Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Пересуваю. Чого ні? Одного під бок, іншого у ноги. Потім навпаки :)
Я думала, що коти - то недоторкані створіння. Тобто не пересувні. Бо неможна їх турбувати і будити :ги:
 
Я думала, що коти - то недоторкані створіння. Тобто не пересувні. Бо неможна їх турбувати і будити :ги:
Якщо вони заснули, то можна. Вони коли сплять, це як батони чи рулети - можна котити й перекочувати:D
 
Якщо вони заснули, то можна. Вони коли сплять, це як батони чи рулети - можна котити й перекочувати:D
То значить твої коти просто звикли до такої. Наші, коли їх торкаєшся - прокидаються. Ну, можуть і далі звернутими залишитися, але ж прокидаються все одно.
 
То значить твої коти просто звикли до такої. Наші, коли їх торкаєшся - прокидаються. Ну, можуть і далі звернутими залишитися, але ж прокидаються все одно.
Ну можуть язиком щось поплямкати, вухами поворушити, потягтися, зівнути то й все:)
 
То значить твої коти просто звикли до такої. Наші, коли їх торкаєшся - прокидаються. Ну, можуть і далі звернутими залишитися, але ж прокидаються все одно.
І можуть вчепитися в руку!
 
А я досі не можу знайти кішку, щоб шерсть відрізати. Ось була в тітки, бачу - кішка спить. Я - до неї! А вона пухнаста :-)
 
Якщо вони заснули, то можна. Вони коли сплять, це як батони чи рулети - можна котити й перекочувати:D
Це тому, що вони коти. Кішки насторожі. :кіт: :увага:
Є кішаки з войовничим характером.
Може, це залежить від способу життя? Якщо на вулиці, виросте войовничий (бо куди ж діватися), якщо на дивані - лагідний.
 
Може, це залежить від способу життя? Якщо на вулиці, виросте войовничий (бо куди ж діватися), якщо на дивані - лагідний.
Може якшо кіт Овен по гороскопу, то він гасає весь час і кидається.
 
Ранку, добро поруч :кава:

OIG4.5o1qDE.jpg
Дуже красиво :любов:
Космічна астральна кава.
Може, теж спробуєш створити картинку з таким промтом? :)
 
Дівчина в стилі стімпанк п'є космічну астральну каву! :-)

OIG4.wLJ9Kkbw_dsf_A.jpg
 
Назад
Зверху Знизу