Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Статус: Offline
Реєстрація: 16.10.2010
Повідом.: 6401
Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Маєте середній палець? Будьте обережні. Це потенційно небезпечна частина тіла.
В ДБР можуть трактувати необережне поводження з ним, як нанесення тяжкої моральної травми головному Слузі народу.

 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Лень все смотреть. Можно пидозра и поконкретней основание. И не то что чувак рассказывает. А официальное.
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Вот тут он еще не знает за что, но про палец уже поспекулировал
Прямая речь Лероса: "Прямо сейчас мне во дворе дома, где я проживаю, вручают подозрение. Есть ДБР и ГПУ. Жду адвоката. Пока мне неизвестно, за что именно".
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Вот тут он еще не знает за что, но про палец уже поспекулировал

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Не можеш повірити, що ЗЕ такий тупий? Життя розвіює марева.

ДБР підтвердило, що Леросу світить до 5 років тюрми за “фак” Зеленському і Єрмаку

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Державне бюро розслідувань підтвердило вручення підозри позафракційному нардепу Гео Леросу, який у Раді показав “фак” у бік президента Володимира Зеленського і керівника його офісу Андрія Єрмака. Кримінальне провадження стосується “хуліганства” як “грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства” (ч. 1 ст. 296 КК України).

Ти хоч можеш уявити, скільки факів йому накидають у соцмережах?
Це ж треба бути настільки неадекватним, щоби підняти ту подію на гребінь популярності. :незнаю:
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Средний палец Гео Леросу будут ампутировать только по приговору суда. Если его адвокат проиграет дело. А это практически не реально. Смотрите сами, Гео Лерос у нас румын. Он всегда может заявить, что после того, как ему выключили микрофон, он перешел на румынский язык для глухонемых. И не хотел сказать при этом ничего плохого.:D

Он армян. По фамилии Курехян.
Но почему-то стыдится фамилии своих предков.
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Не можеш повірити, що ЗЕ такий тупий? Життя розвіює марева.

ДБР підтвердило, що Леросу світить до 5 років тюрми за “фак” Зеленському і Єрмаку

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Державне бюро розслідувань підтвердило вручення підозри позафракційному нардепу Гео Леросу, який у Раді показав “фак” у бік президента Володимира Зеленського і керівника його офісу Андрія Єрмака. Кримінальне провадження стосується “хуліганства” як “грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства” (ч. 1 ст. 296 КК України).

Ти хоч можеш уявити, скільки факів йому накидають у соцмережах?
Це ж треба бути настільки неадекватним, щоби підняти ту подію на гребінь популярності.

Спасибо что подсуетились. Если, что я не с Зе стороны. Посмотрела вашу ссылку. Считаю, что вы тут раздуваете фигню.

У нас есть статья так? Она в КК? Он реально повел себя как мурло? Пусть отвечает. Я хз, что то за чувак. Но если народные обранцы позволяют себе такое поведение на публике, то это не ок.

И я вам немного помогу. А то вы кусочек потеряли или скорей аккуратненько вырезали.

“Особа підозрюється у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства (ч. 1 ст. 296 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 4 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років“, – резюмували в Держбюро.

То есть вариант штраф там тоже есть. Не обеднеет.
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Зеленскому пиздец. Лучше бы ему уйти подобру поздорову.
Закончит как янукович.
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

У нас есть статья так? Она в КК? Он реально повел себя как мурло? Пусть отвечает.

Начать нужно с этого эпизода.

5cccfc3d957918fa98e.jpg


Как эти понесут ответственность, так можно и за других взяться.
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Спасибо что подсуетились. Если, что я не с Зе стороны. Посмотрела вашу ссылку. Считаю, что вы тут раздуваете фигню.

У нас есть статья так? Она в КК? Он реально повел себя как мурло? Пусть отвечает. Я хз, что то за чувак. Но если народные обранцы позволяют себе такое поведение на публике, то это не ок.

И я вам немного помогу. А то вы кусочек потеряли или скорей аккуратненько вырезали.



То есть вариант штраф там тоже есть. Не обеднеет.

Сонечко, ти мабуть в школі була зубрілкою, яка все вчила, та нічого не розуміла. Суть не в тому, добре чи погано повів себе Лерос. Я вважаю, що відповідно до обстановки. Бо йому безпардонно вимкнули мікрофон під час виступу. Та суть у тому, що у нас не було жодного Президента, якого б хуями не обкладували з тієї, чи іншої сторони. І жоден не опускався до рівня шмаркача-обіженки. Ну показав і показав. Буває таке в політиці. Алеж у його пусту макітру хтось надув думку, що треба показово покарати. І не подмали навіть. що тим самим вони роздмухують жвавий інтерес громадян до тої події. І тепер про те мабуть і Скабєєва буде скавчати на своїх гівноканалах, окрім кучі факів у соцмережах в карму. Корочше кажучи, в котре виставив себе шутом. Ким власне він і був.
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

ДБР підтвердило, що Леросу світить до 5 років тюрми за “фак” Зеленському і Єрмаку
А разве депутаты сняли с себя неприкосновенность?:confused: Или я пропустил сей момент?
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Та я значит как-то проебал сей момент! Так почему депутатов не казнят показательно до сих пор??? Там каждого второго надо вешать без суда и следствия, а каждого первого - расстреливать!!!:відстій:
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Суть не в тому, добре чи погано повів себе Лерос. Я вважаю, що відповідно до обстановки. Бо йому безпардонно вимкнули мікрофон під час виступу. Та суть у тому, що у нас не було жодного Президента, якого б хуями не обкладували з тієї, чи іншої сторони. І жоден не опускався до рівня шмаркача-обіженки.
Внезапно студент, оскорбивший президента броском яйца, при Зебиле получил вісокую должность.
Заступника голови Івано-Франківської ОДА Дмитра Романюка призначили одним із топменеджерів "Укрзалізниці". Про це розповів виконувач обов'язків керівника компанії Іван Юрик.

Дмитро Романюк - та сама людина, яка у 2004 році поцілила яйцем у кандидата в президенти Віктора Януковича, коли той відвідував Івано-Франківськ. Янукович зрештою опинився в лікарні.

Інцидент, який в народі отримав назву "яєчний замах", став відомим на всю країну.

На той момент Романюк ще був студентом - вчився на економіста.

Відтоді він встиг отримати дві вищі освіти - у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника і в столичному КНЕУ ім. Вадима Гетьмана. Він також є кандидатом економічних наук.

З 2015 року Романюк працював директором департаменту з міжнародного розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації, а у 2019-му отримав посаду заступника голови ОДА.
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Зе отменил выплаты матерям одиночкам. Это чтоб до 73% дошло за кого они голосовали.
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

а когда зедепутаты устраивают драки во время заседаний... их теперь тоже на 5 лет всех посадят?
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Зе отменил выплаты матерям одиночкам. Это чтоб до 73% дошло за кого они голосовали.

вот и правильно. зедебилы должны страдать :yahoo:
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Так почему депутатов не казнят показательно до сих пор??? Там каждого второго надо вешать без суда и следствия, а каждого первого - расстреливать!!!:відстій:

Так.
З кожним повішеним одним ворогом менше.
 
Re: Ховайте середній палець. Чипідріс на те дуже ображається.

Саме головне, ми тепер точно знаємо чим займається ДБР.
Це найстрашніший злочин, заради якого просто життєво необхідно задіяти купу професіоналів з немаленькою зарплатнею. А зрадники з ОПеЗдеЖе почекають. І Коломойський теж почекає.
 
Назад
Зверху Знизу