Фарион

В 1989 році ще зовсім не було впевненості, що партію можна буде змінювати, як Фельдман рукавички.
У 89-му була натомість впевненість, що партія ця себе дискредитувала назавжди
і діла з неї не буде.
 
В 89 році, за рік до припинення КПРС. Це я не виправдовую неадекватність Фаріон, а вказую на істеричну неадекватність теперішніх її критиків, котрі перетворили нічемний епізод в подію світового маштабу..:ги:
ты видел ее заявление того года, когда она просила исключить ее из рядов КПСС?
Должно было быть все оформлено по протоколу.
 
А кар'єра то є гріх?? Ти досі так вважаєш? Може ти проклянеш своїх дітей, якщо вони зроблять карколомну кар'єру??
Тоді доречне питання- а яку кар'єру вона зараз робить?
Якщо це поклик серця й усвідомлення (як вона це начебто показує), то де цей поклик був тоді у КПРС? Якщо "від серця" має бути сутністю життя, то яка може бути діяльність у маскваротій (її термін) КПРС? А я вважаю, що сутність не змінюється, бо змінюються тільких бажання у голові та дії щодо пристосування до ситуації, тощо.
А до сутності це не відноситься.
 
Останнє редагування:
ты видел ее заявление того года, когда она просила исключить ее из рядов КПСС?
Должно было быть все оформлено по протоколу.
В 89-90 можна було вже й без протоколу, особливо в університетах.. Це я на своєму досвіді знаю..
 
Тоді доречне питання- а яку кар'єру вона зараз робить?
Якщо це поклик серця й усвідомлення (як вона це начебто показує), то де цей поклик був тоді у КПРС? Якщо "від серця" має бути сутністю життя, то яка може бути діяльність у маскваротій (її термін) КПРС? А я вважаю, що сутність не змінюється, бо змінюються тільких бажання у голові та дії щодо пристосування до ситуації, тощо.
А до сутності - це не відноситься.
Яка кар'єра у пенсіонера? Не знаю.. " то де цей поклик був тоді у КПРС?" Тоді не цей поклик був, інше було уявлення та досвід..Я не розумію до якої сутності відноситься все, що ти оце написав..
 
У 89-му була натомість впевненість, що партія ця себе дискредитувала назавжди
і діла з неї не буде.
Демплатформа в КПСС как раз рождения 1989 года. Кушнарев там был.
Даже Рух возник как Рух за перебудову.
 
В 89-90 можна було вже й без протоколу, особливо в університетах.. Це я на своєму досвіді знаю..
Приспосабливались под ситуацию, коньюктурщики, понимаю:D
А ведь были бы /стали бы "идейными" антикоммунистами, то за попранные идеалы и надежды - рвали бы публично парт билеты и требовали протокол:іржач:
 
Яка кар'єра у пенсіонера? Не знаю.. " то де цей поклик був тоді у КПРС?" Тоді не цей поклик був, інше було уявлення та досвід..Я не розумію до якої сутності відноситься все, що ти оце написав..
до можливої сутності пані..
 

Пиздюшка с первых слов нагло врет. Когда говорит про препода из Днепра, которая якобы "запретила на своих парах говорить на украинском":рл: Это невозможно, сейчас все преподы обязаны вести пары и официальное общение только на государственном. А раз сразу так пиздит, то и дальше слушать смысла нет.
 
Пані не бажає прокоментувати "мАскваротість" цих хлопців ЗСУ?

 
Приспосабливались под ситуацию, коньюктурщики, понимаю:D
А ведь были бы /стали бы "идейными" антикоммунистами, то за попранные идеалы и надежды - рвали бы публично парт билеты и требовали протокол:іржач:
???? Так никто же про свою идейность и не заявлял, ты с чем-то перепутал..Фарион прямо сказала- для карьеры, а таких как я уговаривали старшие товарищи для массовости рядов..)))
 
Це ж можна буде сказати тільки після закінчення розслідування, а совки вже торжествують. Я не буду дуже сумувати, якщо після розслідування її покарають пропорційно закону, а зараз мені невесело бо відбувається хз що..охлократія ..
 
.

Хтось читати не вміє, навіть своє не розуміє.
Шо робиться... :ги::ги:"
Вівторок, 14 листопада 2023, 17:29 Після співпраці з Росією ліваки з Прямої дії організували антифаріонівську істерику"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Приспосабливались под ситуацию, коньюктурщики, понимаю:D
А ведь были бы /стали бы "идейными" антикоммунистами, то за попранные идеалы и надежды - рвали бы публично парт билеты и требовали протокол:іржач:
Приспособленцы, конюктурщики - это же из лексикона лекторов КПСС.)))))))) Нет???
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу