Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Я з ранку вважала, що четвер :D
Я просто налаштовуюся їхати садити картоплю. Якби у мами пройшов дощ, то завтра б вже могла поїхати після роботи. Тому в мене і кінець тижня :-)
 
Я просто налаштовуюся їхати садити картоплю. Якби у мами пройшов дощ, то завтра б вже могла поїхати після роботи. Тому в мене і кінець тижня :-)
А я , мабуть, просто в днях загубилася :D
 
Доречи, Фьям, я почала дивитися Медічі. В перший частини грає артист, який грав Роба Старка в Гре престолов. Шон Бін буде у другої частині. Трошки підзатягнуто,но взагалі прємне враження
 
Я просто налаштовуюся їхати садити картоплю. Якби у мами пройшов дощ, то завтра б вже могла поїхати після роботи. Тому в мене і кінець тижня :-)
Картоплю садити по моєму визнали нерентабельним.
 
Доброго ранку! Доброго світла:кава:

OIG1.jKvU7XY.jpg
 
Я оце згадала що збиралася тебе спитати чи любиш книги. Але не пам'ятаю чи питала.
Це питання для мене не зовсім зрозуміле. Мені подобаються деякі. Деякі настільки, що не раз перечитував. Це любов? Але так склалося, що над паперовими версіями засинаю.
 

Іронія

Це Вам -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Я пробовал писать в личку, но форум мне сказал, что я спамлю.
Поэтому оставлю здесь
Перш ніж дякувати хочеться спитати: хто, що, чому? :) І звідки у вас мій номер телефону? :-)
 
Останнє редагування:
Це питання для мене не зовсім зрозуміле. Мені подобаються деякі. Деякі настільки, що не раз перечитував. Це любов? Але так склалося, що над паперовими версіями засинаю.
Які подобаються?
Тобто якщо та ж сама книга в електронному варіанті, то не засинаєш?
 
Отвечаю (на русском языке, потому что мне так удобнее. А так, я занял в свое время Первое место на олимпиаде по украинскому языку в Донецкой области). Да, именно первое

Теперь отвечаю на вопрос кто и почему я заинтересовался Вами
Знакомая попросила найти вашу однофамилицу, она из Казахстана. Она знала - человек ,выходец из спецслужбы, не подкачает. Я ее нашел, потому что я крут, ну и параллельно нашлись ВЫ

И тут я нашел Вас.
Увидел такую интересную девочку (Вас приятно было читать), и так подумал - ну не помешают ей Дольче и Габбана
Я ждал практически месяц, и тут вы таки ответили
Я думал, что это так быстро будет, но Мист так не считал, и они отправили это не авиа, а морем - низзя оказывается авиацией слать парфюмерию.
Поэтому оно ехало так долго к Вам.
Дякую :) Але попри подарунок, мова спілкування в темі - українська. Якщо ви маєте можливість нею спілкуватися, то продовжимо. Бо інакше в мене почнуться сумніви: може там не дольче з габбаною, а бомба? :-)
 
"Тореадори з Васюківки" та "Хроніки Амбера".
Тобто якщо та ж сама книга в електронному варіанті, то не засинаєш?
Саме так. Був короткий період, коли вночі працював у комп'ютерному клубі, а вдень - на заводі. Мені тоді дали роздруківку посібника на мікроконтролер для вивчення, над якою засинав. З тих пір паперова книга на мене снодійна.
Бач, а ми ще не садили. Та воно не вгадаєш як краще.
Так, ще можуть бути заморозки.
 
"Тореадори з Васюківки" та "Хроніки Амбера".
:клас: А теж багато разів перечитувала і перше, і друге. Щоправда друге - не всю серію, бо надто багато, тим більше що у мене вдома є лише дві перші книги. Що ще? Взагалі що по жанрам? Фентезі і ще щось?
 
Мені тоді дали роздруківку посібника на мікроконтролер для вивчення, над якою засинав. З тих пір паперова книга на мене снодійна.
Це якось неправильно. Це настільки дивно, що аж не віриться. Треба провести експерименти :увага:
 
Іра, я досить гарно спілкуюсь рідною мовою.
Я думаю, что я сделаю Вас в знании языка. Хотите проверить мои знания? Я думаю, что я Вас сделаю аж на раз - два - три
Начинайте
А змагання з російської мови проводяться, хто краще знає російську мову?
 
Назад
Зверху Знизу