Знакомства

Статус: Offline
Реєстрація: 22.06.2009
Повідом.: 54
Знакомства

Странно, но темы такой не увидел.
Я конечно понимаю, что хф отличается обилием троллей и сетевых извращенцев), но...
Одиноких людей не мало, а сайты сплошной разводняк.


Какие варианты кто предложит?
 
Re: Знакомства

Здесь - никаких
 
Знакомства какие?
 
Странно, но темы такой не увидел.
Я конечно понимаю, что хф отличается обилием троллей и сетевых извращенцев), но...
Одиноких людей не мало, а сайты сплошной разводняк.
Мені також цікаво, навіщо було створювати розділ "Секс", щоб потім перетворити його на щось примітивне та ганебне, бо як почитаєш коментарі, то складається враження, що з сексуальним планом розвитку у нас повний треш та деградація, сексуальна тематика сприймається як щось гидке та заборонене , і майже кожна нова тема швидко перетворюється на "срач" між тролями-ветеранами. Поведінка цих тролів не дає можливості нормального спілкування для тих, хто цінує творчу компоненту сексуального життя, кому цікаво отримати емоційну складову, якісь інші моменти, які дозволяють урізноманітнити секс. Як на мене, у цьому розділі повинен бути професійний модератор, який може навести порядок, таким чином збільшиться кількість охочих до спілкування на сексуальну тематику, зросте довіра до цього розділу, збільшиться кількість цікавих тем та цікавих діалогів. Тим більше, що секс завжди відігравав та буде відігравати важливу роль у житті людини, як у мирний час так і під час війни.
 
Знакомства в категории секс, ну думаю что здесь можно написать познакомлюсь если это девушка то пишет с мужчиной, если мужчина то с девушкой, для секса на 1-2 раза, либо для дольше с обязательствами или без обязательств, писать в ЛС. Ну или номер телефона что бы сразу, да часть флуда не исключён как и обман, но это всё и на стандартных площадках для знакомств присутствует.
 
Для знакомств есть тиндер или баду. Бабья нетраханого - как говна за баней.

Пытаться склеить бабу в разделе "секс", да еще и такого древнего динозавра как харьковфорум, да еще и так тупо уже много говорит об интеллекте.

Каждая тема напоминает анекдот:
- Да вот решил бордель открыть?
- И какие услуги?
- Орал, анал...
- А классика?
- Классики еще нет, пока сам работаю.
 
Назад
Зверху Знизу