Жилстрой 1. Переулок Искринский. ЖК Искринский

подскажите где и по какой цене можно купить временный счетчик электроэнергии ?

на барабане, если надо то высылают по новой почте -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, брал у них месяц назад, пока работает
 
на барабане, если надо то высылают по новой почте -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, брал у них месяц назад, пока работает

спасибо, я как раз нашел такой на лох.юа :)
 
Народ, кто менял радиаторы? У вас тоже Лидея( Белоруссы)? Я хочу возле француза поменять стальной на два биметалла, также заглушить полотенцесушилку. Естественно нужно будет поменять немного конфигурацию труб. Цена вопроса по материалу 11,5 тыс.
 
это хорошо было бы сделать до стяжки
 
Интересно... Так можно квартплату им не платить и т.д.? Может он им и не нужен для временного жэка? Собственником то ЖС пока является

Думаю, что квартплату всё-таки придётся платить.
Только нужно разобраться за что платить и в каких размерах.
В любом случае, если услугу оказывают, которая у них на потоке, должен быть квед.
По поводу того, что собственником до этого момента является ЖС - откуда информация?
По идее, ЖС должен был передать дом на баланс обслуживающей организации.
Одним словом, на данный момент вопросов больше, чем ответов.
Ответы хотелось бы получить...
Предлагаю написать запрос в обслуживающую организацию.
 
Народ, кто менял радиаторы? У вас тоже Лидея( Белоруссы)? Я хочу возле француза поменять стальной на два биметалла, также заглушить полотенцесушилку. Естественно нужно будет поменять немного конфигурацию труб. Цена вопроса по материалу 11,5 тыс.

Во втором доме радиаторы от ЖС были "Лидея".
Возле француза радиатор установлен на благо соседям :D именно к несущей стене, граничащей с соседней квартирой.
Оптимальный вариант установки француза - непосредственно возле окна.
 
Во втором доме радиаторы от ЖС были "Лидея".
Возле француза радиатор установлен на благо соседям :D именно к несущей стене, граничащей с соседней квартирой.
Оптимальный вариант установки француза - непосредственно возле окна.

Возле французского окна слишком маленькая ширина стен с обеих сторон, чтобы установить один радиатор на всю комнату. Уже думали как эффективно решить вопрос?
 
Возле французского окна слишком маленькая ширина стен с обеих сторон, чтобы установить один радиатор на всю комнату. Уже думали как эффективно решить вопрос?

Да, думали-думали :пиво: Вариантов было несколько.
Пока остановились на самом простом варианте - установить два радиатора с обеих сторон. С одной стороны на 60, с другой - 80.
Остальные радиаторы, установленные ЖС, менять пока не собирались не будем.
После первого отопительного сезона - вернёмся к этому вопросу в случае, если буду нарекания на качество "Лидеи".
Какие у Вас мысли по этому поводу?
 
НАСТАНОВА З ПРОЕКТУВАННЯ ТА МОНТАЖУ
СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ З ЗАСТОСУВАННЯМ
СТАЛЕВИХ ПАНЕЛЬНИХ РАДІАТОРІВ
ДСТУ-Н Б В.2.5-62:20126 ВИМОГИ ДО МОНТАЖУ ТА ВИПРОБУВАННЯ
6.1 При проведенні робіт з монтажу систем опалення із застосуванням сталевих панельних радіаторів слід дотримуватись вимог СНиП 3.05.01, прДБН В.2.5-ХХ, а також вимог цього стандарту.
6.2 Монтаж радіаторів слід проводити після підготовки поверхонь стін.
6.3 Монтаж радіаторів необхідно вести в наступному порядку:
- розмітити місця установки консолей;
- закріпити консолі у стіні або прикріпити кутові консолі до стіни
дюбелями;
- видалити упаковку лише в місцях приєднання радіатора до теплопроводів;
- установити радіатор на консолях або на кронштейнах;
- з'єднати радіатор з теплопроводами системи опалення;
- установити автоматичний повітровідвідник у верхню пробку;
- установити автоматичний регулятор температури повітря в приміщенні.
6.4 Радіатор слід установлювати горизонтально, заздалегідь ретельно вивіривши рівнем його розташування.
6.5 Відстань між радіатором і стіною, на якій він встановлений, визначається конструкціями скоб, приварених з тильного боку радіатора, й консолей (кронштейнів), але повинна бути не менше 25 мм.
6.6 Відстань між низом радіатора і підлогою повинна бути не меншою 75 % глибини встановлюваного радіатора, але не більшою за 200 мм.
6.7 Відстань між верхом радіатора і низом підвіконня повинна бути не меншою:
- 75 % глибини встановлюваного радіатора при висоті радіатора 300 мм й 400 мм;
- 90 % глибини встановлюваного радіатора при висоті радіатора 500 мм й 600 мм.
10
6.8 Не рекомендується встановлювати перед радіатором декоративні екрани, оскільки це приводить до погіршення тепловіддачі, гігієнічних характеристик приладу і викривлює роботу датчика автоматичного регулятора температури повітря в приміщенні. При застосуванні декоративних екранів слід застосовувати спеціально призначені автоматичні регулятори температури повітря в приміщенні (терморегулятор з виносними датчиками температури, електронний регулятор витрати теплоносія тощо).
6.9 При виконанні систем опалення з мідних труб, для підключення радіаторів слід застосовувати перехідники з бронзи або нержавіючої сталі згідно з ДСТУ-Н Б В.2.5-45.
6.10 При оснащенні обох підведень до радіатора арматурою, що забезпечує його запирання, установка повітровідвідника обов'язкова в одній з верхніх глухих пробок радіатора. При відключенні радіатора від системи опалення без зливу води з нього слід обов'язково відкрити ручний повітровідвідник на відключеному радіаторі. Перед відкриттям запірної арматури в радіаторі (для підключення його до системи опалення) необхідно закрити повітростравлювач.
6.11 Забороняється додаткове фарбування радіатора фарбами, що містять у своєму складі метал, а також забороняється фарбування повітровідвідного отвору повітровівідника і запірно-регулювальної арматури будь-якими фарбами.
6.12 Перед установкою радіаторів у кухнях, ванних кімнатах і туалетах необхідно ретельно перевіряти якість їх фарбованого покриття. Радіатори, що розташовані в місцях, де на них можуть потрапляти бризки води, повинні бути захищені спеціальними екранами, облицюванням тощо.
6.13 Перевагу слід віддавати автоматичним повітровідвідникам, але лише за наявності грязьовиків і фільтрів. Установлювати їх слід так, щоб рух поплавка відбувався лише у вертикальній площині. Якщо це правило виконати не можливо, слід застосовувати ручні повітровідвідники.
6.14 Гідростатичне випробування системи опалення слід проводити за постійної температури навколишнього середовища не нижче 0 оС згідно зі СНиП 3.05.01.
11
6.15 Гідростатичне випробування системи опалення слід проводити пробним тиском, що не більше граничного пробного тиску для встановлених у системі радіаторів. Пробний тиск не повинен перевищувати граничний пробний тиск для будь-якого елемента системи.
6.16 З метою уникнення утворення повітряних пробок, заповнення теплоносієм системи опалення з радіаторами, обладнаними автоматичними регуляторами температури повітря в приміщенні, слід виконувати знизу через зворотну магістраль при відкритих цих регуляторах.
6.17 Систему опалення з автоматичними балансувальними клапанами на стояках або горизонтальних вітках слід заповнювати відповідно до вимог
виробників балансувальних клапанів.
6.18 Після закінчення монтажних робіт необхідно видалити упаковку. Якщо упаковка була знята до закінчення оздоблювальних робіт, радіатор слід ретельно очистити від будівельного сміття й інших забруднень та зняти ковпачок з термостатичного клапана і встановити сенсор або привід.
6.19 Не допускається обдування радіатора струменями повітря з мінусовою температурою у приміщенні з метою уникнення замерзання води в радіаторах.
6.20 Під час здавання в експлуатацію системи опалення із застосуванням сталевих панельних радіаторів, слід здійснювати інспекційний контроль за дотриманням вимог цього стандарту. При виконанні інспекційного контролю рекомендується дотримуватись положень прДБН В.2.5-ХХ та [1].
6.21 Забороняється спорожнювати систему опалення. В аварійних випадках допускається спорожнювати систему опалення на термін не більш ніж 15 діб.
 
Да, думали-думали :пиво: Вариантов было несколько.
Пока остановились на самом простом варианте - установить два радиатора с обеих сторон. С одной стороны на 60, с другой - 80.
Остальные радиаторы, установленные ЖС, менять пока не собирались не будем.
После первого отопительного сезона - вернёмся к этому вопросу в случае, если буду нарекания на качество "Лидеи".
Какие у Вас мысли по этому поводу?

Мне предложили по 7 секций с каждой стороны( Mirado 500/96, тройники и труба KAN,узлы подключения Herz), расстояние от стены 4-5 см для более лучшего теплообмена , это для всех радиаторов. Плюс диаметр трубы в комнате с французом изменится.
 
Народ, кто менял радиаторы? У вас тоже Лидея( Белоруссы)? Я хочу возле француза поменять стальной на два биметалла, также заглушить полотенцесушилку. Естественно нужно будет поменять немного конфигурацию труб. Цена вопроса по материалу 11,5 тыс.

Радиаторы мирадо 500/96 (биметалл) 204 грн. секция. 14х204=2856 грн. Цену на трубы и фитинги не знаю, но думаю, что пластик не очень дорогой. Откуда 11,5 тыс грн. по материалу? Если решитесь ставить, обратите внимание, что под этой же маркой есть алюминиевые радиаторы
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, их нежелательно ставить в систему централизованного теплоснабжения (наш случай).
 
Пока мы не вступили в право собственности на свои квартиры, собственником является ЖС. Я так понимаю.

По второму дому - я уже получила право собственности.
Теперь не знаю.... Хочется, чтобы было - к счастью:пиво:
 
Мне предложили по 7 секций с каждой стороны( Mirado 500/96, тройники и труба KAN,узлы подключения Herz), расстояние от стены 4-5 см для более лучшего теплообмена , это для всех радиаторов. Плюс диаметр трубы в комнате с французом изменится.
Мы ориентировались на настенный (панельный), стальной:
korado 22vk 500*600*100 мм
korado 22vk 500*800*100 мм.
За всё 4100, в т.ч. доставка.
 
Мы ориентировались на настенный (панельный), стальной:
korado 22vk 500*600*100 мм
korado 22vk 500*800*100 мм.
За всё 4100, в т.ч. доставка.

Я пару дней общаюсь по поводу отопления с очень сильными спецами,которые в том числе и сотрудничают с ЖС, так вот они говорят про то что нужно все брать с большим запасом. Главная проблема не в радиаторах,а в трубах,точнее правильном диаметре. Есть масса случаев,когда народ поставил хорошие радиаторы,а к квартире холодно. У кого меньший диаметр в трубах,например приходится устанавливать насос.
Важно грамотно подойти к вопросу с отоплением.
 
Радиаторы мирадо 500/96 (биметалл) 204 грн. секция. 14х204=2856 грн. Цену на трубы и фитинги не знаю, но думаю, что пластик не очень дорогой. Откуда 11,5 тыс грн. по материалу? Если решитесь ставить, обратите внимание, что под этой же маркой есть алюминиевые радиаторы
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, их нежелательно ставить в систему централизованного теплоснабжения (наш случай).

Тут радиаторы тоже стоят 2705 грн,главное в остальном )
Просчет был с учетом: заглушки полотенцесушилки, перенос радиатора от француза на балкон, на месте француза установка двух биметаллов,плюс частичная замена диаметра труб подводки,ну и бинокли,так как то что сейчас установлено от ЖС ни прикрутить,ни закрутить,а кое что вообще одноразовое(со слов прораба по сантехники со стройки).
 

Вкладення

  • IMG_20170329_214930.jpg
    IMG_20170329_214930.jpg
    104 КБ · Перегляди: 447
Тут радиаторы тоже стоят 2705 грн,главное в остальном )
Просчет был с учетом: заглушки полотенцесушилки, перенос радиатора от француза на балкон, на месте француза установка двух биметаллов,плюс частичная замена диаметра труб подводки,ну и бинокли,так как то что сейчас установлено от ЖС ни прикрутить,ни закрутить,а кое что вообще одноразовое(со слов прораба по сантехники со стройки).

Да.... В общем как в водопроводе, фитинги наворачивают основную сумму. Трубы конечно нужно менять, чтобы сбалансировать проток по всем радиаторам, так как система параллельная. Насчёт протока, у меня счётчик показывает 250-300 л/ч, т.е. 4-5 л в минуту - вроде должно хватать на квартиру (это на стандартных трубах).
 
Кто знает, считают ли площадь проёмов в общую площадь квартиры?
 
Назад
Зверху Знизу