Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Я оце роздумую не в перший раз про вибухове закінчення пороха. Це ж закінчення бачиш лише коли перечитуєш чи вдумуєшся. Тобто насправді вибухового ефекту від четвертого рядка нема, бо він читається дуже швидко разом з третім. Кінець може бути вибуховий просто через жарт, як і в пиріжку.
Але знаючи, що це порох, починаєш перечитувати, щоб знайти гру слів.
(Просто розмірковування) :)
Є непогані порохи без вибуху в четвертому, але це скоріш виключення мабуть.
Але я вважаю цілком прийнятним, коли вибух охоплює третій і четвертий разом. Це не класика, але бувають непогані варіанти
 
Є непогані порохи без вибуху в четвертому, але це скоріш виключення мабуть.
Але я вважаю цілком прийнятним, коли вибух охоплює третій і четвертий разом. Це не класика, але бувають непогані варіанти
От візьми хоч мій про ведмедика. Він пройшов всі фільтри і отбори в найсуворішій групі у вк. Але переворот в ньому починається саме з третього рядка, і лише продовжується в четвертому. Гуру не прискіпувались.
 
Є непогані порохи без вибуху в четвертому, але це скоріш виключення мабуть.
Але я вважаю цілком прийнятним, коли вибух охоплює третій і четвертий разом. Це не класика, але бувають непогані варіанти
Та я не про те, як написані. А просто що у людини (мене) через швидкість читання не виходить оця пауза, яка має передувати вибуху. От мені хочеться вхоплювати той момент, коли все перевертається з ніг на голову, але такі вірші рідко, зазвичай читаєш однією фразою і просто бачиш жарт. А щоб побачити гру слів, то треба перечитати ще раз. Ну або від початку читати повільно, але я так не вмію :-)
 
Цими вихідними можна буде побачити неозброєним оком пік весняного зорепаду Ліриди.

Повідомляють що метеорний потік може досягати 18 зірок, що падають на годину.
 
Майстриня виготовляє крила :)

1713609012764.jpg
1713608990435.jpg
 
Це ж треба, який хтось креативний в тій анестезіалогії.

123https://www.facebook.com/reel/849869053570977/?app=fbl

Знов не проходить :(
 
Останнє редагування:
Щоб вилупкам за ребро на осине вісити, щоб їм дідько очі випалив!
 
Останнє редагування:
Терехов вже трохи краще розмовляє українською.
 
Люди діляться досвідом про видалення аденом :ги:

CutPaste_2024-04-20_15-11-00-726.jpg
 
Мені хочеться поспілкуватися, а вас цілий день нікого нема :( От які ви! Зараз як придумаю собі цікаве заняття, взагалі мене тиждень не побачите! Або три :угу: :збентежений:
 
Мені хочеться поспілкуватися, а вас цілий день нікого нема :( От які ви! Зараз як придумаю собі цікаве заняття, взагалі мене тиждень не побачите! Або три :угу: :збентежений:
Ось картина з життя українського села.

IMG_3506.jpeg
 
Лено, що ти мовчки смієшся? Серіал дивишся? :)
 
Мені хочеться поспілкуватися, а вас цілий день нікого нема :( От які ви! Зараз як придумаю собі цікаве заняття, взагалі мене тиждень не побачите! Або три :угу: :збентежений:
Іра, я вдень на ринок їздила, за сиром. Поки приїхала, вирішила борщ зварити, доки бульйон зварився, світло вимкнули. Вляглася. Світло дали, кинулася борщ доварювати:D
 
Іра, я вдень на ринок їздила, за сиром. Поки приїхала, вирішила борщ зварити, доки бульйон зварився, світло вимкнули. Вляглася. Світло дали, кинулася борщ доварювати:D
В мене борщ швидко вариться. Бо без бульйону :-)
 
Айвенго, ти після війни приїдеш до нас в гості?
 
Буде Лена, я, Віку погукаємо. Таня може повернеться. Може і Ф'ям захоче. На той момент ми вже подружимося з Сіром, тож він теж приїде. Хто там ще?..
Діда з села витягнемо :-)
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу