пару разів біженцям платив по 35є щоб прибрали «мій» двір та вулицю.
...там ,де я жив такої хріні не було,будинок і прилеглі території прибирала управляюча компанія,очевидно це входить у арендну плату
 
Останнє редагування:
Вообще у меня такой же вопрос. Твой ответ это просто хамство. А вопрос абсолютно адекватный.
Всем известно, что все немецкие налоги идут на содержание украинских беженцев
 
Назад
Зверху Знизу