Життя в СРСР з фото

Та да:D Белизна, бля!!!!:клас::yahoo: Джинсы ей делали модными!
Варьонки. Льохким движением руки...
Мать кадато такую куртку купила. Кнопки вместо пуговок, наперекосяк, зато лейбл "Монтана" и в разводах...
 
На встречу счастью, 1970г.
IMG_20240430_221324_487.jpg
 
Первий прототип геймеров.. :D
IMG_20240430_221546_500.jpg
 
Льоха Навальний грає бєлимі. Остальниє пялятся - тіпа шось панімают. Ага. Лошадью ході(с).
А про кульки - у мене були вже в 84 році Монтана з тьолкамє в джинсах і Мкакдональдз з здоровєнним даблгамбургєром, картошкой і колой. А ще три товстєнних рекламних журнала. Сука - скока там було ніштяков. от трусов до автомобілєй. І всьо загранічноє. Дядька мій трудівся дальнобоєм в СовТрансавто. Попривозив з вєнгрійов і Югославій.
 
Льоха Навальний грає бєлимі. Остальниє пялятся - тіпа шось панімают. Ага. Лошадью ході(с).
А про кульки - у мене були вже в 84 році Монтана з тьолкамє в джинсах і Мкакдональдз з здоровєнним даблгамбургєром, картошкой і колой. А ще три товстєнних рекламних журнала. Сука - скока там було ніштяков. от трусов до автомобілєй. І всьо загранічноє. Дядька мій трудівся дальнобоєм в СовТрансавто. Попривозив з вєнгрійов і Югославій.
Пиво сиги ты древний
 
А ще три товстєнних рекламних журнала. Сука - скока там було ніштяков. от трусов до автомобілєй. І всьо загранічноє. Дядька мій трудівся дальнобоєм в СовТрансавто. Попривозив з вєнгрійов і Югославій.
загнивающий Запад все это имел в своем распоряжении . что в том журнале было напечатано . а мы только могли рассматривать те картинки .
 
Там в тих каталогах, шо я дивився - всі сторінки заляпано моїми слюнямі. Я даже не знав, шо воно в пріродє существує, оте шо на фотках.
 
Каталог ОТТО..
От ток не пизді -те шо все, :зуби:
кажи ведверто, шо ті де була дамська белізна..:D
Ти бачив там які конфєти сфотані були? Ручка з годинником жидкокрісталлічєскім, всякі ролікові коньки, скейти, мафони і плєєри. А про тьоток взагалі нє обсуждаєцця. :груди5:

Ті каталоги, сука, були товщиною в 5см. Я і не згадаю всього, шо там було.
 
Ти бачив там які конфєти сфотані були? Ручка з годинником жидкокрісталлічєскім, всякі ролікові коньки, скейти, мафони і плєєри. А про тьоток взагалі нє обсуждаєцця. :груди5:

Ті каталоги, сука, були товщиною в 5см. Я і не згадаю всього, шо там було.
Не..я на тьотках залипал.. :D :D
 
Назад
Зверху Знизу