Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Я то якось відучився з горем пополам, мені в коледжі треба було іти на факультет розпису, це типу монументалісти, там реально вчили малювати, а я пішов чомусь на факультет шкіри, там вчили робити череси і табівки. А в академії треба було іти на факультет дизайну, а я чомусь потрапив на факультет історії мистецтва, там взагалі ніхто не малював, бо це теоретики. А може взагалі не треба було так далеко їхати, у нас всі їхали у Львів далі вчитися, а я поїхав чомусь у Київ.
так от чому ти такий витончений..:кручусь:
******************

Доброго ранку доброзичливі балакуни..
3fdebb6dfbfdb425c3121a0b82e28eb1.jpg
 
Отже, ти все робив "чомусь" :-) Але все ж цікаво як так трапилося. Як можна піти на ф-т шкіри, якщо хочеш малювати? Ти думав, що там теж малюють?
Так там малюють. Це все рівно художники, тільки декоративно-прикладні.
 
Якось дивно: спочатку знімають вивіски, а нові вішатимуть колись. Мене ось в метро жінка питала чи зупиняється електричка на Пушкінській, бо назву ж зняли. А не можна спочатку нові виготовити, і робити демонтаж і монтаж одночасно?
 
Якось дивно: спочатку знімають вивіски, а нові вішатимуть колись. Мене ось в метро жінка питала чи зупиняється електричка на Пушкінській, бо назву ж зняли. А не можна спочатку нові виготовити, і робити демонтаж і монтаж одночасно?
на мій погляд то спроба вразити своїми діями..:кава:
**************
ти паски робити будеш скажи будь ласка?
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Якось дивно: спочатку знімають вивіски, а нові вішатимуть колись. Мене ось в метро жінка питала чи зупиняється електричка на Пушкінській, бо назву ж зняли. А не можна спочатку нові виготовити, і робити демонтаж і монтаж одночасно?
Я так розумію що демонтують вночі, потім вночі також монтують нови
зі - у жінки якась дивна логика
 
Я так розумію що демонтують вночі, потім вночі також монтують нови
зі - у жінки якась дивна логика
Але логічніше зняти стару і тут же зразу повісити нову.
Жінка просто розгубилася.
 
Лено, я приєднуюся до проєкту, давай зі мною! За рекомендацією Меланії Дерези, вона щойно закінчила. Цей проєкт створив психолог, може хоче таким чином набути популярності, а може йому просто цікаво. Я так зрозуміла, що там трохи спілкування в ФБ і дають завдання про що написати. Це тиждень начебто безкоштовно.
(Ти читала оповідання Меланії? Круто пише. Ну, вона і раніше писала. Як і ми з тобою :-)).


#ПишуУкраїнською, дев’ятий потік.

Я допоможу вам полюбити писати. Привчити себе до письма на постійній основі. Покажу, що можна навчитися створювати цікаві твори, і, при цьому ще й отримувати задоволення. Спільними зусиллями, ми здолаємо страхи і невпевненість, і вийдемо за червоні прапорці застарілих обмежень. Випустимо на папір тривоги, переживання, роздуми, болі і радості. Будемо ділитись, дарувати, підтримувати, радіти, сміятись, сваритись, плакати, домовлятись, дякувати і проживати разом те, що самотужки подолати важко, або навіть неможливо. Все це буде відбуватись українською мовою.

В підсумку, на виході ви матимете:

- вміння і навички для створення цікавих текстів;
- кращий психологічний стан;
- впевнену побутову українську;
- цікаві нові знайомства.

Це з гарантованого, але можливі і непередбачувані «бонуси».

Якщо вас цікавить участь в безкоштовному тестовому етапі дев’ятого потоку проекту #ПишуУкраїнською, плюсуйте (+) в коментарях.
Спільна творчість дуже цікава, корисна і потужна штука.
До зустрічі
 
Дякую за запрошення, але відмовлюся. Нема настрою. Хочу сідити на березі та нічого не робити
А в мене хз чи є настрій. Я ж не люблю щось робити, коли завдання дають, я люблю тоді, коли сама хочу. А тут ще за 2 дні треба написати. А найгірше, що я це в телефоні робитиму :іржач: Ноута ж нема :(
 
Так... 🧐 Сір! :)
Ми тут порадилися і дійшли висновку, що ти вже піднявся до того рівня, коли час писати порошки з більш складними ідеями. Бо зараз багато таких, які можна вважати бояном. Не тому що ти береш їх з анекдотів, а тому що в тому, що береш за основу, важко вигадати щось незвичайне.
Візьмемо вираз "пройти по зебрі". Якщо запропонувати людям придумати жарт на цю тему, то 9 з 10 обіграють зебру-дорогу та зебру-тварину, хоч і не бачили раніше такого жарту. Це в даному випадку очікувано. Тож такий жарт хоч-не-хоч виявиться бояном. Отже варто братися за щось більш складне і тонке :ги:
І ще треба доробити твій про квантові струни. Забули про нього :(
 
Назад
Зверху Знизу