Збільшити обсяги мобілізації...

Ти з цирку, чи помошник депутата? Бо ти казав вроде, шо бронь маеш.
он вечный студент....
хотя реально это даже представить сложно, что можно через 20 лет восстановиться на третий курс института, с которого тебя выгнали.Бабло и связи некто не отменял.
Мне кстати тоже намекают на взятки, типа понимают что сейчас их время настало и надо урвать, посмотрим конечно, я платить нихрена никому не буду.
 
он вечный студент....
хотя реально это даже представить сложно, что можно через 20 лет восстановиться на третий курс института, с которого тебя выгнали.Бабло и связи некто не отменял.
Якщо проблему можна виришить за допомогою грошей - то то вже не проблема.
 
Ти з цирку, чи помошник депутата? Бо ти казав вроде, шо бронь маеш.
Брони не маю. Не подлягаю призиву як особа що здобуває освіту.

Призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також:

здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої̈ та вищої̈ освіти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти і здобувають рівень освіти, що є вищим за раніше здобутий рівень освіти у послідовності, визначеній у частині другій статті 10 Закону України “Про освіту” (крім аспірантів, які здобувають рівень освіти за кошти фізичних або юридичних осіб на умовах контракту), а також докторанти та особи, зараховані на навчання до інтернатури;
 
он вечный студент....
хотя реально это даже представить сложно, что можно через 20 лет восстановиться на третий курс института, с которого тебя выгнали.Бабло и связи некто не отменял.
Мне кстати тоже намекают на взятки, типа понимают что сейчас их время настало и надо урвать, посмотрим конечно, я платить нихрена никому не буду.
Таки тожЫ побежал в альмаматер :D, доцентом решил стать :D
 
) В вузе, где работает жена учитесь ? :)
Да ну нафиг, в семье одного полицейского достаточно, мне родной ХПИ ближе. Нифига не понимаю, но очень интересно :D, даже задачи решать получается, математика везде рулит.
 
Брони не маю. Не подлягаю призиву як особа що здобуває освіту.

Призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також:

здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої̈ та вищої̈ освіти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти і здобувають рівень освіти, що є вищим за раніше здобутий рівень освіти у послідовності, визначеній у частині другій статті 10 Закону України “Про освіту” (крім аспірантів, які здобувають рівень освіти за кошти фізичних або юридичних осіб на умовах контракту), а також докторанти та особи, зараховані на навчання до інтернатури;
Вот у людей якісь проблеми, Вайкартнана чик-чик і порішав усе, і ноу проблем.
Потім дивишся, чик-чик і уже в Чехії.
 
Готовьте свои тачки. Как по мне я лучше заплачу так чтоб тачка сгорела - чем отдам ее этим неокоммунякам
Це Маряну там знов на повороті занесло.
Більше одного авто у нас знову ж таки в присмоктаних до бюджету.
Вони швидко це викреслять.
 
Назад
Зверху Знизу