За кого ви проголосуєте на виборах Президента України у другому турі 21.04.2019?

За кого вы проголосуете во 2 туре 21.04.2019?

  • Зеленський Володимир Олександрович

    Голосів: 599 44.5%
  • Порошенко Петро Олексійович

    Голосів: 746 55.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1345
  • Опитування закрито .
Статус
Тема закрита
Программу почитай его - там это записано.



Имхо, это твоё предубеждение. Признаю за тобой право на ошибку и не снижаю оценки твоей личности из-за этого.

Бля...он хером вам на лбу еще че напишет....и что?)))Верить всему?Он уже анализы сдал и на стадион пришел.....верить ему :D
 
Дура, я писал про передовую, а не тех кто отсиживается в тылу.
На передовой голосовали за Порошенко, но большинство военных за Зеленского – результаты в зоне ООС Больше читайте здесь:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

гуясе, ты Попасну или Станицу Луганскую тылом назвал? :рл:
 
Вы уже наголосовали себе, твари зеленые, спикера Медведчука в ВР!
То в Крыму переворот устроили, теперь уже в Президенты Украины лезете!
Нахуя вы стреляли в наших солдат в Крыму, ааа, зеленая мразота?

І що ви там смалите?!:рл:
 
Так, конфуз у порохоботів стався. Гадали що топлять за силу, а тут шоколадне лайно підкосило! Дохлий кінь скоро смердіти почне, а вони ніяк з нього не злізуть.

Саме так. Щож, вони самі обрали таку долю. Але ж я не вважаю, що прахоботів слід карати якось спеціально. Досить їх залишити у команді вороватого невдахи.
 
Навіщо тоді наймати до себе в штаб фахівця по чорному піару із Ізраїля, який так підставив його з чорнухою та фейком про те, що начебто Зеленський - наркоман.

Порох нівінават! То пан Коломойський перекупив піар менеджера, точняк інфа!:D
 
они его заватывали, как сейчас захватывают власть в Украине. Шо не понятно еще, ааа?
А до чого тут зараз? Зараз вже не захоплять, бо прийде кацапстан розвалиться сам... Вони тепер бояться американців та реакції світу, яка може обвалити їхню владу. А ось про Турчинова щось я так і не почув відповіді.
 
Так вам, зеленорожим, так понятней, ближе и легче для понимания. Шо,опять не понял, ааа?

:іржач::іржач::іржач:

Кии, лузы, биллиард
Порох спиздил миллиард.

Турман - мелкая шоха
И умом он как блоха!

Наш Зеленский - президент,
Украине как презент!
 
В Мариининском парке? Да, там ваших титушек-оплотовцев хватало. Понаганяли тогда из Харькова их в Киев!
и все титушки сейчас благополучно обслуживают петины турне, оно ж, что овощ, что кондитер - одного поля ягоды: коррумпированные лживые циничные потворы, у которых деньги обогнали развитие и поехала от жадности и безнаказанности крыша.
 
В Мариининском парке? Да, там ваших титушек-оплотовцев хватало. Понаганяли тогда из Харькова их в Киев!
Я так і зрозумів, що ти там був...
Я не знаю, брав посильну участь у Харківському євромайдані. Але нам тут приходилось відганяти кернесівських тітушек..
 
И поэтому на передке проголосовали за Пороха, ссылка выше.

по ссылке нет такой инфы...вернее есть косвенная (личные суждения касательно разграничения спецучастков на передовая-не передовая), и то, судя по ней результаты на близких к передку спецучастках +- 50 на 50 с небольшим перевесом пороха (скорее всего сфальсифицировали), ибо ж вояки-то одинаковые и меняются местами во время ротаций...
 
Бля...он хером вам на лбу еще че напишет....и что?)))Верить всему?Он уже анализы сдал и на стадион пришел.....верить ему

Допустим. Но Порошенко же с предвыборными обещаниями обманул. Так что по этой логике - за него тоже нельзя голосовать.
 
А я про зеломойского и его папика коломойского не почув.
1. Зеленський разом із "Кварталом" неодноразово давали вистави у зоні АТО. До того ж, перерахували 1 млн. ЗСУ.
2. Беня задушив сепараторів у Дніпрі.
 
я це збережу, дуже цікаво шо ви скажите у разі якщо ні. я особисто дуже сумніваюсь що він кудись прийде де буде порох/незалежні журналісти і тим паче " відповість на багато запитань"
Я думаю, що Зеленський не порушить Закон. Так що, правильно, збережіть...
 
1. ригі, сепари, русня - ці будуть за нього при любому розкладі
2. стари схемщики, мусора, прокурори, судді...і т.і. - це теж залізний електорат
3. люди які вірять що "прийде слуга народу, і зробить всім гарно" - от щоб цих не розтіряти наркомана зараз і ховають у европі, та показують вам 100500 серіі кіна про "слугу народа"

Друга категорія як раз буде голосувати за Пороха, оскільки вони у змінах не зацікавлені. Ну а ідеалогія Пороха - хто не за Пороха - той москаль, мене, як і більшість українців які голосували у першому турі не за пороха і за інших кандидатів ображає.

І взагалі - справа не в Зеленському чи Порошенко. Справа у нас самих. Цеж не Зеленський чи порох палять кнопки в ліфтах, не вони ссуть чи викручують лампочки у під'їздах. Все що відбувається навколо - це саме завдяки нам. Не треба казати, що той хороший а той поганій. Треба спитати себе - а що я зробив для того щоб в країні стало краще жити?
Те що зараз в країні безлад - це наша провина. Наша провина в тому, що у 2014 році саме ми обрали пороха. Наша провина в тому, що ми, сидячі перед телевізором лише обурюємося від того, що щось відбувається або не відбувається. Але підняти свою дупу і щось зробити - нам западло.
Порох при владі 5 років. За ці роки нічого гарного не відбулося. Питання - навіщо наступати на ті ж самі граблі та обирати у президенти брехливу тварюку, яка веде бізнес з кацапляндією і живе подвійними стандартами останні 5 років?
 
Допустим. Но Порошенко же с предвыборными обещаниями обманул. Так что по этой логике - за него тоже нельзя голосовать.
Может быть и не выполнил некоторые.....но это 1% из 100%.
Счет нарика 100% из 100%.
О чем тут говорить?Еще нам президента гопника не хватало(
 
Программу почитай его - там это записано.



Имхо, это твоё предубеждение. Признаю за тобой право на ошибку и не снижаю оценки твоей личности из-за этого.

Завзяті порохоботи не знають, що у Зеленського є програма. У методичці про це ні слова.
 
Ну, да. Это ж волонтёры выделяют 5% ВВП Украины на армию, а не её власть!

Ты еще скажи, шо это власть производит те самые 5% ВВП...

Задачка: Какой % ВВП потребляет вся власть в Украине (желательно учесть и "активы" аля Конча Заспа), а, например в Польше, а В Швейцарии, Германии или любой другой цивилизованной стране?

ЗЫ: дайте мне порулить, я даже подпишу бамажку выделять 6% ВВП! Ура таварищи, я буду лучшим! Боготворите мя!
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу