Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Капець. Звикла засинати пізно і тепер ніяк не можу перелаштуватися :( Причому спати хотіла вже о 23-тій, але...
Зате здається визначилася яку хочу вишиванку. Бо раніше мішанина була, окремі вимоги були, а цільної картинки не було. Ну то не скоро справа дійде, але ж я буду візуалізувати, і воно станеться скоріше, і таке як треба :)
 
Лено, ти шити нічого не збираєшся? Тут якась уцінка. Цікаво що не так...
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Зараз такі тканини ж, виявляється! Льон-стрейч віскоза!
 
Останнє редагування:
Ось який мені треба. І по ньому блакитну вишивку. Вишиванку трохи приталену, з тоненьким паском. І на ньому теж вишивка і китички.
Боже, як це буде красиво! :любов:
Screenshot_20240420-014305.jpg
 
я одягнуся в вишиванку
хай зійдуть вороги на пси
і Бог заплаче від такої
краси
© Іронія
 
Лено, ти шити нічого не збираєшся? Тут якась уцінка. Цікаво що не так...
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Зараз такі тканини ж, виявляється! Льон-стрейч віскоза!
Нитка може бути витягнута через весь рулон. Або можуть бути вкраплення нитки іншого кольору, край може бути зажований, тощо.
Тоді треба дивитися де саме та дивитися як викласти вікройки, щоб не потрапило, для цього беруть зазвичай більше тканини
 
Останнє редагування:
Доброго ранку, доброго настрою:кава:
OIG4.OnyQKddU.Ie.jpg
 
я одягнуся в вишиванку
хай зійдуть вороги на пси
і Бог заплаче від такої
краси
© Іронія
Ну що - доробити? Бо виходить що краса не вишиванки, а моя і її. Та й замість ворогів мабуть щось інше треба. За логікою краще б заздрісники, але вони не зійдуть на пси, а навпаки.
 
Я оце роздумую не в перший раз про вибухове закінчення пороха. Це ж закінчення бачиш лише коли перечитуєш чи вдумуєшся. Тобто насправді вибухового ефекту від четвертого рядка нема, бо він читається дуже швидко разом з третім. Кінець може бути вибуховий просто через жарт, як і в пиріжку.
Але знаючи, що це порох, починаєш перечитувати, щоб знайти гру слів.
(Просто розмірковування) :)
 
Я оце роздумую не в перший раз про вибухове закінчення пороха. Це ж закінчення бачиш лише коли перечитуєш чи вдумуєшся. Тобто насправді вибухового ефекту від четвертого рядка нема, бо він читається дуже швидко разом з третім. Кінець може бути вибуховий просто через жарт, як і в пиріжку.
Але знаючи, що це порох, починаєш перечитувати, щоб знайти гру слів.
(Просто розмірковування) :)
Є непогані порохи без вибуху в четвертому, але це скоріш виключення мабуть.
Але я вважаю цілком прийнятним, коли вибух охоплює третій і четвертий разом. Це не класика, але бувають непогані варіанти
 
Є непогані порохи без вибуху в четвертому, але це скоріш виключення мабуть.
Але я вважаю цілком прийнятним, коли вибух охоплює третій і четвертий разом. Це не класика, але бувають непогані варіанти
От візьми хоч мій про ведмедика. Він пройшов всі фільтри і отбори в найсуворішій групі у вк. Але переворот в ньому починається саме з третього рядка, і лише продовжується в четвертому. Гуру не прискіпувались.
 
Є непогані порохи без вибуху в четвертому, але це скоріш виключення мабуть.
Але я вважаю цілком прийнятним, коли вибух охоплює третій і четвертий разом. Це не класика, але бувають непогані варіанти
Та я не про те, як написані. А просто що у людини (мене) через швидкість читання не виходить оця пауза, яка має передувати вибуху. От мені хочеться вхоплювати той момент, коли все перевертається з ніг на голову, але такі вірші рідко, зазвичай читаєш однією фразою і просто бачиш жарт. А щоб побачити гру слів, то треба перечитати ще раз. Ну або від початку читати повільно, але я так не вмію :-)
 
Цими вихідними можна буде побачити неозброєним оком пік весняного зорепаду Ліриди.

Повідомляють що метеорний потік може досягати 18 зірок, що падають на годину.
 
Майстриня виготовляє крила :)

1713609012764.jpg
1713608990435.jpg
 
Це ж треба, який хтось креативний в тій анестезіалогії.

123https://www.facebook.com/reel/849869053570977/?app=fbl

Знов не проходить :(
 
Останнє редагування:
Щоб вилупкам за ребро на осине вісити, щоб їм дідько очі випалив!
 
Останнє редагування:
Терехов вже трохи краще розмовляє українською.
 
Люди діляться досвідом про видалення аденом :ги:

CutPaste_2024-04-20_15-11-00-726.jpg
 
Назад
Зверху Знизу