За кого ви проголосуєте на виборах Президента України у другому турі 21.04.2019?

За кого вы проголосуете во 2 туре 21.04.2019?

  • Зеленський Володимир Олександрович

    Голосів: 599 44.5%
  • Порошенко Петро Олексійович

    Голосів: 746 55.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1345
  • Опитування закрито .
Статус
Тема закрита
Это не магазинчик, какой нибудь.

ніт, це достатньо сучасне виробництво з німецьким обладнням на ЧПК. Просто нормальна людина не хоче жити в країні з ЗЕдебілами, котрі мають в нього зарплатню повністю білу 18-20 т грн і місяць відпустки та лікарняні оплачувані, а голосують за уєбанів прокацапських.

Ото і вся причина.
 
Передовсім ми вимагаємо взяти під варту, арештувати майно і рахунки першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, учасників схеми - Ігоря Гладковського, Віталія Жукова, Андрія Рогозу, керівництва ДК «Укроборонпром», а також директорів усіх державних підприємств, які були учасниками схеми!
А що їм же давно Порошенко обіцяв відрубати руки... Невже не виконав і цієї обіцянки?
 
я в армії не служив
є ссикун, як і більшість з цих шмакодявок, бо відкосили від армії
пішов на пенсію з полковницької посади

))))
 
Не снятся ворованные солдатские портянки? ))))
От же ж, село! .:іржач:
Це тобі сняться. При мені портянок не було... Вояка сраний, навіть, простих речей не знаєш... Чоботів в армії вже не було... Берці... :іржач:
Йди краще добровольцем коровам хвости крутити... У тебе це краще получається... Херой русько-японської війни... :іржач:
 
АКЦІЯ НК ПРОТИ СВИНАРЧУКІВ
А чего вы кацапы такие смелые стали только после того, как Порошенко поувольняд Свинарчуков со всех постов и отдал под уголовную ответственность? Отмашки с кремля не было? ))))

4 марта 2019 года был уволен с занимаемой должности указом президента Украины Петра Порошенко. Также Гладковский был снят с должности председателя межведомственной комиссии по политике военно-технического сотрудничества и экспортного контроля[12][43][44][24].
7 марта 2019 года Национальное антикоррупционное бюро Украины (НАБУ) провело более 20 обысков по месту жительства фигурантов дела о хищении в оборонной промышленности, в том числе у Олега и Игоря Гладковских, Андрея Рогозы, Виталия Жукова. По словам директора НАБУ Артёма Сытника, ведомство открыло два уголовных производства

https://ru.wikipedia.org/wiki/Гладковский,_Олег_Владимирович
 
возрастом прикрываешься?
Значить у нього було здоров"я та сили. Та я і не снайпер... Бо, читаю з окулярами. Тут ви усі порохоботи тільки й мрієте, щоб за Вас "діди воювали", а ви тільки й здатні на те, щоб гівно на вентилятор накидувати... І на Майдан не ходили, де ми з декількома дідами від молоді тітушек відганяли. А зараз усі тут такі патріоти та херої...:іржач:
Не знаєте, навіть, що з 60 років знімають взагалі з військового обліку. :іржач:
 
При мені портянок не було
Та уже поняли. И наверное не только портянок у солдат не было, но и масла и нормального хлеба и сапог.

Посмотри как украинские солдаты питаются после того как вас с Гриценко из армии поперли:

 
знаєте, навіть, що з 60 років знімають взагалі з військового обліку
Кстати да. В одно время поднимали вопрос, потом затихло.
Лишить нахрен всех военных пенсионеров СССРа военных пенсий, кто из них не пошел в 14-м защищать Родину, хотя бы кашеваром. А то на праздники плюнуть некуда одни полковники с полной грудью медалек. А Родину пошли защищать зеленые пацаны.
Суки. И хватает еще наглости голос подавать "я пашол на пенсию с палковничьей должнасти".
 
Кстати да. В одно время поднимали вопрос, потом затихло.
Лишить нахрен всех военных пенсионеров СССРа военных пенсий, кто из них не пошел в 14-м защищать Родину, хотя бы кашеваром. А то на праздники плюнуть некуда одни полковники с полной грудью медалек. А Родину пошли защищать зеленые пацаны.
Суки. И хватает еще наглости голос подавать "я пашол на пенсию с палковничьей должнасти".
1. Я погони не носив, а був службовцем. Хоча і пропонували атестуватися. На мою посаду мене запросили. А посада була, дійсно, полковницька.
2. Про полишення тих військових пенсіонерів, хто ще стояв на військовому обліку - це правильно. Я підтримую. Але з 60 років. навіть, полковників знімають з військового обліку і їх це не стосується...
3. Так ти ж не "зелений пацан". Чого ж справді не пішов захищати країну? Чи не вмієш нічого, ніж накручувати хвости коровам? :іржач:
 
Тот кто обоссался найдет тысячу причин, чтобы не покидать нагретое место в тылу, такие как ты и Гриценко.
Иди на хуй уебан и не смей больше задавать вопросы юзерам за армию.
Це хто мені, вонючий енурезник забороняє говорити про армію, який відкосив і не пішов захищати свою країну? :іржач: М-да! Це тобі не гівно на вентилятор накидувати.
 
Та уже поняли. И наверное не только портянок у солдат не было, но и масла и нормального хлеба и сапог.
1. Дійсно, коли я прийшов в 1997 р. годували курсантів дуже слабко. Приблизно до 2002 р. Далі стало краще. Але одягали у "стекляшку" та й берці були слабенькі. Підошва відділялася після першого марш-кидку. А ось чобіт вже не було. Повторюю вдруге...
Посмотри как украинские солдаты питаются после того как вас с Гриценко из армии поперли:
!. Гриценка з армії ніхто не пер. Я теж пішов за власним бажанням на пенсію. Як зараз годують солдат знаю не із картинок... Мої колишні курсанти, тепер офіцери розповідають. Та й в інеті повно матеріалу, почитай
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Так вы с Зеленским именно поэтому Порошенка ненавидите что Порошенко срочную служил?
1. Я відповідаю за себе. І мене Порошенко обдурив, як і усіх інших участників Майдану. Через це я не хочу, щоб він мене дурив ще 5 років. Сподіваюсь цього не буде.
2. Про службу Порошенко в РА обізнаний. Тільки цікавить питання, чому він свого сина сховав у ВР нехай не від участі в АТО, а від строкової служби. Бо, строковиків не посилали воювати у зону АТО... Чи він теж енурезник?
 
Вчи буквар. Міністр оборони не продає нічого. Продає Кабмін через уповноважені для цього підприємства (наприклад "Укрспецекспорт") за рішенням РНБО.

Именно так. Пример:
Правительство Украины одобрило проект соглашения с НАТО об утилизации переносных зенитно-ракетных комплексов (ПЗРК), легкого вооружения, стрелкового оружия и обычных боеприпасов.

Соответствующее постановление кабинета министров Украины от 17 ноября было опубликовано в пятницу на сайте украинского парламента.

Правительство Украины уполномочило подписать соглашение заместителя министр обороны Владимира Терещенко с оговоркой, что все оборудование, необходимое для утилизации будут предоставлены в рамках договора как гуманитарная помощь.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
воттак они и закрасят всё украинское московской болотной тиной.

ef0afb.jpg
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу