Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Вкотре переконуюся, що мені краще читати астрологічні викладки, ніж дивитися. Дуже не подобаються усі ці махання руками :-) Вони мене відволікають і дратують. Розмахалися, ач 🙄 :D Ну і взагалі - запинки, гримаси..
З них трьох дивилася раніше декілька разів Калініну. Вона, принаймні, непогано виглядає :) Хоча руками маше як заправський Алан Чумак. Якби не махала - я, б, може і далі її дивилася :-)

Мати Василева, знов 2026 рік :хмммм:... і не раніше ніяк..
 
Вкотре переконуюся, що мені краще читати астрологічні викладки, ніж дивитися. Дуже не подобаються усі ці махання руками :-) Вони мене відволікають і дратують. Розмахалися, ач 🙄 :D Ну і взагалі - запинки, гримаси..
З них трьох дивилася раніше декілька разів Калініну. Вона, принаймні, непогано виглядає :) Хоча руками маше як заправський Алан Чумак. Якби не махала - я, б, може і далі її дивилася :-)

Мати Василева, знов 2026 рік :хмммм:... і не раніше ніяк..
А серіали виходить дивитися?
Там не тільки руками, там і ногами махають.
 
Вкотре переконуюся, що мені краще читати астрологічні викладки, ніж дивитися. Дуже не подобаються усі ці махання руками :-) Вони мене відволікають і дратують. Розмахалися, ач 🙄 :D Ну і взагалі - запинки, гримаси..
З них трьох дивилася раніше декілька разів Калініну. Вона, принаймні, непогано виглядає :) Хоча руками маше як заправський Алан Чумак. Якби не махала - я, б, може і далі її дивилася :-)

Мати Василева, знов 2026 рік :хмммм:... і не раніше ніяк..
2026 - то вже остаточно чи як? Я не люблю відео дивитися, то довго. Читати краще, бо можна по діагоналі :)
 
Доброго ранку, добрих справ:кава:

OIG2.jpg
 
А серіали виходить дивитися?
Там не тільки руками, там і ногами махають
Ну ти порівняв тепле з м'яким :-) В ігрових фільмах ніхто не намагається змусити глядачів думати, як хоче ведучий, втюхати свою інтерпретацію того, що відбувається і інтерпретацію майбутнього. Адже ні планети, ні зірки прямо не кажуть: буде так-то і так-то. Все це тільки інтерпретація. Вона може буде помилкова. А вони так впевнено водять руками, немовби їм сам господь бог докладається про свої плани.

Пам'ятаю, як моя улюблена харківська астрологиня Катерина Соляник дико помилилася з 2022 роком. Вона бачила розташування зірок і планет, але не зрозуміла, що це війна. Вона потім посипала голову попелом, але ж пізно. Отак і всі інші - вони всього лише інтерпретують, не можна їм довіряти.

А в серіалах - нехай махають, та побільше, побільше. Чим жвавіше махають, тим краще відволікають від реальної реальності :-) (чорт би її побрав)
 
антон квадратними очима
дивився на квадрат вікна
на клумбі дід петро ціліндр
коня сферичного пасе

:кінь2: :D
Це чудово :клас: Тільки я б ще вікно зробила не квадратним, якщо вже на те пішло - овал вікна, наприклад :-) Абсурдні пиріжки - це дуже, дуже круто.
 
коли предстану перед богом
дізнаюсь в нього врешті решт
чому так довго і навіщо
на струнах квантових бринить
Хотілося б підправити третій рядок, бо це наче одне питання, розірвання на дві частини, просто щоб заповнити пусте місце. "Чому так довго, навіщо"... замість незначних слів краще використати щось таке, що підсилить сприйняття. Особисто мені хотілося б додати щось атмосферне, наприклад:

коли предстану перед богом
дізнаюсь в нього врешті решт
чому так довго і печально
на струнах квантових бринить

Печально - мені теж не дуже подобається. У мене в голові є мелодія рядків, а слова поки що нема, звучить так, щоб там "і" після "довго" не повинно бути. Тоді буде красиво. Але треба знайти слово.
P.S.Це лише моє сприйняття, не факт, що воно правильне. Але з третій однозначно треба доробити.
 
Це чудово :клас: Тільки я б ще вікно зробила не квадратним, якщо вже на те пішло - овал вікна, наприклад :-) Абсурдні пиріжки - це дуже, дуже круто.
антон квадратними очима
дивився у овал вікна
на клумбі дід петро ціліндр
коня сферичного пасе

:клас:
 
антон квадратними очима
дивився у овал вікна
на клумбі циліндричний дядько
коня сферичного пасе

:)
Ідеально! ❤️

Особливо подобається згадування сферичного коня - гріє душу першому поколінню Інтернета :-)
 
Назад
Зверху Знизу