Життя в СРСР з фото

Пугалкіна, 70-е..
IMG_20240429_120310_352.jpg
 
роботяги викрили, що картинка - показова. зазвичай, годують помиями замість борщу, кашею та паленими "котлетами" з 70% хліба.
Работяги не въехали. Огурцы нарезаны, лимончик нарезан, а в стаканах вместо водки и коньяка сок, компот и сметана. Не оценили.
 
У нас тоже. Зато после просушки сама процедура развешивания их на место отлично вырабатывала стрессоустойчивость и выдержку. Медитация, своего рода.
У мну дето обручи:D остались. Могу уступить. Буш медитировать.
 
У нас тоже. Зато после просушки сама процедура развешивания их на место отлично вырабатывала стрессоустойчивость и выдержку. Медитация, своего рода.
Я подібну люстру в тазу купала не розбираючи) на стільчик залазила, таз з водою до люстри піднімала, вісюлькі окунались, купались самі собі там) по рівень патрону, звісно, вище нього вже руцями.
 
Я подібну люстру в тазу купала не розбираючи) на стільчик залазила, таз з водою до люстри піднімала, вісюлькі окунались, купались самі собі там) по рівень патрону, звісно, вище нього вже руцями.
Херасе пані..:ніні: а Ві скок от груди жмете.. :зуби:
 
Я подібну люстру в тазу купала не розбираючи) на стільчик залазила, таз з водою до люстри піднімала, вісюлькі окунались, купались самі собі там) по рівень патрону, звісно, вище нього вже руцями.
Ну хоть пробки в щитке выключала? Суровые советские строители-электрики запросто могли выключатель в разрыв ноля поставить.
 
Так цеж якраз по схємє.
От изза такіх горе лехтріков меня чуть ебом не токнуло, когда я рабіцу прибивал к деревянной перегородке (лепил ее до стени через дюрку де били провода оголенние для лампочки на стене), благо на сухіх кОзлах стоял..тоже думал шо виключатель фазу разривает.. :D :D
 
От изза такіх горе лехтріков меня чуть ебом не токнуло, когда я рабіцу прибивал к деревянной перегородке (лепил ее до стени через дюрку де били провода оголенние для лампочки на стене), благо на сухіх кОзлах стоял..тоже думал шо виключатель фазу разривает.. :D :D
А мєня токнуло. Я красівий потолочний плафон вішав в тещі вдома. Кажу - виключіть свєт мамо. Виключила. Я поліз ковиряцця з патроном ...........і мєня як шандарахнуло, аж табурєтка обуглілась. Брешу конєшно. Перетряхнуло просто на всі 220.
 
Де ти бачил собаку с ковбасой на шеї.. :D :D
Ну... собака, не собака...

Кіт​

Степан Руданський

Несе м’ясо руський кіт,

Польський вихилясом:

«Що ти, котику, несеш?»

А той каже: «М’ясо!»

Та як «м’ясо» вимовляв,

М’ясо і упало,

І з ним польського кота

В минуті не стало.

Несе м’ясо польський кіт.

Руський і питає:

«Що ти, котику, несеш?»

«Mięso!» – відвічає.

Та як «Mięso» вимовляв,

То так стиснув зуби,

Що бідняка, руський кіт,

Лиш облизав губи.

1 мар[та 1859].
 
из ФБ
Записки харьковчанина (дневник)
1.04.1987 год, Среда.

«Перестройка добралась и до общественного транспорта. С сегодняшнего дня эти «старые добрые» талоны стали достоянием истории. Они уступили место одному красному небольшому и наглому. Станет удобнее с билетами? Вероятно да. Но как ни крути, стоимость проезда на трамвае возросла на 60 %, а на троллейбусе на 25 %».
талон.jpg
 
Назад
Зверху Знизу