Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

От цікаво - чому ж мені так подобається мій браслетик? Я на роботу його не надівала (забуваю зранку), а вдома сьогодні наділа, хоча ж мене ніхто не бачить. Просто чомусь хочеться. Прив'язати б це до езотерики, але я не робила його з якимось конкретним наміром і не вкладала якісь думки. Навіть не можу сказати, що завжди був позитивний настрій, поки плела, бо іноді не виходило, і трохи була невдоволена. Але чомусь хочеться носити :незнаю: і не тому що "красивий", я навіть і не вважаю його красивим, бо трохи кривенько сплетено, і кольори не ідеальні, і бісер різний за розміром. Треба на символи подивитися, які на ньому, що то значить, може вони впливають. Хоча в мене в голові чомусь думка про захист, чи якусь допомогу.
P.S. Схоже, цей візерунок має означати гармонію.
 
Останнє редагування:
Колись у нас зайшла мова, що скільки-то років тому назад навесні дуже засипало снігом. Не змогла тоді згадати який рік. Але ось ФБ прояснив це питання :)

Screenshot_20240424-010243.jpg
 
Колись у нас зайшла мова, що скільки-то років тому назад навесні дуже засипало снігом. Не змогла тоді згадати який рік. Але ось ФБ прояснив це питання :)

Screenshot_20240424-010243.jpg

Так,було таке. Десь у мене фотка була - квітучи абрикосы в снегу :нр:

Доброго ранку нам! Бути добру :кава:

OIG3.jpg
 
Купила собі шматок медовика. А хотіла наполеон. І з іншого магазину. Але ні, Лені було ліньки перейти вулицю. І хто Лені винен, що цей тортик несмачний? Правильно, технолог та пекар :D
 
Я в АТБ іноді беру Наполеон. Рекомендую.
 
Купила собі шматок медовика. А хотіла наполеон. І з іншого магазину. Але ні, Лені було ліньки перейти вулицю. І хто Лені винен, що цей тортик несмачний? Правильно, технолог та пекар :D
Мені щось усі Наполеони не подобаються . Колись дуже подобався, який сама пекла ( і моя тітка теж), то ще 20 років тому. З того часу жодний не задовольнив, включно з АТБешним і чиїмось домашнім. Чи воно справді не те, чи я просто погано почала ставитися до жирних кремів. Якби ж ще раз спробувати спекти самій, але то така морока, що не буду :)
 
Чи воно справді не те, чи я просто погано почала ставитися до жирних кремів. Якби ж ще раз спробувати спекти самій, але то така морока, що не буду :)
Ще можна запросити незалежних експертів. Є добровольці? :їжа:
 
Для тих, хто у Харкові:


23.04.2024. Втричі зменшилася кількість донорів крові у Харкові.

Харківський облцентр служби крові потребує донорів усіх груп​


 
на лікуванні в психлікарні
я відчуваю дискомфорт
поміж усіх наполеонів
я торт
 
Як що хочеш погратися, можу запропонувати ідею. Ось картинка.
OIG4.01hhrY.3C4odX06lSE2q.jpg


Тут треба зменшити кількість дівчат до трьох. В правому верхньому куті треба ще одну, - вниз головою, щоб видно було лише очі і волосся (не довге), що звісилося вниз. Крупним планом. Тобто ніби вона виглядає з-під картинки. А потім треба зробити анімацію, щоб волосся рухалося від вітру.
Як тобі ідея? :-)
 
Типу такого
 

Вкладення

  • CutPaste_2024-04-24_18-48-09-032.jpg
    CutPaste_2024-04-24_18-48-09-032.jpg
    370.4 КБ · Перегляди: 2
Як що хочеш погратися, можу запропонувати ідею. Ось картинка.
OIG4.01hhrY.3C4odX06lSE2q.jpg


Тут треба зменшити кількість дівчат до трьох. В правому верхньому куті треба ще одну, - вниз головою, щоб видно було лише очі і волосся (не довге), що звісилося вниз. Крупним планом. Тобто ніби вона виглядає з-під картинки. А потім треба зробити анімацію, щоб волосся рухалося від вітру.
Як тобі ідея? :-)
не факт, що дівчата! Цицьок немає(((
 
Назад
Зверху Знизу