Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Кожна жінка у якой грав чоловік чи дитина зрозуміє також :D
Ну тоді все набагато простіше :)
Я не в курсі про майнкрафт, тому мені б було незрозуміло без пояснень. Але це не показник, звісно
Я хотіла дізнатися про рядки. От тепер, коли знаєш, що у грі все квадратне. Який краще рядок:

в майнкрафта зайве перегравши (приблизний рядок)
щось наштовхнуло василя
на думку що таки квадратна
земля

Чи: ідея кубиків майнкрафта
 
Ну тоді все набагато простіше :)

Я хотіла дізнатися про рядки. От тепер, коли знаєш, що у грі все квадратне. Який краще рядок:

в майнкрафта зайве перегравши (приблизний рядок)
штовхнула думка василя
на думку що таки квадратна
земля

Чи: ідея кубиків майнкрафта
"ідея кубиків майнкрафта" чисто по звучанню елегантніше звучить. Хоча дійсно спойлер
 
Екран на пікселі розпавсь.
Комп'ютер зблимнувши востаннє,
Зламавсь...
Дієслівна рима - це погано. Не лише в порошках, взагалі в поезії.
Четвертий рядок має бути неочікуваний. Тут цього немає, ми вже з третього (навіть з другого) розуміємо, що комп зламався.
 
Ну я правда не розумію, в якому напрямку дожимати ідею: земля пласка і квадратна, чи об'ємна і кубічна?
якщо пласка, то можна знов-таки зі слонами якось погратися. Якщо кубічна - не знаю навіть, не можу придумати ситуацію, з якої б випливав такий логічний висновок
 
Дієслівна рима - це погано. Не лише в порошках, взагалі в поезії.
Четвертий рядок має бути неочікуваний. Тут цього немає, ми вже з третього (навіть з другого) розуміємо, що комп зламався.
В принципі, два останніх рядка взагалі зайві тут. Хоча ідея з розпаданням на пікселі крута, її б розвити якось. Шо було далі?
 
"ідея кубиків майнкрафта" чисто по звучанню елегантніше звучить. Хоча дійсно спойлер
Про звучання згодна :угу: Значить треба переробити, щоб було гарне звучання без спойлера :клас:
Ну я правда не розумію, в якому напрямку дожимати ідею: земля пласка і квадратна, чи об'ємна і кубічна?
Та поміняти квадратна на кубічна, і вірш готовий :-)
 
якщо пласка, то можна знов-таки зі слонами якось погратися. Якщо кубічна - не знаю навіть, не можу придумати ситуацію, з якої б випливав такий логічний висновок
З пласкою можна інший вірш придумати. Щось з Пратчеттом, наприклад. Читала Пратчетта?
 
якщо пласка, то можна знов-таки зі слонами якось погратися. Якщо кубічна - не знаю навіть, не можу придумати ситуацію, з якої б випливав такий логічний висновок
Та чого... Людина переграла в гру, де все кубічне, і вирішила, що і наша Земля кубічна.
 
Дієслівна рима - це погано. Не лише в порошках, взагалі в поезії.
Четвертий рядок має бути неочікуваний. Тут цього немає, ми вже з третього (навіть з другого) розуміємо, що комп зламався.
Ну гаразд...
Зненацька після гри в майнкрафті
У двері подзвонив сусід
Бо в них розцвів в горщечку кактус
Гібрид...
Так краще?
 
Назад
Зверху Знизу