Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Поки автор думає, вискажусь про обкладинку. Я проти кавового порошку на картинці, бо він не передає суті порошків. Там має бути щось вибухонебезпечне, якщо не порох, то шось більш-менш вибухаюче. Ну хоча б хлопавка.

Або мені ще дуже подобається табличка "Порошок уходи", але це вже було в когось
 
Оце так - юзер світиться, ніби на форумі, а ось написало, що вже 40 хвилин нема.
Ок, почекаємо коли повернеться. Коли-небудь :-)
 
Я цей варіант серйозно і не сприймала. Кава, коти - то не для обкладинки поетичної групи :-)
Тю, чого? Я навпаки думаю, що має бути шось забавне. Група все ж більше про гумор, ніж про поезію
 
Тю, чого? Я навпаки думаю, що має бути шось забавне. Група все ж більше про гумор, ніж про поезію
Та все-таки хотілося б ухил саме в поезію, а не в гумор. Чи то мене Римма зі Скориною так привчили? Не дай Боже було віршики назвати віршиками, а не віршами, і постійно продвигали думку, що цей жанр в першу чергу поетичний, а потім - гумористичний. Їх дуууже обурювало, коли хтось думав навпаки :-)
 
В мене спершу, як створила групу, була ідея зробити обкладинку з мультика Жив собі пес, там де весілля і на столі стоїть таріль з пирогами. Але виявилося, що нема там пирогів, а є вареники :-)
 
О, автор наш повернувся :-)
 
Та все-таки хотілося б ухил саме в поезію, а не в гумор. Чи то мене Римма зі Скориною так привчили? Не дай Боже було віршики назвати віршиками, а не віршами, і постійно продвигали думку, що цей жанр в першу чергу поетичний, а потім - гумористичний. Їх дуууже обурювало, коли хтось думав навпаки :-)
Дуже дивна думка. Навпаки в якійсь пиріжковій спільноті (на жаль не згадаю де саме) наполягали на тому, що пиріжки саме "стишки", а не "стихи", це було принципово.
Я обожнюю пиріжки, і вважаю їх досить складним жанром, але поезією... ні, аж ніяк не назову. Навіть не знаю, що там від поезії, крім ямба
 
в лук'яна жартів достобіса

які далеко не тонкі
та в голові вміщає легко
пласкі
Спочатку здалося, що більш-менш прийнятно. А потім перечитала... Мені не подобається тонкі-пласкі. Не за звучанням, а за значенням. Зараз ще обдумаю це. Бо мені це щось на кшталт однокореневої рими, або дієслівної.
 
Спочатку здалося, що більш-менш прийнятно. А потім перечитала... Мені не подобається тонкі-пласкі. Не за звучанням, а за значенням. Зараз ще обдумаю це. Бо мені це щось на кшталт однокореневої рими, або дієслівної.
так, це правда. Мене теж різануло. Але напрямок непоганий.
 
Дуже дивна думка. Навпаки в якійсь пиріжковій спільноті (на жаль не згадаю де саме) наполягали на тому, що пиріжки саме "стишки", а не "стихи", це було принципово.
Я обожнюю пиріжки, і вважаю їх досить складним жанром, але поезією... ні, аж ніяк не назову. Навіть не знаю, що там від поезії, крім ямба
Ще порохи можуть трохи претендувати на поезію, але теж дуже умовно. Пироги зовсім ні
 
Назад
Зверху Знизу