Збільшити обсяги мобілізації...

Они просто самые "выдающиеся" патриоты. А так, да - после 2014 восточная Украина тоже в Польшу потянулась, хотя до этого большинство работали в рашке.
Ты здесь на задании или по глупости??
 
Більше на основній роботі мені наша держава заробити не дозволяє. А винуваті не всі, а здебільшого саме такі псевдопатріоти з ТЦК, що за останні 2 роки заробили мільйони на хабарях. І, звісно, ті, в кого яйця по 17 та інші великокрадівники.
А поміняти основну роботу не пробував , якщо не задоволений зарплатою?
 
Більше на основній роботі мені наша держава заробити не дозволяє. А винуваті не всі, а здебільшого саме такі псевдопатріоти з ТЦК, що за останні 2 роки заробили мільйони на хабарях. І, звісно, ті, в кого яйця по 17 та інші великокрадівники.
Псевдопатріоти - то слово з ватного лексикону, ти це розумієш?
 
А поміняти основну роботу не пробував , якщо не задоволений зарплатою?
Я зробив краще - став заробляти на хоббі :) Коли чимось серйозно займаєшся кількадесят років, є можливість заробляти так, щоб це не обтяжувало. Тому й з основної роботи я не пішов - вона цікава.
 
Більше на основній роботі мені наша держава заробити не дозволяє. А винуваті не всі, а здебільшого саме такі псевдопатріоти з ТЦК, що за останні 2 роки заробили мільйони на хабарях. І, звісно, ті, в кого яйця по 17 та інші великокрадівники.
тобто замість того щоб включити мізки і поміняти протирання штанів на роботу з більшою зарплатнею ви в робочий час шукаєте винних))) нажаль це так не працює - скільки ви заслуговуєте, скільки вам і платять, і мізки ваші оцінені на рівні хорощої прибиральниці або продавщині в невеликому магазині, честь їм і хвала за їх труд!
Я зробив краще - став заробляти на хоббі :) Коли чимось серйозно займаєшся кількадесят років, є можливість заробляти так, щоб це не обтяжувало. Тому й з основної роботи я не пішов - вона цікава.
щось виносите з основної роботи і продаєте? раніше це називалось - несун, а зараз "заробляю на хоббі", буду знати)))
 
тобто замість того щоб включити мізки і поміняти протирання штанів на роботу з більшою зарплатнею ви в робочий час шукаєте винних))) нажаль це так не працює - скільки ви заслуговуєте, скільки вам і платять, і мізки ваші оцінені на рівні хорощої прибиральниці або продавщині в невеликому магазині, честь їм і хвала за їх труд!

щось виносите з основної роботи і продаєте? раніше це називалось - несун, а зараз "заробляю на хоббі", буду знати)))
Вам з Yurassik зовсім нічого нічого робити, що так тупо зображаєте інтелектуальну дискусію??:ги::ги::добіса:
 
Я зробив краще - став заробляти на хоббі :) Коли чимось серйозно займаєшся кількадесят років, є можливість заробляти так, щоб це не обтяжувало. Тому й з основної роботи я не пішов - вона цікава.
На самом деле очень печально, что у нас инженер не может нормально зарабатывать работая по специальности, за исключением программистов.
 
тобто замість того щоб включити мізки і поміняти протирання штанів на роботу з більшою зарплатнею ви в робочий час шукаєте винних))) нажаль це так не працює - скільки ви заслуговуєте, скільки вам і платять, і мізки ваші оцінені на рівні хорощої прибиральниці або продавщині в невеликому магазині, честь їм і хвала за їх труд!

щось виносите з основної роботи і продаєте? раніше це називалось - несун, а зараз "заробляю на хоббі", буду знати)))
Ти, прапор, у якого лантух став частиною форми, навіть не уявляєш, що люди можуть щось робити руками з матеріалів, які купують самі.
На роботу треба заносити, а не виносити, це знають усі, хто справді працює.
Нахабний жлоб, який все життя крав держмайно та найобував оточуючих, тепер повчає мене, як жити - як казав митець "Ех, блядська Данія!"
 
На самом деле очень печально, что у нас инженер не может нормально зарабатывать работая по специальности, за исключением программистов.
R&D в нашей стране считается уделом энтузиастов, зато пиздят интеллектуальную собственность со скоростью электротока по проводам.
 
Вам з Yurassik зовсім нічого нічого робити, що так тупо зображаєте інтелектуальну дискусію??:ги::ги::добіса:
Викладіть, будь ласка, новітні стандарти нетупої інтелектуальної дискусії на форумі, щоб вони відповідали світогляду не тільки цивільних, але й військових пенсіонерів.
 
Очередной прикол от власти, в законе прописали, что можно в ТЦК или ЦНАП зарегестрироваться (обновить данные), народ пошел в ТЦК - возникли очереди и не могут туда люди попасть. Народ пошел в ЦНАП - там говорят, идите нахер, мы ничего не знаем:D. Как с загран паспортами, все по принципу - чтобы заипался середнепересічній.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
чоловіки "штурмують" ТЦК...

У
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
помітили величезні черги до одного зі столичних ТЦК та СП...
"Потрапити сьогодні до військкомату зможуть не більше 10-20 осіб. Вчора пройшло 24 людини, позавчора – 10. У черзі біля ста чоловік, і люди приходять. Тобто закон ухвалили, люди хочуть оновити дані, а зробити це не можуть"...
Але такі послуги не надають у ЦНАПі, і поки там ще не чули, що будуть надавати.
 
Ти, прапор, у якого лантух став частиною форми, навіть не уявляєш, що люди можуть щось робити руками з матеріалів, які купують самі.
На роботу треба заносити, а не виносити, це знають усі, хто справді працює.
Нахабний жлоб, який все життя крав держмайно та найобував оточуючих, тепер повчає мене, як жити - як казав митець "Ех, блядська Данія!"
дивись, ось медіана ваших зарплат, якщо в свої 52 роки ти отримуєш 12 000 грн то в цьому не винний ні я ні депутати ні наша країна, в цьому винен тільки ти! це все тому що ти поганий інженер який отримує зарплатню згідно свого KPI а не тому що Зеленський чи Порошенко чи ще хтось не цінять твої старання))) у багатьох пенсія більше чим твоя зарплатня)))
 

Вкладення

  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    93.5 КБ · Перегляди: 4
Викладіть, будь ласка, новітні стандарти нетупої інтелектуальної дискусії на форумі, щоб вони відповідали світогляду не тільки цивільних, але й військових пенсіонерів.
Закрити н... такі дискусії між тими, хто далеко від теми..
 
Очередной прикол от власти, в законе прописали, что можно в ТЦК или ЦНАП зарегестрироваться, народ пошел в ТЦК - возникли очереди и не могут туда люди попасть. Народ пошел в ЦНАП - там говорят, идите нахер, мы ничего не знаем:D.
Тебе смешно??
 
R&D в нашей стране считается уделом энтузиастов, зато пиздят интеллектуальную собственность со скоростью электротока по проводам.
У нас очень мало высокотехнологичных производств, применять всю эту красоту некуда :(
 
Где квартал управляет, везде квартал и получается. Как говорится через ....опу. 5 эффективных менеджеров, похоже сдулись. Могли бы уже в Дие позволить обновить данные, но там деньги осваивают одни, а тут хочется другим создать аналог Дии с тем же функционалом - окуенный результат освоения средств. Тем более они заявили, что база данных у них уже есть, могли бы только кнопку - "подтверждаю" напрограммировать и всё. Любой зашел в приложение, обновился и очередей не надо.
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу