Збільшити обсяги мобілізації...

на марафон та квартальні шоу грошей сиплють стільки, що вистачило б на забезпечення ФПВ-дронами геть усіх і на всі випадки.
Там ефір забиває неміряно ехспертів, кожні 10 хвилин новий, вот би сформувати з них зразковий підрозділ.
 
Вибачте, а для кого чи для чого це потрібно?
Якщо я цього не зроблю, то отримаю штраф, виписку з закону мені показували. Ще оштрафують підприємство, тому що зараз це покладено на відділи кадрів, на держпідприємствах тільки так.
 
Якщо я цього не зроблю, то отримаю штраф, виписку з закону мені показували. Ще оштрафують підприємство, тому що зараз це покладено на відділи кадрів, на держпідприємствах тільки так.
До першого грудня подати осіб, які є військовозобов'язані. Так.
Журнал обліку, де ставляться відмітки, так.
Це і до того було покладено на відділ кадрів.
Де потрібна звучати зміна назви воєнкомату і для чого?

IMG_20230801_105111.jpg
 
Останнє редагування:
Як ви не розумієте, Сефідо, у різних людей можуть бути геть різні долі. У Ганджа, пахи, Капюшона - доля така, що примусила їх бути там, де вони є. А у Айвенго доля інша, - вона до нього більш лагідна. Ви хіба не помічаєте, що у всіх людей долі різні - одним самі шишки на лобі, а інших доля якось вивозить? Ось у Айвенго доля така, лагідна до нього (т-т-т про всяк випадок). Він це не вибирав, вона у нього така сама по собі.

Служить в частині, яка не на передку. Ну свезло так! Повинно же везти хоч комусь?
Все вірно. В мене товарищ служить в ППО. Додому приїздить кілька раз на місяць. Навіть у відпустку в Туреччину злітав
 
До першого грудня подати осіб, які є військовозобов'язані. Так.
Журнал обліку, де ставляться відмітки, так.
Це і до того було покладено на відділ кадрів.
Де потрібна звучати зміна назви воєнкомату і для чого?

IMG_20230801_105111.jpg
О, співробітник знайшовся! Я в душі не розумію, навіщо воно мені треба, але у ТЦК СП наказали з'явитися особисто, щоб оту срану печатку поставити. Особисто, від відділу кадрів ці документи не приймали. Бо навесні 22-го було не до того, мабуть. А зараз вже треба собі роботу шукати, замість електронний документообіг налагодити.
Якщо ви вважаєтє, що мені було дуже радісно тупцювати дві години під воротами по цій погоді, а потім ще просидіти 4 години, чекаючи на прийом, то це зовсім не так. Здоров'я мені це не надало, витраченого часу шкода теж.
 
Ага, значит все-таки девочкам в Зазеркалье побежал жаловаться
Як ви це собі уявляєте? ;) В "лічку" пише, чи шо? :рл: :іржач: Я сама завжди цю тему читаю. Цікавлюся. Причому без різниці, пише в конкретний день тут Айвенго чи ні. Цікавлюся думками юзерів.
 
Вы сами поняли ЧТО написали ?
Доля була лагідна до Кузнечика, папы двоих детей???????
Я саме це й написала: до одних доля лагідна, до інших ні.

До Кузнечика вона не була лагідна.
 
Рот закрой.
И вытри. Сама.
Разглашение личной информации
из закрытого раздела стороннему юзеру
- смертный грех для модератора.

О себе лучше расскажите, ага.
эта музыкальная пауза не для форумных троллей, где б они сейчас не были

 
Назад
Зверху Знизу