Фарион

единственная страна в ЕС после выхода британии, где официальный язык английский - это Мальта. раз уж мы стремимся в ЕС, то надо поддержать английский язык и Британию за помощь, которую она нам оказала и оказывает и сделать анл вторым государственным.

к тому же, можно будет потом с фариошей на англ общаться и называть ее тупой сукой за то, что она не знает государственного языка.
Лениииво...
 

Скрипник Микола Олексійович​

(
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
)

12 липня задля очорнення імені померлого секретар ЦК КП(б)У
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
на зборах партактиву м. Києва визначив основні «антиленінські помилки» М. Скрипника: надання пріоритетного значення національному питанню, зосередження лише на боротьбі з великодержавним шовінізмом, приниження ролі Леніна і Сталіна з теорії національного питання, обґрунтування примусової українізації в школі, відмежування української радянської культури від культури російських робітників, антипартійна теорія «націонал-більшовизму»

Микола Хвильовий​

(1
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
)

В атмосфері шаленого цькування, можливо, передчуваючи наближення тотального терору, після арешту свого приятеля письменника
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
на знак протесту проти початку масових репресій проти української творчої інтелігенції 13 травня 1933 року в Харкові, у будинку письменників «Слово», покінчив життя самогубством.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
стала символом краху ідеології українського
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
й кінця
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
1920–1930-х років. Твори та ім'я Хвильового залишалися забороненими аж до останніх років існування тоталітарного режиму в Україні.
 
В спільному знаменнику нічого поганого немає, але формуєтся він протягом десятилітть. Саме формуєтся, впипуючи різні впливи і тенденціії, а не вигадуєтся протягом кількох місяців в теплому кабінеті. Якщо, звісно, ми говоримо про живу мову а не про есперанто.
Тут про літературну мову, а ти ж не будеш брехати, що літературна мова формується протягом десятилітть? ))
 
ты же раньше очень трепетно писал вроде бы о родном языке, который от матери
Моя мама родом из Саратовской области (Хвалынск). Чистокровная русская, хоча останні 20 років свого життя принципово розмовляла українською, навіть у побуті (померла у 2019 році, у віці 80 років)... .
Ты что-то путаешь. Украинцы у меня по линии отца.
 
О, гордишься своей голубой ))))) кровью??
Слава, ты идиот? много раз я говорил, что этнически я русский (20%% украинской крови, а то и менее... ). И что, какая она к херам голубая, перечитай свой текст - на который я отвечал.
 
Слава, ты идиот? много раз я говорил, что этнически я русский (20%% украинской крови, а то и менее... ). И что, какая она к херам голубая, перечитай свой текст - на который я отвечал.
)))))))))) ти як мала дитина. пишеш про етнічність , а мабуть не розумієш, що це.."Е́тнос — стійке соціальне угруповання людей, що виникло упродовж тривалого історичного розвитку на певній території, де люди мають власну біологічну складову, мову, культуру, усвідомлення власної єдності та відмінності від інших етносів. Важливі умови формування етносу — спільність мови та території"___Тобто, етнос , етнічність це скоріше групова, а не особиста характеристика.. Та досить умовна, вирахувати до процента неможливо..
 
Еще красивое старое слово из книг конца 19-го века.

НЕ́ТЛЯ, і, чол. Невеликий нічний метелик.
 
И в качестве передышки. Ну разве не чудо эта песня и исполнение?

 
Вот все б хорошо.
Но когда вспоминаю, как они с олейполяковой гоцали на свадьбе у прокурора, а потом отморозились...не.
Я тоже вспомнила. :( Но блин... поет жыш гадюка, аж за сердце хватает.
 
Отчего-то из наших звездунов почти из всех такое полезло, что гидко глянути.
Меня не столько Михайло, сколько Пономарев разочаровал. Поляковой простительно, глядя на ее внешность.
 
сколько Пономарев разочаровал.
Я с ним знакома. Шапочно, но я єту тусу знаю почти всех.
Произвел впечатление пустой совершенно личности.

Поляковой простительно, глядя на ее внешность.
Поляковой простительно, потому что она прошмондовка.
 
Вот в этом все дело - в окончании слов (я же филолог по природе). Бесконечные ТЕ-ТЕ-ТЕ вместо ИМ-ИМ-ИМ. :(
Наверное -ем, а не -им имелось в виду? Но это бы подразумевало, что я хочу участовать в этих процессах, а я не хочу.
 
Вот все б хорошо.
Но когда вспоминаю, как они с олейполяковой гоцали на свадьбе у прокурора, а потом отморозились...не.
Слушайте, ну харэ требовать от артистов быть моральными камертонами. Вы бы ещё предъявляла это таксистам и.. про кого там ещё адмиралЪ говорил?
 
Назад
Зверху Знизу