Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Дивовижна книга! Це я вже про другу - Ефект Розі. Мені б хотілося, щоб ви всі прочитали цю трилогію.
 
Ось дуже красива вишивка, як на мене. Мені такий тип вишивки подобається, але він раніше мені не трапляв на очі в блакитному кольорі.
Єдине що - вона може бути не дуже гарно на сірому чи чорному, а саме таке полотно мені більш до вподоби. Ну, якщо брати в ідеалі. А може і нормально було б. Боюся, що тоді втратило б яскравість.

1713473797540.jpg
 
Уявляєте - це зробленою голкою! Тобто не гачком! Не питайте як, там не написано, сама не розумію.

1713474420071.jpg


Виявляється проводять майстер-класи, і вчать. Це та група з вишивкою.
 
Останнє редагування:
До речі, а в ВП день народження виявляється не 12, а 11 :-) 11 я її просто створила, але там ніяких дій не відбувалося. А от з 12 вже почалася діяльність :-)
 
Доброго ранку! Добро з нами :кава:

OIG4.rlSRvlFGHTR7T.jpg
 
Останнє редагування:
Доброго ранку доброзичливи балакуни..:кава:
54105d0b89242f583cc4c9d892b7dcb1.jpg


чула хтось знов ображає неперевершеного Айвенго - лицаря без страху..:)
 
Розмовляла з чоловіками на цікаві теми?
- Операторе, що відбувається? Коли ви полагодите...
- О, юначе, у вас такий сексуальний голос....
:-)
:D:D я чомусь не здогадалася ..
що дивно, люди бажали гарного дня в основному, один попався -дуже знервований, кричав на мене...а потім передзвонив його батько - вибачався, говорить: "пробачте його будь ласка, він контужений, на лікуванні сейчас знаходиться" :кава:
 
:D:D я чомусь не здогадалася ..
що дивно, люди бажали гарного дня в основному, один попався -дуже знервований, кричав на мене...а потім передзвонив його батько - вибачався, говорить: "пробачте його будь ласка, він контужений, на лікуванні сейчас знаходиться" :кава:
Ти що, зараз у техпідтримці?
 
А люди потроху приєднуються. Ще 20 осіб, і нас буде 2000 :)
 
Назад
Зверху Знизу