ChatGPT поменяет мир?

А тобі який? Ти, навіть, і не дізнаєшся. Саме як і він. Проста "вимкнули світло". "Упал очнулся - гіпс"(С)
У людини є страх смерті.
Можна заморочитись, зробити робота з нервовою системою, щоб якщо у нього рука відламається він біль відчував, щоб він відчував голод, холод. Ще якось зробити щоб він боявся бідності і самотності.
Тоді це буде майже повний аналог біоробота під назвою людина.
 
У людини є страх смерті.
Можна заморочитись, зробити робота з нервовою системою, щоб якщо у нього рука відламається він біль відчував, щоб він відчував голод, холод. Ще якось зробити щоб він боявся бідності і самотності.
Тоді це буде майже повний аналог біоробота під назвою людина.
Для страху смерті не обов'язково робити роботу нервову систему. Йому можна прописати це програмно. Чи АІ навчиться сам страху смерті.
Доречі, в дітей страху смерті немає, як і інстинкту самозбереження. Ми вчимося цьому вже коли зростаємо й вчимось.
З бідністю - так само. Її починають відчувати в пубертаті, коли лімб почиинає підкидати відповідні емоції, і ми самої бідності не боїмося, ми боїмося її наслідків.
Самотність - теж в тебе прописана від народження. І не в усих - є люди, які її не бояться.

В АІ такий саме шанс отримати ці фобії, якщо буде відповідний апарат. Фізичне тіло для цього непотрібне взагалі. Для навчання потрібен тільки досвід - позитивний, або негативний. Його можна отримати і без тіла.
 
ChatGPT показала 5 тысяч самых опасных файлов, с помощью которых можно легко взламывать сайты
 
Бесплатные не катят, они или на виртуальных номерах (эта собака иишная все знает) или уже исчерпан лимит регистраций на них, только платные нужны.
Да в чем проблема то? Потратить 7 грн. на активацию это так дорого?
 
Да в чем проблема то? Потратить 7 грн. на активацию это так дорого?
На активацию чего потратить 7 грн, скажите яснее, пожалуйста. Без выебонов если скажете, вообще будет прекрасно. Мне не так чтобы прямо сильно нужен этот чат, но если где-то можно быстро купить номер хоть за 7, хоть за 70 грн и вы дадите тупо ссылку, как выше Димокс давал, скажу спасибо не только я.
 
На активацию чего потратить 7 грн, скажите яснее, пожалуйста. Без выебонов если скажете, вообще будет прекрасно. Мне не так чтобы прямо сильно нужен этот чат, но если где-то можно быстро купить номер хоть за 7, хоть за 70 грн и вы дадите тупо ссылку, как выше Димокс давал, скажу спасибо не только я.
А Димокс что за ссылки давал? Не на активацию разве? Вот, из первых результатов в гугле
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
На активацию чего потратить 7 грн, скажите яснее, пожалуйста. Без выебонов если скажете, вообще будет прекрасно. Мне не так чтобы прямо сильно нужен этот чат, но если где-то можно быстро купить номер хоть за 7, хоть за 70 грн и вы дадите тупо ссылку, как выше Димокс давал, скажу спасибо не только я.
https://t.me/getPhoneNumberRoBot
 
А Димокс что за ссылки давал? Не на активацию разве? Вот, из первых результатов в гугле
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Димокс давал ссылки на сайты с беплатными номерами. Спасибо, что погуглили, но это кацапский сайт с хуй пойми как пополняемым балансом, поищу другие на досуге.
 
тупость лиюдишек на лицо :D

есть же уже со вчера бинг где тотже ии бесплатно :браво:

пора половину ебланов на хф заменить ботами...
 
тупость лиюдишек на лицо :D
Скорее лень. Причем тотальная лень. Все кому надо, уже все нашли и везде зарегистрировались.
есть же уже со вчера бинг где тотже ии бесплатно :браво:
Ну нафиг тот бинг. Уж лучше пока юзать непосредственно сам чат и ждать ИИ в Гугле.
 

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
жесть
хочу
 
официйно став у чергу

You're on the waitlist for the new Bing! We're excited for you to preview the future of search. You'll get an email once we're ready for you to try it. We're early in our journey and look forward to hearing your feedback. Thank you, The Bing team

але можливо через впн юса вже зараз розважатись , хочя и с деякими перешкодами....яки можливо обийти :d
 
Неинтересно читать, как конюхи обсуждают новое двигло для Формулы 1.
 
Назад
Зверху Знизу