Збільшити обсяги мобілізації...

сами себя загоняете в такой тупик, когда пытаетесь апеллировать к логике
- мол, нам врут, что всё хорошо, поэтому мы боимся защищать страну.
Мы ж не лохи в самом деле.
Вот если бы нам рассказали, что всё очень и очень хреново, то мы бы ... - Что?
- Правильно, ещё сильнее испугались бы защищать родину.
Поэтому ну его нахуй
Мы ж не ёбнутые

Так это выглядит.
Логика - это когда ты из двух заранее утвержденных суждений выводишь третье суждение - вывод. А то что ты привел - это не логика, а попытка натянуть сову на глобус.
 
Ви бачите у відео мільйон лопат? І я не бачу. А вони є.
Я смутно подозреваю, что именно так и есть, строительство укреплений сейчас ведется силами части, которая удерживает эту территорию, естественно у других способов, кроме как привлекать солдат к этому командиры частей не знают. По хорошему кабмин должен выступить с инициативой привлечения частника, который все это сделает значительно дешевле и быстрее.
 
Президент Володимир Зеленський не звільняв головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.
Джерело: прессекретар президента Сергій Никифоров в коментарі УП
Деталі: На запитання, чи звільняв президент Залужного прессекретар відповів: "Точно ні. Президент не звільняв головкома".

Раніше анонімні Telegram-канали, окремі політики і ЗМІ почали писати про начебто звільнення Залужного.

Одне із джерел УП в РНБО повідомило: "Його (Залужного - ред.) викликали і запропонували іншу посаду. Можливо послом кудись підеш. Він відмовився. Указу немає".
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
"
Президент України Володимир Зеленський особисто зустрівся з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним та запропонував тому
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Про це у понеділок, 29 січня, повідомило
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
з посиланням на джерела в Офісі президента та оточенні Залужного.
«Так, така пропозиція була. Зі свого боку Залужний відповів, що це право Верховного головнокомандувача вирішувати, з ким йому працювати, — цитує ZN свої джерела.

Як повідомляється, Залужний не писав та не збирається писати заяву про відставку. ZN зазначає, що для зняття Залужного з посади указом президента необхідно подання міністра оборони Рустема Умєрова."
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

ЕМНИП ВЛК сейчас раз в год проходят, МСЕК тоже, так что это регулярный платеж, а не разовый взнос. Насколько я знаю, есть еще вариант - когда тебя полностью снимают с учета - это уже типа на всю жизнь, но там цена совсем не приличная.
 
"
Президент України Володимир Зеленський особисто зустрівся з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним та запропонував тому
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Про це у понеділок, 29 січня, повідомило
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
з посиланням на джерела в Офісі президента та оточенні Залужного.
«Так, така пропозиція була. Зі свого боку Залужний відповів, що це право Верховного головнокомандувача вирішувати, з ким йому працювати, — цитує ZN свої джерела.

Як повідомляється, Залужний не писав та не збирається писати заяву про відставку. ZN зазначає, що для зняття Залужного з посади указом президента необхідно подання міністра оборони Рустема Умєрова."
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Фальстарт говорілок, короче. Вони думали, що бубочка як запропонує, так всі прям побіжуть і устрімляться.
 
ЕМНИП ВЛК сейчас раз в год проходят, МСЕК тоже, так что это регулярный платеж, а не разовый взнос. Насколько я знаю, есть еще вариант - когда тебя полностью снимают с учета - это уже типа на всю жизнь, но там цена совсем не приличная.
Там ще без знайомства хуй домовишся, щоб списали.
 

Кожного, хто на фронті повинні з тилу підтримувати десятеро в промисловості та інш.. Тому мабуть і пропонують якісь гарантії, щоб економіка не зупинилась просто тому, що мобілізація недолуга..Хоча питання складне..
 
Кожного, хто на фронті повинні з тилу підтримувати десятеро в промисловості та інш..
Навіть ти, з IQ 10 це розумієш.
Я навіть боюсь побачити результати тесту генералітета нашого... БО там генглій і в нього єдина думка - "усих а фронт". Наслідки ні кого не їбуть, і робити вони будуть саме це. Звісно, в рамках фізичних можливостей.
 
Навіть ти, з IQ 10 це розумієш.
Я навіть боюсь побачити результати тесту генералітета нашого... БО там генглій і в нього єдина думка - "усих а фронт". Наслідки ні кого не їбуть, і робити вони будуть саме це. Звісно, в рамках фізичних можливостей.
Звідки в тебе, амеби, підстави для підозр, що генерали дурніші за тебе? Оцей твій коментар - це твій тест, пишеш те, що хочеться, без всяких фактів.
 
Назад
Зверху Знизу