Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

мистецтво підстригати клумби
Не бачу логіки :-) хоча загалом ідея цікава. З нею б щось зробити.

Там має бути щось таке, що може спонукати до таких думок.
зненацька після гри в майнкрафті
Це варіант рядка? Якось пов'язано з квадратом?
 
Наприклад щось таке: звичка не довіряти тому, що кажуть, чи знанням отриманим в школі, і т.і.
 
Не бачу логіки :-) хоча загалом ідея цікава. З нею б щось зробити.

Там має бути щось таке, що може спонукати до таких думок.

Це варіант рядка? Якось пов'язано з квадратом?
Клумби часто прямокутні. Для перукаря газонів це може бути моделлю Землі :)

У майнкрафті все квадратне-прямокутне. Це гра така
 
Це варіант рядка?
:угу:
Якось пов'язано з квадратом?

Minecraft_logo.png

Навіть з кубом :увага:
У майнкрафті все квадратне-прямокутне. Це гра така
:угу:
 
Клумби часто прямокутні
Але ж часто і ні ))

У майнкрафті все квадратне-прямокутне. Це гра така
Що гра - знаю, а що прямокутне - не знала. Тоді треба переробити і другий, бо він не є логічним продовженням. І тут ще питання скільки людей зрозуміють.
А сама ідея - прикольна.
 
До речі, можна доробити другий рядок і запостити з соавторством.
 
«Путін — хуйло!» — приспівка, яку вигадали в стосунку до президента Росії Володимира Путіна й уперше виконали вболівальники футбольного клубу «Металіст» у Харкові 30 березня 2014 року на спільному марші з фанами «Шахтаря».
Вітаю з ювілеєм!
 
ідея кубиків майнкрафта

Ні, я все-таки напишу, а потім послухаєм )) Може я неправа.
Мені цей варіант не дуже, бо схоже на спойлер - одразу про кубики. Мабуть вони там для того, щоб пояснити напрямок народу, який не в курсі гри, так от мені, як одному з народу, це не допомагає. Що таке кубики майнкрафта все одно незрозуміло. Варіант, де занадто захопився грою, мені більше до душі, хоч там теж незрозуміло, втім логіка підказує, що пояснення є :-) Тобто в будь-якому разі - це вірш для певного контингенту. Хто в курсі - оцінить :)
 
І тут ще питання скільки людей зрозуміють.
Чоловіки зрозуміють усі, бо усі вони за рідким виключенням грали чи грають в комп'ютерні ігри, а ті, хто не грає, принаймні чули про Майнкрафт. Для дівчат треба постити картинку :ги: Про себе скажу, без картинки не зрозуміла б :-)
 

Чоловіки зрозуміють усі, бо усі вони за рідким виключенням грали чи грають в комп'ютерні ігри, а ті, хто не грає, принаймні чули про Майнкрафт. Для дівчат треба постити картинку :ги: Про себе скажу, без картинки не зрозуміла б :-)
Кожна жінка у якой грав чоловік чи дитина зрозуміє також :D
 
Маю думку, але хочу послухати Марію. Бо удаю тут з себе експерта, і, можливо, даремно :)
Я не в курсі про майнкрафт, тому мені б було незрозуміло без пояснень. Але це не показник, звісно
 
До речі, як математик за освітою трохи позанудствую: ми розгдядаємо квадратну землю чи кубічну? Це все ж таки різні речі
 
Назад
Зверху Знизу