Життя в СРСР з фото

ладно
а в ресторане Останкино были?
:збентежений:
 
Макуха!:D Мой отец, как просит купить ему халвы, говорит - "и макухи купите":D
Хотя в халве практически отсутствуует шелуха семечек, а в макухе изрядно присутствует
Ну да, рыболовы покупали в основном.
 
а кто в Анапе был?
да на самолете
из Харькова
1713464412756.png

:збентежений:
Я. На Як-40 "самолете".
Меня так впечатлили его летные качествa, в особенности "афганский" заход на посадку,
что обратный билет был сдан нахуй и в Харьков ехали паровозом.
 
Останнє редагування:
Халва буває з різних зерен чи бобів. Їх очищають від шкаралупи і змішують з карамеллю та піноутворювачами.

Макуха - насіння соняшнику, з якого пресом вичавили олію. Виходить олія прямого віджиму. Найкорисніша.

Шрот - макуха, з якої бензином довигрібали залишок олії. Виходить уся інша олія.

Більшість олії потім ще очищають - рафінують.
 
да я не сомневался :d
Я, кстати, так и не знаю почему мои родители ездили на отдых исключительно на северный Кавказ. Анапа, Туапсе, Адлер.... Будучи школьником о существовании Крыма я не знал.
 
Я, кстати, так и не знаю почему мои родители ездили на отдых исключительно на северный Кавказ. Анапа, Туапсе, Адлер.... Будучи школьником о существовании Крыма я не знал.
В моём анамнезе всё с точностью до наоборот. Анапест Анапский экспириенс обрёл уже самостоятельно в первое постшкольное лето 🐸
 
...макуху зараз курям дають,для збільшення яйценосності:D
Нашо? В Європі квоти, в Україні через це й так ціни впали, роздріб удвічі з січня. С паршивой овцы хоть шерсти клок. З паршивої курки хоч яєць лоток?
 
Нашо? В Європі квоти, в Україні через це й так ціни впали, роздріб удвічі з січня. С паршивой овцы хоть шерсти клок. З паршивої курки хоч яєць лоток?
...дивна у вас концепція,треба вирізати всих курей?
 
Назад
Зверху Знизу