Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Лено, ти ж на наш канал в ТГ не підписана? Хочу нагадати тобі твію безримку :-)

знову задощило
я іду в плащі
бійся онаністе
конкурент іде

© E.N muzz Вільха
 
Зараз усі собачники надягають улюбленцям нащійники, що світяться. Ідеш, а довкола собаки Баскервілей усіх розмірів. Тобто собаку в темряві не видно, видно як нашийники світяться :D Віглядає потойбічно :D
 
Останнє редагування:
В мене відчуття, що сьогодні п'ятниця.
 
Я з ранку вважала, що четвер :D
Я просто налаштовуюся їхати садити картоплю. Якби у мами пройшов дощ, то завтра б вже могла поїхати після роботи. Тому в мене і кінець тижня :-)
 
Я просто налаштовуюся їхати садити картоплю. Якби у мами пройшов дощ, то завтра б вже могла поїхати після роботи. Тому в мене і кінець тижня :-)
А я , мабуть, просто в днях загубилася :D
 
Доречи, Фьям, я почала дивитися Медічі. В перший частини грає артист, який грав Роба Старка в Гре престолов. Шон Бін буде у другої частині. Трошки підзатягнуто,но взагалі прємне враження
 
Я просто налаштовуюся їхати садити картоплю. Якби у мами пройшов дощ, то завтра б вже могла поїхати після роботи. Тому в мене і кінець тижня :-)
Картоплю садити по моєму визнали нерентабельним.
 
Доброго ранку! Доброго світла:кава:

OIG1.jKvU7XY.jpg
 
Я оце згадала що збиралася тебе спитати чи любиш книги. Але не пам'ятаю чи питала.
Це питання для мене не зовсім зрозуміле. Мені подобаються деякі. Деякі настільки, що не раз перечитував. Це любов? Але так склалося, що над паперовими версіями засинаю.
 

Іронія

Це Вам -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Я пробовал писать в личку, но форум мне сказал, что я спамлю.
Поэтому оставлю здесь
Перш ніж дякувати хочеться спитати: хто, що, чому? :) І звідки у вас мій номер телефону? :-)
 
Останнє редагування:
Це питання для мене не зовсім зрозуміле. Мені подобаються деякі. Деякі настільки, що не раз перечитував. Це любов? Але так склалося, що над паперовими версіями засинаю.
Які подобаються?
Тобто якщо та ж сама книга в електронному варіанті, то не засинаєш?
 
Отвечаю (на русском языке, потому что мне так удобнее. А так, я занял в свое время Первое место на олимпиаде по украинскому языку в Донецкой области). Да, именно первое

Теперь отвечаю на вопрос кто и почему я заинтересовался Вами
Знакомая попросила найти вашу однофамилицу, она из Казахстана. Она знала - человек ,выходец из спецслужбы, не подкачает. Я ее нашел, потому что я крут, ну и параллельно нашлись ВЫ

И тут я нашел Вас.
Увидел такую интересную девочку (Вас приятно было читать), и так подумал - ну не помешают ей Дольче и Габбана
Я ждал практически месяц, и тут вы таки ответили
Я думал, что это так быстро будет, но Мист так не считал, и они отправили это не авиа, а морем - низзя оказывается авиацией слать парфюмерию.
Поэтому оно ехало так долго к Вам.
Дякую :) Але попри подарунок, мова спілкування в темі - українська. Якщо ви маєте можливість нею спілкуватися, то продовжимо. Бо інакше в мене почнуться сумніви: може там не дольче з габбаною, а бомба? :-)
 
Назад
Зверху Знизу