Подскажите по кведу

Статус: Offline
Реєстрація: 02.02.2009
Повідом.: 1860
Всем привет, такой вопрос:
Квед 95.11 и 95.12
Везде указано, что можно на 1й группе, но через дию не могу зарегистрироваться, пишет, что не подходит квед.
Это я читаю не в тех местах? И эти кведы на 1ю не подходят?
Или нужно ножками топать и в офлайне регистрироваться?
 
На перший погляд КВЕД 95.11 та 95.12 є сумісними з 1 групою ЄП. Якщо Дія "не пропускає" потрібний КВЕД, то потрібно зазначити той КВЕД, який Дія пропускає, а потім після реєстрації ФОП додати через Дія інші КВЕД, які не вдалося зазначити при реєстрації. Це 100% дієвий метод. Проблема з КВЕД відома, ми її вирішуємо саме так. Тільки не забудьте отримати новий витяг з реєстру ЄП з повним переліком КВЕД.
 
Всем привет, такой вопрос:
Квед 95.11 и 95.12
Везде указано, что можно на 1й группе, но через дию не могу зарегистрироваться, пишет, что не подходит квед.
Это я читаю не в тех местах? И эти кведы на 1ю не подходят?
Или нужно ножками топать и в офлайне регистрироваться?
Для ЄП дозволені КВЕДи 95.11 та 95.12 для 1-шої групи ЄП, тому ви маєте повне право. Що стосовно реєстрації в Дії, то там більше питань чим відповідей.
В Дії сам ФОП з усіма можливими видами діяльності, а через електронний кабінет платника податків ДПС реєструється єдиний податок... і ці "танці з бубном" робляться не виходячи з дому
 
написал в саппорт чат дии, сказали,что работают с данными которые предоставляет дфс и если у меня есть и если я им пришлю закон/постанову,шо нибудь... в котором прописано,что 95.11 и 95.12 дозволенi, они все сделают
к сожалению, я такого не нашел(возможно не там,не так искал,конечно)
пока открылся по квэду 95.21 и 95.22,все прошло
 
ось знайшов на сайті ДПС про перелік видів діяльності
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу