Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

поет і маніяк генадій
не полишає олівця
пронизує він гострим словом
серця
© Іронія
Не порошок. І мабуть в чомусь боян - десь щось таке було.
Було )

Мастер, ступая за грань кощунства,
Вмиг добирается до нутра
И ковыряет людские чувства
Острым концом своего пера.
 
А мені чомусь перший більше подобається.. :)
Може тому що пронизує серця? Це можна і у другий додати.

п'ять років маніяк генадій
вправляється із олівцем
пронизує серця він гострим
слівцем
 
Останнє редагування:
Після пральної машинки, в смислі.
Вони можуть мати зім'ятий вигляд, поки їх не вдягнеш. Хоча від тканини мабуть залежить, якщо то літні, тканина тонка.. ну і внизу, де вільно звисає... там може і будуть трохи м'яті.
 
Було )

Мастер, ступая за грань кощунства,
Вмиг добирается до нутра
И ковыряет людские чувства
Острым концом своего пера.
Ці рядки мені не знайомі, у мені крутиться щось інше. Саме "пронзает серца". Пером чи словом... Хоча може здається.
 
Ці рядки мені не знайомі, у мені крутиться щось інше. Саме "пронзает серца". Пером чи словом... Хоча може здається.
А! Виявляється це сталий вираз - пронзать серце словом. Тож мабуть його могли часто використовувати, і в поезії також.
 
Фантазії ШІ на тему Аліси :) (зі складів бінга) Якийсь порцеляновий зайцептах літає :-)

ice-wonderland-character-illustrated_1020867-34120.jpg
 
Щоб їм дохле стерво їсти до 14 коліна, щоб їм дороги навіть у пекло не було!
 
Ти мені поясниш вірш, який ти лайкнула? Що у ньому цікавого? Про що, трясця, він взагалі? Хтось ще й супер поставив.

ви загорнули хрін в сорочку
сказав на касі продавець
й семен від щастя аж засяяв
він так жадав почути це
©️ Geronimo
 
Я придумала. Можна розмалювати телефон :ги: А ще одяг. Але не знаю як ті фарби на одязі триматимуться. Зроблю пробу. Я купувала колись фарбу, щоб на одязі малювати, то там так і було написано, що для тканини та шкіри. Хоча в принципі акрил - то таке, що нічим не віддереш.
 
Ти мені поясниш вірш, який ти лайкнула? Що у ньому цікавого? Про що, трясця, він взагалі? Хтось ще й супер поставив.

ви загорнули хрін в сорочку
сказав на касі продавець
й семен від щастя аж засяяв
він так жадав почути це
©️ Geronimo
Мені здається це про сором'язливого ексгібіціоніста. Хотів показати, але засоромився і показав прикритий сорочкою :D А ось продавец полюбляє підглядати :D
 
Назад
Зверху Знизу