Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

антон квадратними очима
дивився у овал вікна
на клумбі дід петро ціліндр
коня сферичного пасе

:клас:
А ще я подумала, що можна піти від зворотнього:

антон квадратними очима
дивився у квадрат вікна
на клумбі дідуган квадратний
коня сферичного пасе

Тому і очі квадратні, що у квадратному світі раптом сферичний кінь.
 
А ще я подумала, що можна піти від зворотнього:

антон квадратними очима
дивився у квадрат вікна
на клумбі дідуган квадратний
коня сферичного пасе

Тому і очі квадратні, що у квадратному світі раптом сферичний кінь.
у квадратурі кола ганна
як демон максвела кричить
антон уваги не звертає
й будує паралелограм

:D
 
Суттєве погіршення якості повітря в Україні очікується найближчими днями, – Гідрометцентр.

За їх інформацією, в Україну прибуває пил із Сахари. Пилом вчора накрило Прикарпаття, а ось 1-го квітня така ситуація буде майже по всій державі.

Небо буде дуже тьмяним і при цьому все ще очікується тепло до +25°С.
 
у квадратурі кола ганна
як демон максвела кричить
антон уваги не звертає
й будує паралелограм

:D
Оце мені подобається! Незрозуміло, пиріжково, і головне - мелодійно. Бо мені часто в твоїх віршах трохи не вистачає мелодійності. Заберу в ВП. Не знаю чи зайде, бо поціновувачів абсурдних віршів у нас менше, ніж хотілося б, але мені подобається! :клас:
 
Тільки мабуть "й" прибрати. З ним важче читається, а без нього теж нормально зрозуміло. Маріє, як вважаєш?
 
Мені здається, що ти просто підбираєш слова, які туди влізуть, так? :-)
А ти відчуй атмосферу... Безкрайній космос, пливуть планети, спалахують зірки (які теж планети :-) ). Незвичайна чарівна музика, яка пронизує наскрізь. Вже мільйон років бог (чи хтось) грає на квантових струнах...
Ось ця атмосфера має бути у третьому рядку. Спочатку відчути, а потім шукати слово, яке може передати ці відчуття:) Це не має бути просте слово, по типу, хто так красиво грає. Треба щось, що передасть особливість космічної музики.

коли постану перед богом
дізнаюсь в нього врешті решт

на струнах квантових бринить
 
Останнє редагування:
хто так проникливо?.. 🤔
пронизливо...
 
Щоб вилупкам ні втишитись, щоб їм осліпнути, щоб у них нутро колом встало!
 
Суттєве погіршення якості повітря в Україні очікується найближчими днями, – Гідрометцентр.

За їх інформацією, в Україну прибуває пил із Сахари. Пилом вчора накрило Прикарпаття, а ось 1-го квітня така ситуація буде майже по всій державі.

Небо буде дуже тьмяним і при цьому все ще очікується тепло до +25°С.
Ця небесна канцелярія з глузду з'їхала. 🙄

Новина поруч:
«Кардинал-Рівне» вдруге поспіль зіграє у «Фіналі чотирьох» Кубку України! Рівняни відстояли потрібний результат у повторному чвертьфінальному поєдинку проти «In.IT».

«Кардинал-Рівне» – «In.IT» – 2:2 (2:1)
Кубок України з футзалу, 1/4 фіналу, друга гра
***

Яка цікава назва! :-) Читаю: кардинал Р... Не важко здогадатися, що я спершу підставила :-)
 
Дитина вчора написала "А в нас усю ніч йшов дощ. Страшний вітер. Плюс пригнало піски майже з Сахари. У місті все жовте та осад після дощу глиняний"
Мабуть до нас приволокло. Добре буде, якщо з піском не буде варанів :крокодил:
 
Назад
Зверху Знизу