Война: события, люди, впечатления

Харьков
Віддам в добрі руки маленьку смугасту дівчинку, врятовану з вулиці. Вік два місяці. Дівчинка ходить в туалет в лоток.
Кошеня приживається в квартиру без самовигулу, за умови подальшої стерилізації. Допоможемо зі стерилізацією.
Якщо є питання, дзвоніть!
0958944393 Лариса
hc=I2Q4klmVE3EQ7kNvgF1To3N&_nc_ht=scontent.fdnk1-3.jpg
Позвоню если там братики есть то заберут к себе но не обещаю
 
Позвоню если там братики есть то заберут к себе но не обещаю
Нужно всем присутствующим подумать насчет отдаться в эти прекрасные лапки.
Граждане! Берите котэ! Оно прекрасное!
 

Olga Mirgorodska

3 д. ·
Харьков
Ищет дом яркий рыжий мальчик. Возраст 1,5-2 месяца. Сейчас малыш с мамой на домашней передержке, приучаются к туалету, кушает сам.
Котёнок пристраивается в квартиру строго без самовыгула.
Звоните, если есть вопросы:
0964889606 Оксана

hc=Azk2OY1jbA8Q7kNvgHGur5m&_nc_ht=scontent.fdnk1-3.jpg
 
Дом земля это отдых
Живность в окопах нужна всегда трубки пока не берут главное вызов идёт
 
Котяткам надо на подушечках, а не на войне.
Так на подушечках и на нас как индикатор не один не погиб котэ тока гулять уходят бывает с концами сам как нянька раздаю и привожу но не фотаю это табу для меня душу фото крадёт таки как по мне
 
Знайома з кінологічного клюбу: "
Тутуи будуть матюки зі сльозами навпіл. Й*ні рекрутери. Ситуація: цілком вмотивована людина,яка нарешті знайшла роботу й розрахувала, що за "2 місяці відстрочки" зможе щось залишити на місяць родині ( бо в ха тільки клюмби дорогі, людська праця копійки коштує) йде до тцк, все гаразд, направляють на лікарняну, ок. Далі назначеним днем йде до влк щоб.....ввечері того ж дня опинитися в учбовій. До біса плани та родина, до біса все- як якийсь арештант. Як гадаєте, чи залишилась у такої людини мотивація? Отож. Вона перетворилася на бажання з"ї..тися як найшвидше домів, бо залишив родину не з чим, бо зламані плани по-людськи піти до війська. Нащо таке робиться, навіщо деморалізувати гірше за ворогів?
Можете мене привітати з другим воякою, пишалася б, але щось не зайшло за такого відношення. Більше думок як дожити місяць з сімома собаками самій. Такі справи."
 
Знайома з кінологічного клюбу: "
Тутуи будуть матюки зі сльозами навпіл. Й*ні рекрутери. Ситуація: цілком вмотивована людина,яка нарешті знайшла роботу й розрахувала, що за "2 місяці відстрочки" зможе щось залишити на місяць родині ( бо в ха тільки клюмби дорогі, людська праця копійки коштує) йде до тцк, все гаразд, направляють на лікарняну, ок. Далі назначеним днем йде до влк щоб.....ввечері того ж дня опинитися в учбовій. До біса плани та родина, до біса все- як якийсь арештант. Як гадаєте, чи залишилась у такої людини мотивація? Отож. Вона перетворилася на бажання з"ї..тися як найшвидше домів, бо залишив родину не з чим, бо зламані плани по-людськи піти до війська. Нащо таке робиться, навіщо деморалізувати гірше за ворогів?
Можете мене привітати з другим воякою, пишалася б, але щось не зайшло за такого відношення. Більше думок як дожити місяць з сімома собаками самій. Такі справи."
Главное в петлю не лезь и армия это лучше чем петля
 
Знайома з кінологічного клюбу
Я так поняла, что текст не ваш.
Можете передать знакомой вопрос:
как она думает, у тех, кто добровольцами 24(*) февраля пошел - было время на "щось залишити на місяць родині" ?

И вдогонку добавьте тезу на подумать, ей: а что БЫ было с Харьковом,
если БЫ каждый тогда рассуждал "та я через месяц приду, норм".

А, ну и еще спросите, понимает ли она,
что бы было лично с ней и с Харьковом, если бы ... даже произносить не хочу. Буча? Мариуполь? Херсон?
 
Как хуйово быть без компа эт я за себя
 
Сефида без обид бо я уже в торбе бо дома и пошло оно всё нахуй
 
Кстати у нас уважают людей в форме и не бояться их как тцк типа люди в форме все тикайте
 
Точнее на больного надеюсь я тут такой один
 
Я так поняла, что текст не ваш.
Можете передать знакомой вопрос:
как она думает, у тех, кто добровольцами 24(*) февраля пошел - было время на "щось залишити на місяць родині" ?

И вдогонку добавьте тезу на подумать, ей: а что БЫ было с Харьковом,
если БЫ каждый тогда рассуждал "та я через месяц приду, норм".

А, ну и еще спросите, понимает ли она,
что бы было лично с ней и с Харьковом, если бы ... даже произносить не хочу. Буча? Мариуполь? Херсон?
Тогда некоторые 17-летние пацаны так ждали, чтоб 18 было. В ТРО только с 18 принимали. Можно было поволонтерствовать.
 
Назад
Зверху Знизу