Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

якщо пласка, то можна знов-таки зі слонами якось погратися. Якщо кубічна - не знаю навіть, не можу придумати ситуацію, з якої б випливав такий логічний висновок
Сергій із кубиками грався
Робив з них башту на слонах
Підлізла ззаду черепаха
БАБАХ!
 
Ну гаразд...
Зненацька після гри в майнкрафті
У двері подзвонив сусід
Бо в них розцвів в горщечку кактус
Гібрид...
Так краще?
В чому тут сіль? :-) Взагалі в чому смисл? В тій грі крім кубиків ще й кактуси? :-)
Вірш має бути цікавий, з неочікуваним Цікавим закінченням. Розцвів кактус. Ну то й що? Чому заради цього писати вірш? :-)
 
В чому тут сіль? :-) Взагалі в чому смисл? В тій грі крім кубиків ще й кактуси? :-)
Вірш має бути цікавий, з неочікуваним Цікавим закінченням. Розцвів кактус. Ну то й що? Чому заради цього писати вірш? :-)
Він же гібрид. В цьому інтрига. Мало що з тієї квітки вийде...
 
Сергій із кубиками грався
Робив з них башту на слонах
Підлізла ззаду черепаха
БАБАХ!
Ніяких "бабахів" в останньому рядку! Останній рядок має бути максимально змістовним. В ідеалі - міняти весь сенс вірша
 
антон квадратними очима
дивиться на квадрат вікна
за ним кути архітектури та куб
земля
 
Ніяких "бабахів" в останньому рядку! Останній рядок має бути максимально змістовним. В ідеалі - міняти весь сенс вірша
Так у той бабах будь який сенс вмістити можна. Може то кити з пінгвінами у гості завітали...
 
чотири ночі у майнкрафті
налаштували василя
на думку що таки квадратна
земля
Майнула якась неясна ідея:
Бог чотири місяці грав у майнкрафт безперервно, і як результат - ліпить на земну кулю ярлик "не кантувати".
Ну, таке... :rolleyes:
 
Він же гібрид. В цьому інтрига. Мало що з тієї квітки вийде...
Це не інтрига. Кому то цікаво з читачів? Гібрид, не гібрид... Має бути смішно і неочікувано.
Взагалі-то, не завжди смішно, але для тебе завдання - смішні порошки :ги:
 
антон квадратними очима
дивиться на квадрат вікна
за ним кути архітектури та куб
земля
А ще мені здається, що з перших двох можна вигадати щось цікаве, не прив'язуючись до жарта про кубічну землю.
 
Так у той бабах будь який сенс вмістити можна. Може то кити з пінгвінами у гості завітали...
Людина з тобою серйозно розмовляє, а ти язиком теліпаєш. Ти давай прислухайся і пиши нормальний вірш за правилами :ги: Я в тебе вірю.
 
Майнула якась неясна ідея:
Бог чотири місяці грав у майнкрафт безперервно, і як результат - ліпить на земну кулю ярлик "не кантувати".
Ну, таке... :rolleyes:
Це прям клас, тільки імхо ну його того майнкрафту, и бога теж не треба - хай проста людина ходить по землі і клеїть скрізь на земню етикетки "Обережно, крихке!"
 
Ще якось необхідно розвинути тему теорії струн і голографічного Всесвіту.
От хто в нас зможе написати шикарний пиріг! Айвенго! Ти можеш! Просто лінуєшся. Зробити таку ласку - склади нам цікавий вірш :молись: :-)
І, до речі, я серйозно. Нам треба вірш про високі матерії. Бо щось все побутове здебільшого.
 
Назад
Зверху Знизу