Йобана русня

Лично я на прошлых выборах голосовал за Тимошенко, на этих голосовать за нее буду. Достаточная причина для такого решения- Тимошенко не хочет работать президентом. Я сам видел по телевизору, как она объявляет, что должность президента нужно упразднить. То есть она хочет быть избранной президентом, но не хочет работать президентом.

Так там всі окрім пороха не бажають бути президентом України. Їх мета: стати президентом щоб продати Україну расєє :незнаю:
 
Каклы пидарасы!

Кто свое вонючее свиноебло сунет против?

Паситесь мирные народы!
Вас не разбудит чести клич.
К чему стадам дары свободы?
Их должно резать или стричь.
(А.С. Пушкин)


 
Шо то за расєянен блєє?
 
Хуй иди соси сахарок, чмо ссыкливо ебливое.

b0aahh.jpg
 
Ракоцап классический. Удалите уже его нахуй, шоб не воняло.
 
Пурген, шото слабовато.больше драйва!!!!!!
 
Походу, кацапидор 23 февраля наржрался стекломоя и ваюит тут за дидов с фашистами.
О, уже улетел в бан с криком "это вам за пацанов".
 
Я имел ввиду разработчиков программного обеспечения.
Мабуть не варто пхати свій п'ятачок куди не треба, щоб потім не було таких зашкварів.
Електроніка не є критично важливим елементом, ти можеш її хоч в т-34 напхати, це не зробить його супертанком. Україна не виробляє мікрочіпи, але може за замовленням напхати імпортних, хоч китайських, хоч американських. З програмним забезпеченням проблем немає, воно пишеться під конкретне "залізо". Це демонструє цілий ряд українських військових систем: від бойових модулів(башт для броньованих машин), до систем ПРО.
А з Тайландом та ж сама історія, що з Україною до 2014р - мишебряття.
 
Мабуть не варто пхати свій п'ятачок куди не треба, щоб потім не було таких зашкварів.
Електроніка не є критично важливим елементом, ти можеш її хоч в т-34 напхати, це не зробить його супертанком. Україна не виробляє мікрочіпи, але може за замовленням напхати імпортних, хоч китайських, хоч американських. З програмним забезпеченням проблем немає, воно пишеться під конкретне "залізо". Це демонструє цілий ряд українських військових систем: від бойових модулів(башт для броньованих машин), до систем ПРО.
А з Тайландом та ж сама історія, що з Україною до 2014р - мишебряття.

Каких зашкваров?
 
Назад
Зверху Знизу