Збільшити обсяги мобілізації...

Діду, ти вже мабуть і під спідницю їй заліз дізнатися хто там був)))
Ти і проти Зелі і проти Залужного, ти за кого?

Действительно ли она советница и просто ППЖ - людям уже пихуй. У нарида сработал тригер и включилась программа - там все педерасты. И вот это реально хреново. При том, что давайте говорить честно, чудес не бывает, не появится из ни откуда Железный Герцог и лично не прогонит кацапов. Но по мотивации людей это бьет очень сильно.
 
Действительно ли она советница и просто ППЖ - людям уже пихуй. У нарида сработал тригер и включилась программа - там все педерасты. И вот это реально хреново. При том, что давайте говорить честно, чудес не бывает, не появится из ни откуда Железный Герцог и лично не прогонит кацапов. Но по мотивации людей это бьет очень сильно.
Если сильно захотеть у любого можно найти скелет в шкафу, у многих наших деятелей тысячи всяких не понятных помощников и советников.
 
Если сильно захотеть у любого можно найти скелет в шкафу, у многих наших деятелей тысячи всяких не понятных помощников и советников.
Я это прекрасно понимаю, я все таки историей увлекаюсь. Но у людей с совка в голове образ героя, которые даже срать не ходит, и столконавение с реальностью зачастую бывает травматичным для психики пересічного громадянина. И пример прожектора №70 это наглядно демонстрирует
 
Действительно ли она советница и просто ППЖ - людям уже пихуй. У нарида сработал тригер и включилась программа - там все педерасты.
Это у определенного народа сложилось такое мнение. Резко, неожиданно, вдруг.
Плохие симптомы, однако.
Хотя на ХФ на такой народ можно и нужно плюнуть и растереть.
На улице и не такое в уши залетает.
 
Я это прекрасно понимаю, я все таки историей увлекаюсь. Но у людей с совка в голове образ героя, которые даже срать не ходит, и столконавение с реальностью зачастую бывает травматичным для психики пересічного громадянина. И пример прожектора №70 это наглядно демонстрирует
Тебе выписали гарантию от того, что не попадешь под руку рашне?
 
Когда юзеры с ХФ пишут: соседа позавчера словили ТЦКшники, а вчера на него пришла похоронка, это пропаганда или просто долбоебизим?
Долбоєбізм. Похоронки так не ходють. Варіантів шоб з тцк в окоп везли то треба джек пот зірвати. Така собі пропаганда. Так шо страшніше, потрапити до зсу чи дивитися як вбивають та насилують твою дитину орки?
 
А что она может дать при таком экономическом положении, что местную валюту хотят заменить долларом?
Зачем туда вообще соваться было? Хватило бы и посла, а не полка зеленых ряженых за деньги, оторванные от ВСУ..
Вы не МИД, откуда вам знать зачем?
Он вообщето ехал в Штаты и правильно сделал , что поприветствовал на высшем уровне скорее всего друга Украины.
 
Вони всі актори однієї вистави, тільки ролі інші. Хтось веселить публіку як от Ляшко чи Маряна, Зеленський грає роль отця нації, Залужний великого полководця, Арістовіч - великого мислителя на пару з Дацюком. Деколи співають хором, деколи на публіку рвуть волосини на дупі в одне одного, як от зараз. То комедія то драма, в політичному театрі як в реальному. А коли камери гасять йдуть жерти разом у буфет, пити вино і женити своїх дітей між собою.
Але є купа наївних, які думають що системна театральна опозиція це те саме, що опозиція до системи. Навіть раз в 10 років відгукуються на заклики і бігають на майдани. Роки проходять, кількість майданів зростає, а корумпована система почувається чимраз краще.
Оплачує бенкет пануючого класу завжди простий народ - грошми, підірваним здоровям, а деколи і життям.
Висновик, будь ласка , зробіть. Буде дуже мені цікаво...
 
Может, он статьи до войны писал.
А с учетом того, что над его головой висит зеленый топор, то его с военным опытом и научной степенью в любой пентагон с руками оторвут.
А то и очильныком НАТО сделают.
Писаніє статей і самого кірпича закінчуєтся десь за рік до защити +/- взагалі це діло займає від трьох і до пяти років при норм розкладах.
 
Скільки вам років?
Якщо ви прожили хоча б 20 років свідомого життя і не спромоглися самостійно зробити висновки, то вам треба лише поспівчувати і втішно погладити по голові
Я просто в житті бачив багато таких знавців "світової закуліси", як мабуть ви. Також знаю звідкіля ноги ростуть.
Висновку, як зрозумів, від вас не буде.
Я б міг вам у копілку вашої голови підкинути й багато іншого. Наприклад, для містичного забарвлення ваших натяків та акцентів.:кручусь:
Але не хочу надалі вводити в оману ваш розум. Дивіться далі самі свій "серіал". Якби ви надали висновок, я б вам можливо порадив ще якейсь "кіно", нового ріня...
 
Журналіст Rostyslav Demchuk в коментарях до свого посту двічи опублікував фейки і фото іншої дівчини.
Фейкометна атака на Тетяну Єфремову відображає елемент системної медійної дискредитації Валерія Залужного.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


ФБ єтого Демчука

https://www.facebook.com/rostyslav.demchuk/?locale=uk_UA
 
Ровно один вопрос к преведам: после "прибарахлиться так, что и внукам хватит", корабельной сосны и шашлыков в травне, всё, что нашли на Залужного - это кандидатскую во время войны, женщину-советника и называние мобилизационного ресурса мобилизационным ресурсом? Серьезно? Не смешно даже.
Во время битвы за Киев так под главкома не копали. Интересно почему же? Наверно, связь на Закарпатье барахлила?:незнаю:
 
Назад
Зверху Знизу