Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).


Цікаве співпадіння: я включила це відео і одночасно аудіокнигу - яка виявилася пригодами дівчини-оборотня. Дівчина оберталася чорною кішкою. Вона якраз у вигляді кішки пішла на прогулянку і розповідала, що більше за все любить лазити по деревах, особливо залазити на самий верх, лежати на гілці і спостерігати за перехожими. Рудий кіт у відео якраз заліз на дерево і дивився на чоловіка, який його знімав на телефон :-)
 
Цікаве співпадіння: я включила це відео і одночасно аудіокнигу - яка виявилася пригодами дівчини-оборотня. Дівчина оберталася чорною кішкою. Вона якраз у вигляді кішки пішла на прогулянку і розповідала, що більше за все любить лазити по деревах, особливо залазити на самий верх, лежати на гілці і спостерігати за перехожими. Рудий кіт у відео якраз заліз на дерево і дивився на чоловіка, який його знімав на телефон :-)
А я вирішила зробити ролик, як ті анестезіологи, тільки про бібліотеку. Але треба знайти цікаву історію. Чи вигадати.
 
Тут був такий:
"реалістичне зображення.містична атмосфера. ліс, красиві молоді жінки з коротким яскравим рудим волоссям. одна сидить вгорі на гілці дерева, друга бродить вдалині у тумані, ще одна далеко зриває квіти. жінки вдягнені у зелений одяг, кожна зайнята своєю справою і знаходиться далеко від інших."
Останнє речення можна прибрати, то він через нього жінок занадто набрав. Але я думала, що ти будеш цю картинку доробляти. А запит потрібен, щоб нову створити?
 
Останнє редагування:
Ось ще покажу різні. Кожна по-своєму цікава, але з купою помилок.
 

Вкладення

  • OIG3.JhDdrvm1ZwMmnj5ytpeo.jpg
    OIG3.JhDdrvm1ZwMmnj5ytpeo.jpg
    316.7 КБ · Перегляди: 3
  • OIG1.KIG9sKa5.M66u_dKRT9s.jpg
    OIG1.KIG9sKa5.M66u_dKRT9s.jpg
    465.4 КБ · Перегляди: 5
  • OIG2.81I1guYpAzQbfCVsogo..jpg
    OIG2.81I1guYpAzQbfCVsogo..jpg
    420 КБ · Перегляди: 4
  • OIG2.VHdEkkpNTXqZacI6YN6J.jpg
    OIG2.VHdEkkpNTXqZacI6YN6J.jpg
    388.2 КБ · Перегляди: 2
  • OIG2.2F8bLaQeblDGT3MXOHb3.jpg
    OIG2.2F8bLaQeblDGT3MXOHb3.jpg
    362.9 КБ · Перегляди: 5
одна сидить вгорі на гілці дерева, друга бродить вдалині у тумані, ще одна далеко зриває квіти. жінки вдягнені у зелений одяг, кожна зайнята своєю справою і знаходиться далеко від інших.
Навіщо?
 
Холодно. Тільки цим я можу пояснити той факт, що вже тиждень їм об 11-й ночі :rolleyes:
 
Не буду вам більше анестезіологів постити, якщо ви не дивитися. А чого ви не дивитися? Воно таке прикольне!
 
Назад
Зверху Знизу