Тема для велофлуда

годно
придется тут наколупать...це ж на орех кассеты....пиздец нигде насыпом нет, вони шо вечные? поеду разьебу неадекватов продаванов в пилигриме)))))))

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Ну ты и душнила, за 15 грн готов горобца в поле загонять😂
 
поменял цепь и стала переключатся сзади на передачу туда обратно при нагрузке. везде про такие случаи пишут что это тросик. но при старой цепи все было ок. на всякий случай тросик смазал ниче не поменялось.
подозреваю что стоит укоротить цепь на звено. потому что покрутил вхолостую и вижу что сверху цепь машется вверх вниз как струна. по длинне по сравнению со старой цепью вроде примерно одинакова
 
Останнє редагування:
логічно вкоротити до такої ж кількості ланок, як і стара. Ну якщо вона була правильної довжини звичайно ж.

Тут справа в перемикачі неналаштованому або люфті його направляючого ролика. Поганий натяг може лише збільшити цей ефект, але не призвести до нього, коли все ок з перемикачем.
 
логічно вкоротити до такої ж кількості ланок, як і стара. Ну якщо вона була правильної довжини звичайно ж.

Тут справа в перемикачі неналаштованому або люфті його направляючого ролика. Поганий натяг може лише збільшити цей ефект, але не призвести до нього, коли все ок з перемикачем.
почти так оказалось. ролик туго крутился
 
А посоветуйте фирму велосипедов чтобы купить ребенку 6 лет, чтобы цена/качество, сейчас смотрю в сторону оптима/формула или не стоит?
 
Приветствую. Может кто подскажет, на Холодке где или к кому можна с велосипедом для обслуживания/профилактики/настройки обратиться?
 
в будь-який велосервіс
гуглити за тебе можу лише за гроші

ваш КО
 
Я собі в цьому році взяв Оптіму Ф5 б.у на шимановський перемикачах, дешево, сердито але душу відвести досить.
 
Приветствую. Может кто подскажет, на Холодке где или к кому можна с велосипедом для обслуживания/профилактики/настройки обратиться?
Нужен конкретный ремонт, или смазать-подтянуть? Могу поделится номером для конкретного ремонта (замены, установке).
 
Камера после года катания начала пробиватся со стороны спиц, лента чистая и целая, к чему это?
 
що знач "пробиватись"? Порізатись об той фліпер може лише. Вони є такі, що мають гострі краї, а коли дубіють з чатом, то взагалі ппц.
Поліуретанові став нормальні.
 
що знач "пробиватись"? Порізатись об той фліпер може лише. Вони є такі, що мають гострі краї, а коли дубіють з чатом, то взагалі ппц.
Поліуретанові став нормальні.
маленьки рвані дирочки на камері....0,2-0,3 мм в діаметрі, грішив шо пошкодив металевою лопаткою коли збирав колесо.....хтось каже камера розходится.а тут лєнта ріже. поставив пока нову камеру,подивлюсь як буде.
 
ну поріз то добре видно - він же довгий.

Якщо саме дірочки, то може бруд якийсь всередину потрапляє, що їх коле. Якщо тиск малий та камера гуляє, то може бути таке.

Ну про наявність якихось нерівностей я мовчу - це логічно, навряд би ти питав таке якби їх мав)

Може камера лайно та тупо рветься.
 
ну поріз то добре видно - він же довгий.

Якщо саме дірочки, то може бруд якийсь всередину потрапляє, що їх коле. Якщо тиск малий та камера гуляє, то може бути таке.

Ну про наявність якихось нерівностей я мовчу - це логічно, навряд би ти питав таке якби їх мав)

Може камера лайно та тупо рветься.
ну схоже моя любов качати колеса на 4 атм,просто з часом розірвало шини. поставив нові, колеса не спускають, накачав по 3,2 атм. тепер нова херня-при гальмуванні переднім колесом і шатаючи вел взад вперед видно люфт по вильці, труба в трубі....кататися поки зовсім почне ходити як маятник?
 
дивлячись як катати. Я коись дуже давно так само катав - якщо активно не гальмувати наспусках переднім гальмом, то пох.
 
Европейский древноватый велик FOX с обычной вилкой, с ободными тормозами и железной рамой...на сколько он будет совместим с китайскими запчастями, так как судя по всему на нем стоит все родное и на вид очень качественное?
 
Кто нибудь чудил с тормозными колодками для авто, перепиливая их на вел ?
 
Назад
Зверху Знизу