Збільшити обсяги мобілізації...

Кто там говорит о великой любови к защите прав здоровых мужичков Украины соответствующего возраста в Европе?

 
так и я вроде ни от кого не прятался, так что опять мимо. ну и было б чем хвастаться, за 5 лет в Германии можно больше пенсию заработать🤦‍♂️
ладно, нераб ти не переймайся, дасть бог зустрінемось якось вживу, в Тернопільському ТЦК, скажеш шо ти з Харківфорума і я тебе по блату до

паха

в підрозіл оформлю. будеш йому там в секторі куплєти про германію розповідати))))) мені то не треба, я там як у себе вдома
 
ладно, нераб ти не переймайся, дасть бог зустрінемось якось вживу, в Тернопільському ТЦК, скажеш шо ти з Харківфорума і я тебе по блату до

паха

в підрозіл оформлю. будеш йому там в секторі куплєти про германію розповідати))))) мені то не треба, я там як у себе вдома
та мне чего переживать, лучше быть богатым и здоровым, чем бедным и больным как ты.
 
я здоровий як бик, 1977 року народження, пенсію свою чесно заробив, всі 24 тищі гривень! і від призову я на відміну від тебе не ховаюсь. Якщо ти думаєш, що йдучи на фронт ти захищаєш не суверенітет своєї країни, свою родину і тд, а тільки депутатів і президента, чому б тобі не піти воювати за путіна?
а персональний денщик у тебе є?
 
та мне чего переживать, лучше быть богатым и здоровым, чем бедным и больным как ты.
Вово…будеш Пахі оці цитати із «пацанських пабліків» зачитувати і відосіки з тіктока показувати))) мені то все нецікаво
 
ладно, нераб ти не переймайся, дасть бог зустрінемось якось вживу, в Тернопільському ТЦК, скажеш шо ти з Харківфорума і я тебе по блату до

паха

в підрозіл оформлю. будеш йому там в секторі куплєти про германію розповідати))))) мені то не треба, я там як у себе вдома
Схуяли ты уже командуешь ты вася в армии явно не служил, а я на службу хуй ложил и на тебя тем более
 
интересно будет почитать этот топик через пару лет. тот случай когда реальность обыгрывает воображение с большим отрывом.
 
интересно будет почитать этот топик через пару лет. тот случай когда реальность обыгрывает воображение с большим отрывом.
Полупидары сами себя на публику убеждают, какие они хитрые, ловкие и дерзкие.
.. вон видос выше был с очередью
из здоровеньких кабанчиков-беженцев. Поцифисты ебливые

Хотя если то такие поцифисты, как айфонщик,
то лучше пускай не возвращаются.
Или вон снова к кацапам едут, когда их вытурять начнут.
 
Останнє редагування:
Полупидары сами себя на публику убеждают, какие они хитрые, ловкие и дерзкие.
.. вон видос выше был с очередью
из здоровеньких кабанчиков-беженцев. Поцифисты ебливые

Хотя если то такие поцифисты, как айфонщик,
то лучше пускай не возвращаются.
Или вон снова к кацапам едут, когда их вытурять начнут.
Угу. жуткий сюр.
 
Но - желательно в июле. И желательно в Крыму
Та всьо ж просто


Спочатку діти депутатів най ідуть, потім батьки депутатів, усі родичі до хз якого коліна, потім їх коти-собаки, потім мєнти (нє, ну а хулє ані?), потім депутати, а вже потім.. придумають ще щось)
 
я здоровий як бик, 1977 року народження, пенсію свою чесно заробив, всі 24 тищі гривень! і від призову я на відміну від тебе не ховаюсь. Якщо ти думаєш, що йдучи на фронт ти захищаєш не суверенітет своєї країни, свою родину і тд, а тільки депутатів і президента, чому б тобі не піти воювати за путіна?
Что-то грызут меня смутные сомнения при упоминании честно заработанной пенсии в 24 тысячи.
 
перекличка куколдов продолжается!!!
 
Что-то грызут меня смутные сомнения при упоминании честно заработанной пенсии в 24 тысячи.
Все згідно ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Спочатку, правда, менше було але потім суд відновив справедливість. З твоїх також, доречі, податків і суд і пенсія оплачується
 
Назад
Зверху Знизу