Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

гнат заблукав у коридорі
упав в затемнення зірок
на щастя виринув в будинку
на жаль меркурій номер два
 
Римма попросила запостити якийсь її вірш :eyecrazy:
 
Тобто зрозуміла, що без групи їй не обійтися :)
Не знаю. Або збирається збір оголосити, вона ж писала, що постить вірші коли збір, або чужа слава підштовхнула (вірш Марії сьогодні багато перепостили).
Але вона не попросила насправді, а дозволила :-) " Можна сьогодні мій вірш запостити". В мені дві реакції. Перша - трохи обуритися, бо це вона буде мені дозвіл кожного разу давати? То можна я взагалі без цього обійдуся?
А друга пофігісьська: та хай як хоче. Ну, поститиму, коли скаже. Чого я маю взагалі через це перейматися? Хай сама про це думає :ги:
 
Айвенго, коридор же і позитивно впливає чи як? :ги:

Я вважаю, що не треба усе списувати на Всесвіт. Принаймні події, які часто з людиною відбуваються, то не якесь конкретне явище винне. Скільки разів синяки собі наставляла - то просто через неуважність, а під час коридору затемнень - виходить винен коридор затемнень :-)
 
Останнє редагування:
Айвенго, коридор же і позитивно впливає чи як? :ги:

Я вважаю, що не треба усе списувати на Всесвіт. Принаймні події, які часто з людиною відпобуваються, то не якесь конкретне явище винне. Скільки разів синяки собі наставляла - то просто через неуважність, а під час коридору затемнень - виходить винен коридор затемнень :-)
Тобто у тебе неуважність це шось окреме від всіх явищ?
 
Тобто у тебе неуважність це шось окреме від всіх явищ?
Неуважність - то зі мною по життю :-) Ти хіба не помітив? :дивитись:

Коридор.. коридор..
Screenshot_20240331-221850.jpg


На мене впливає лише погода. Крапка. :-)
 
Трохи дивна пані :угу: Подивлюся як далі буде. То ж в мене зараз мирний настрій, мабуть коридор впливає :-) А зазвичай я дуже дратівлива :ги:
Напиши, мовляв, дякую за дозвіл, але на найближчий тиждень все розписано ) Включимо в графік на майбутнє )
 
Напиши, мовляв, дякую за дозвіл, але на найближчий тиждень все розписано ) Включимо в графік на майбутнє )
Я вирішила скористатися своїм гарним гарним настроєм і не зважати. Подивлюся що з того вийде. Випхнути завжди встигну :-)
Зараз щось запощу))
 
Назад
Зверху Знизу