За кого ви проголосуєте на виборах Президента України у другому турі 21.04.2019?

За кого вы проголосуете во 2 туре 21.04.2019?

  • Зеленський Володимир Олександрович

    Голосів: 599 44.5%
  • Порошенко Петро Олексійович

    Голосів: 746 55.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1345
  • Опитування закрито .
Статус
Тема закрита
Дуркуете? Он не становился на воинский учет. Косил от армии именно таким путем.
Він стояв на військовому обліку у Кривому Розі... Через це повістку принесли за адресою його мами. Нічого він не косив. А якщо у Вас є факти, то Ви. як свідомий громадянин повинні їх представити до слідчих органів, щоб на Зеленського відкрили кримінальну справу. Вперед і з піснею. Не забудьте повідомити на ХФ, коли подасте відповідну заяву. Не подасте, значить зробимо висновок, що Ви звичайний брехунець...
 
По мобилизации в 14-м? ))))

Читаем и не позоримся.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Ну, ось і осоромився. Немає там статті, що відміняє призов на строкову службу до 27 років... Чи як? :-) Просто помудазвонити хочеш? :-)
 
Стырил в инернете.

А это не смешно, ни грамма. Харьковские юристы поддержавшие Зеленского (ранее Добкина), готовят, в случае победы Зеленского во втором туре, пакет документов для экспертизы по правомочности объявления АТО в 14 году. Они хотят в судебном порядке добиться объявления АТО неправомочным. С одной стороны, это такой себе пиар шаг перед парламентскими выборами, рассчитанный на ватную аудиторию. С другой стороны, это вероятность того, что все вот эти УБДешечки и льготы будут отменены. Как минимум будут пытаться это сделать. Насколько это реально? Я вот, откровенно говоря не знаю. Но зная наши суды, вполне допускаю, что такой вариант реален. Особенно если учесть, что деньги на популизм нужно будет откуда то брать. А учитывая начало кампании "мы вас туда не посылали" от сторонников Зеленского, возможны варианты.
 
Обычное явление. Перепрописался, при этом снялся с воинского учета по старому адресу, а по новому не становился. Естественно, повестки несли по старому адресу.
Обычное явление для обычного человека. Но президент гарант соблюдения Конституции и законов. Что он может нагарантировать, если сам от армии закосил. Вот выйдет такой важный и давай агитировать не косить от армии. А ему и зададут сразу вопрос, как он сам закосил.
 
А хіба це секрет, що у Зеленського на рахунках півміліона доларів. Офіційно задекларовано
42 620 596,00 UAH
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Пол миллиона долларов не такие и большие деньги. У него только охрана стоит, я думаю от 10к ежемесячно.
Да и не в этом дело, зачем тратить свои, когда работаешь на беню?
 
Вот выйдет такой важный и давай агитировать не косить от армии.
Украина будет двигаться в НАТО, армия станет контрактной, СБУ не будет заниматься экономическими преступлениями.
 
Пол миллиона долларов не такие и большие деньги. У него только охрана стоит, я думаю от 10к ежемесячно.
Да и не в этом дело, зачем тратить свои, когда работаешь на беню?
А 42 млн. грн на рахунках. А що він щомісячно не заробляє гроші. Якщо він своєму рятівнику дав в руки одразу півміліона грн., думаєете, що на охорону у нього немає грошів. :іржач:
 
Прочитав уважно. Жодної копійки від Коломойського не отримав
Не бреши.

Джерело доходу:
Юридична особа, зареєстрована за кордоном
Найменування (англійською): AS "PRIVATBANK"
Найменування (українською): АС "ПриватБанк"
Ідентифікаційний код: 50003086271
Місцезнаходження (англійською): 1 Muitas street, Riga, Latvia 1034
Місцезнаходження (українською): 1034, Латвія, Рига, вул. Муітас 1
533 930гр.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
А 42 млн. грн на рахунках. А що він щомісячно не заробляє гроші. Якщо він своєму рятівнику дав в руки одразу півміліона грн., думаєете, що на охорону у нього немає грошів. :іржач:
А вы поузнавайте расценки. Они Вас удивят. Да и наряду с доходами, у него есть и ежемесячные расходы.
Кокаин тоже что-то стоит.
И опять же зачем тратить свои, когда работаешь на беню?
 
У него только охрана стоит, я думаю от 10к ежемесячно.
По закону, кандидат в президенты в период выборов обеспечивается госохраной. А кто там у него сейчас госохрана или коломойские парни, я хз.
 
Як на мене сцикуни тут ті, хто сцить замість того, щоб аргументовано відстоювати власну позицію, та розповсюджує фейки та незрабно накидиує гівно на вентилятор, бо опиняються самі у власних фейкаліях...
Тобто, я не дочекався відповіді на свої запитання:

Якшо Зеленський не сцикло, чому воно бздить здати аналізи в WADA? Тим більше що аналізи були його ідеєю.
Якшо Зеленський не сцикло, чому воно бздить дебатів?

Таким чином, прихильники Сцікуна знають, що Зеленський є типовим дурним сцикливим наркрманом. Але сором"яться признати це. Бо вони теж сцикливе бидло, як і володар їх жалюгідних мізків.
Спростуй мене, якшо це не так.
 
А это уклонялось --
Не бреши... :-)
Ну, завели платівку вже в п"ятий раз... Ще у 2014 році Зеленський дав відповідь:
Артист не збирається ухилятися від військового обов'язку.

Відомий український шоумен та творець студії "Квартал 95" Володимир Зеленський зізнався, що після отримання повістки до військкомату має намір діяти за законом і не буде "косити" від армії.

Артист сказав, що наразі питання полягає в документах, адже повістку Володимиру надіслали у Кривому Розі, а він вже багато років прописаний в Києві, пише "Комсомольская правда"

"Я так розумію, що тепер мені повинні переслати папери за місцем проживання в Києві. Я-то прописаний тут. Напевно, вони повинні перенаправити сюди. Мама все хлопцям з військкомату пояснила, вони сказали: "Добре". Тож чекаємо: треба, значить треба! Я військовозобов'язаний. Якщо потрібно - піду воювати", - рішуче заявив Зеленський.

Більше читайте тут:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Не бреши.

Джерело доходу:
Юридична особа, зареєстрована за кордоном
Найменування (англійською): AS "PRIVATBANK"
Найменування (українською): АС "ПриватБанк"
Ідентифікаційний код: 50003086271
Місцезнаходження (англійською): 1 Muitas street, Riga, Latvia 1034
Місцезнаходження (українською): 1034, Латвія, Рига, вул. Муітас 1
533 930гр.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Ну, і що? Де там вказано, що він отримує гроші від Коломойського? А коли працював головним продюсером канала "Інтер"? Давай, давай, шевели тим, чого у тебе немає... :іржач:
Усі доходи він отримує від роботи у власних фірмах... Я вище дава відповідне посилання...
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу