За кого ви проголосуєте на виборах Президента України у другому турі 21.04.2019?

За кого вы проголосуете во 2 туре 21.04.2019?

  • Зеленський Володимир Олександрович

    Голосів: 599 44.5%
  • Порошенко Петро Олексійович

    Голосів: 746 55.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1345
  • Опитування закрито .
Статус
Тема закрита
Всё, как я и говорил ранее, пиздежа дохуя, а конкретики НОЛЬ целых ХУЙ десятых. Ни о чём вообще.

Залізні аргументи! Лічі, ти мені здавався розумнішим. А зараз зкотився до сумного троля.
 
У мережі викрили фейкове "зізнання" кандидата в президенти України і шоумена Володимира Зеленського про те, що він нібито вживає наркотики.

Відповідне відео з'явилося на сторінці користувача з ніком "КочєґаR" у Twitter. Так, за допомогою монтажу та "склеювання" окремих фраз у мережі створили ролик, у якому Зеленський нібито говорить: "Я дійсно нюхаю наркотики".

Насправді політик на запитання про вживання "стимуляторів" відповів негативно, про що свідчить відео без монтажу.


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
У мережі викрили фейкове "зізнання" кандидата в президенти України і шоумена Володимира Зеленського про те, що він нібито вживає наркотики.

Відповідне відео з'явилося на сторінці користувача з ніком "КочєґаR" у Twitter. Так, за допомогою монтажу та "склеювання" окремих фраз у мережі створили ролик, у якому Зеленський нібито говорить: "Я дійсно нюхаю наркотики".

Насправді політик на запитання про вживання "стимуляторів" відповів негативно, про що свідчить відео без монтажу.
Ще раз, де відео?
А кловун Зеленський все одно наркоман. Бо чому воно не здає аналізи?
 
Ще раз, де відео?
А кловун Зеленський все одно наркоман. Бо чому воно не здає аналізи?
Відкрий посилання, яке я надав, там після тексту відео: спочатку змонтоване фейкове, а потім одразу за ним справжнє...
 
Відкрий посилання, яке я надав, там після тексту відео: спочатку змонтоване фейкове, а потім одразу за ним справжнє...
Ти дурний? Я тобі вже говорив: мене не цікавлять відео, де намагаються виправдати наркомана. Мене цікавлять його аналізи.
 
Насправді дурний тільки не може відрізнити фейковий монтаж від справжнього...
Ну, якже так можна... Тільки й можеш що накидувати гівно на вентилятор... Навіть красиво злитися не можеш. :іржач:
 
Насправді дурний тільки не може відрізнити фейковий монтаж від справжнього...
Ну, якже так можна... Тільки й можеш що накидувати гівно на вентилятор... Навіть красиво злитися не можеш.
Ще раз повторюю. Мені не потрібно відео. Мені потрібно знати, чому клоіун бздить аналізів?
 
Ще раз повторюю. Мені не потрібно відео. Мені потрібно знати, чому клоіун бздить аналізів?

Ну все уже разобрались чому.
А вы еще нет.....от вы непонятливый.Адепты ссыкуна прямым тектстом говорят...ну и что что наркоман...зато не алкаш:D
 
Докладніше, будь ласка.
Юлия Алиханова – кто она и ее семья?

Юлия Порошенко числится в базе прописок Санкт-Петербурга. Юля родом из России и до смены фамилии у нее было российское гражданство.

При этом вопрос – сдала ли она российский паспорт, получив гражданство Украины? В сети гуляет скан российского "заграна" на имя Юлии Порошенко, хотя подлинность его неизвестна. Не исключено, что это тоже фейк.

Хотя стоит отметить, что сохранение "родного" паспорта у граждан России, принявших украинское гражданство, и граждан Украины, принявших российское, – распространенная практика.
Юлия Львовна Алиханова (девичья фамилия) прописана с родителями по адресу ул. Белградская, 44.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Дружина сина Порошенка прописана в Санкт-Петербурзі і зберігає мільйони в іноземних банках
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Неизвестное прошлое петербургской жены сына Порошенко
Life78 удалось связаться с родственниками сватьи президента Украины Петра Порошенко – Елены Эмильевны, живущими на Крымском полуострове. Ее дядя – Котельников Виктор Павлович и его супруга – Лидия Григорьевна – с петербургской родней – Еленой и Львом – общаются регулярно через Интернет. Тему замужества их дочери Юлии предпочитают не обсуждать. На все вопросы о выборе внучатой племянницы отвечают уклончиво.

Впрочем, свои политические взгляды Лидия Григорьевна не скрывает. Говорит, что всей семьей ратовали за присоединение Крыма к России и шли на референдум, как на праздник.

– Мы теперь – россия (страна-террорист), и мы очень довольны. У нас был референдум, люди все выходили, люди хотели этого, люди ждали этого. И мы шли туда, как на праздник. Это искреннее желание всего Севастополя. Мы же были всегда Россией, мы никогда не были Украиной.
Если бы этого не случилось, я не знаю, чтобы у нас тут было, – говорит Лидия Григорьевна.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Лучше напару с кумом заняться посадкой Свинарчуков, Семочков, Насировых, брюликовых, Трухановых, Штепов и прочих, прочих, не?
кум Югик говорит, что нельзя :D
hfg6he.jpg
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу